Author Topic: M/V: Pakkuge vahetusi CM042 assault rifle-le(AK-47)  (Read 1676 times)

Offline tomtristan

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
M/V: Pakkuge vahetusi CM042 assault rifle-le(AK-47)
« on: November 07, 2015, 17:18:53 »
Tervist!
Relv mida pakun on siis AK-47, peaaegu stock, on vahetatud nozzle ja ette pandud tactical rail+grip+mingi odav punatäpp sihik.  Kaasa tuleb 3300mAh NI-mh aku ja 1 lisasalv.
Relv stockis oli siis selline - http://gunfire.pl/product-eng-1152191183-CM042-assault-rifle-replica.html
Üldiselt on relv väga super(laseb kaugele, väga tugevalt(pole krono teinud, aga üsna seal 140m/s juures see kiirus on)), kuid ei ole väga ergonoomiline(minu arvamus).
Relva vead(mis praegu pähe torkavad) - relval on alumine kaba kinnitus katki, kuid ülemine on hoidnud mehiselt viimased 10 mängu. Hiljuti kadus ära puhastusvarras. Kuna stock aku oli kaba sees, siis suurema Ni-Mh aku jaoks pidin tegema augu kaba kaanele(et kabast juhtmed välja tuua, aku oli teibiga kaba küljes). Hetkel puudub kaitse, kuid sobiva kaitsme leidmisel saab kohe selle sinna vahele tagasi panna.
Olen käinud ligi 20-nes lahingus selle relvaga ja toru olen hooldanud peale igat mängu.

Vahetuseks võib pakkuda snaipri relvu, M4-jasid, G36-tesid, SCAR-L'e, ära tehtud mp5-tesid ja muud sellist.
Pakutava relva väärtus võiks olla kuskile sinna 250 euro hulka(müügil ootaks sama summat).
Kui kellegil on huvi relva vastu, siis võib küsida pilte ja muid küsimusi.
« Last Edit: November 07, 2015, 19:57:22 by tomtristan »