Author Topic: KONFLIKT LAHINDURADA vs TARTU MILITAARSEIKLUS  (Read 2168 times)

Offline krutzi

• Alles registreerunud
    • View Profile
Re: KONFLIKT LAHINDURADA vs TARTU MILITAARSEIKLUS
« Reply #15 on: December 18, 2017, 22:59:40 »
Video järgi ei saagi täpselt teada, kuna tootjad erinevad.. Kui väga vaja teada siis saab ainult testida omal käel järgi.
Sellest kivi kukkumisest ei tea mina OTSESELT midagi, kuid mulle on seda mitmeid kordi edasi rääitud.
Kuna antud teemaga otseselt seotud pole, siis ei pea ma vajalikuks siia rohkem midagi postitada.
Tänan.
Krutzi.

Offline Bjorn

• Administraator
  • Tavakasutaja
    • View Profile
    • Airsoft foorum
« Reply #16 on: December 19, 2017, 08:50:49 »
Kuna jahumist tuleb palju, siis ehk adminn paneks 2 teemat kokku?
Mugavam jälgida :P

+1

Õige ettepanek. Teemad kokku tõstetud ning topelt postitused kustutatud.

J.Klais kui sa kasutad "Quote" nuppu, siis lisa enda tekst alla lisaks, mitte viite sisse. Raske on aru saada muidu kus on sinu poolt tsiteeritav tekst ning kus on sinu poolt lisatud tekst.
Tagalatoetuse relvarent, kanuurent ning jaotelgi rent: www.tagalatoetus.ee

Tagalatoetuse e-pood: www.tagalatoetus.ee/pood

Offline vanakaru

• Tavakasutaja
    • View Profile
« Reply #17 on: December 19, 2017, 23:01:09 »
Uni läks kohe pealt ära seda juttu lugedes.

No see pole ka just mingi eriline katsetamine kui sa lased kõva vedruga relvast läheda maa pealt prillid sodiks.
Igal asjal on omad prameetrid.

Näiteks, kui kuulivest on mõeldud peatama 9mm kuuli siis ilm selgelt 7,62 laseb sellest läbi.

Vest - ega ta miskit eriti ei kaitse airsoftis. Sõrmed , käed ja kintsud vajaksid hulga rohkem kaitset. Pigem oleks kasu topelt pükstest, korralikest kinnastest ja kiivrist.

Militaarsed teadmised on hea asi, kuid mõningaid ohvitsere hakkab see ahistama. Tulevad oma tihedas rivis hoonesse sisse ja võtad terve rivi maha. Nii laine laine järel ja ikka tullakse. Kahju hakkab neist kes ette aetakse. Lõpuks muidugi enam massi vastu ei saa...
Aga ikka on need ohvitserid kindlad, et nii peab tegema. Õige , ega tema jookse peale. Ja minu asi on ainult tuld anda..
Ükskord taganesin ühte tuppa, kust edasipääsu polnud. Kargasin siis koridori ja andsin hagu kuni tundsin ise tabamust. Võtsin 9 kaasa. Oi ma olin rahul...
Vabatahtlike softeritega sellist nalja teha ei saa...

Läks vist heietamiseks
« Last Edit: December 19, 2017, 23:10:03 by vanakaru »

Offline LaCCeSS

• Tavakasutaja
    • View Profile
« Reply #18 on: December 20, 2017, 08:46:51 »
Tere hommikust kõigile.
Olen Maksim kes veel mind ei tunne, mängin airsofti 7 aastat  ,esialgu olin Tartu Maggotsi võistkonnas siis tegime enda võistkonna mille nimetuseks sai Angry Beavers.
Ma ütlen oma arvamuse selle kõige kohta ja see on MINU ISIKLIK arvamus.
Kuna proovin osaleda kõikides mängudes Eestis ja üritame ikka käima Leedus ja Lätis siis kogemus selles valdkonnas kasvab iga aastaga + olen läbinud Võru Kuperjanovi jalaväepataljoni Luure kompanii kuulipilduja ametikohal, kes seal on olnud ja ise käinud siis teab millest ma räägin. Igal pool üritan olla viisakas. Eriti ausus mängude ajal,kui seda ei ole pole mõtted isegi mängida.
Toon erinevad juhtumit mis tulevad mulle meelde :
1. Esimene kord kui meie võistkond tuli katsetama Haraldi mänguala. Tuli selline intsident kus meie võistkonna liige härra X puudutas sinu ruupori ja võttis seda kätte ja sa kohe hakkasid karjuma et see on sinu plats ja sinu asjad mida võib puudutada ainult siis kui sina sellele loa annad. Mida ? Päriselt ? Asjad olid avalikus sektoris mitte kuskil leti taga. Siis härra X pani ruupori tagasi ja ütled "vabandus" mille peale sa vastasid 25 kättekat. Siis meie mõtlesime et ok hea nali,aga ei olnud nali : mille peale sa ütlesid et kui ei täida seda mida ütlen "nägemist". Väga hea suhtumine !!!!!
2. Suur mäng Humalas kui meie osapool pidi ründama objekti X kus sa olid koos trenni poistega. Meie rünnak oli vajumas ja ei olnud selles väga kasu ja surnualal sa mitte seletasid kuidas rünnata seda objekti vaid karjusid oma trenni poiste peale. Ma saan aru et rünnakust ei tulnud kasu mitmeid kordi aga nad on esialgu lapsed,teiseks avalikult karjuda nende peale kõikide silme all on kuidagi alatu.
3. Pidev teema aga iga mängu peal kus sa osaled sa oled surematu isegi siis kui meie konkreetselt laseme sinu pihta paar salve kõik kes on ümber sind suurevad ja sina karjuda et ei saanud pihta. Seda teemat ei taha isegi rohkem arutleda. Ausus ja veel üks kord ausus. Mängu teevad mängijad !!!!
4. Graanadid oled müünud ja kasutanud ise ja mitte ühtegi korra ei ole ma näinud mingeid pabereid ja kasutus juhendid.  Ise tehtud ja valmis müügiks.
5. Lahingurada - see plats sai minu teiseks koduks ja ütlen ausalt nii palju kui ma seal käin ja olen vana mängija need inimesed ikka kogu aeg rõhutavad oma tähelepanu ikka ohutustehnikale ja veel kord ohutustehnikale. Ükskõik kui osav sa oled mängija. See näitab ainult seda et inimesed hoolivad ja nendel ei ole ükskõik mis sinuga juhtub!!! Selle puhul suur Respect!! Iga mängu algus tuleb korralik briefing isegi siis kui mängivad vanad mängijad. Nii palju kui olnud käinud kogu aeg kuulan et alla 18 a graanadid ei saa ja ei tohi kasutada. Ja isegi meie käest kontrollivad millised corsarid graanadid sees. Respect. Umbes aasta aega olen käinud Lahingurada majad ei kui klient ja kogemustega mängija ütlen et ei ole näinud kordagi kus see koht oleks rikkunud reegleid.

NB!!!!See on minu isiklik arvamus siia ei puutu minu võistkond ja keegi veel!!!! Vabandan minu kirjaveade pärast aga loodan et saite minust aru !!!
-503-  Tartu Angry Beavers Airsoft Team

Offline vanakaru

• Tavakasutaja
    • View Profile
« Reply #19 on: December 20, 2017, 13:52:45 »
Tundub et siit meelitaks korraliku mängu välja. Üks pool ja teine pool ja keskel SINISED BARETID.

Saan ka oma sinise bareti pähe panna.
Muideks, mul on kodus kaks kuulipildujat ....

Offline Margus

• Tavakasutaja
    • View Profile
lepitus lahing?
« Reply #20 on: December 20, 2017, 14:22:35 »
Tundub et siit meelitaks korraliku mängu välja. Üks pool ja teine pool ja keskel SINISED BARETID.

Vanakaru, kas pakume end vahekohtunikeks-sinisteks barettideks?

See eelnev tulistamine siin on hea õpik turule sisenemiseks ja turul püsimiseks. Kõrvaltvaatajana ma ei tea, kellel õigus ja kellel mitte. Aga suvel oli ka juba Hiiumaal ja Tallinnas kuulda, et Tartus susiseb tüli ja nüüd see siis plahvatas...

Airsofti perekond on väike, Eesti väike, Tartu veel pisem, mõtlen, et kuidas need kaks osapoolt teineteist mõnel suuremal mängul põrnitsevad.
Hea oli, et saite nüüd hingest kõik välja rääkida. Ilmselt kumbki osapool otsib endiselt vastase kohta halba infot, aga kas on mõtete seda jätkata?

Kas tohib ehk pakkuda lepitust kahe osapoole vahel ja palun korraldage jaanuaris või veebruaris üks nädalavahetus (v.a. 13 jaan, siis toimub see http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=4292.0 ) näiteks selline mäng:

1) Laupäeval näiteks Haraldi juures: esimeses mängus Harald Lahingraja vastu ja keskel kolmas osapool SINISED BARETID – ülejäänud airsofterid.
Järgnevad mängud võiks osapooled segamini lüüa, et saaks mõlema osapoolega koos mängida ja paremini tundma õppida.

2) Pühapäev Lahingurajal sama või mingi muu sisuga mäng.

Ma tooksin tordi ja teed ja kui kumbki osapool ka midagi külakostiks võtab, siis peale mängu sõbralik heietamine ja tuleviku plaanide tegemine – koos sõbralikult edasi...

Kas selline lepituslahing sobiks mõlemale osapoolele?

Häid lähenevaid Jõule!!!
« Last Edit: December 20, 2017, 14:29:58 by Margus »

Offline Harald

• Tavakasutaja
    • View Profile
« Reply #21 on: December 20, 2017, 17:03:09 »
Kallis Margus, selline idee oli ka minul algul, et eksisteeriks kõrvuti rahulikult, kuid kahjuks on see osutunud helesiniseks unistuseks. Sest nendest meestest ei taha ma midagi ei kuulda ega näha. Vastupidiselt neile, ma ei söö oma sõnu ja minu otsus on lõplik. Küll aga võid tordi ja tee kaasa võtta ning korraldame Tartu Militaarseikluses korraliku mängu ;)

Parimat

Harald
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline BULLDOZER

• Tavakasutaja
    • View Profile
Re: lepitus lahing?
« Reply #22 on: December 22, 2017, 10:42:31 »

Vanakaru, kas pakume end vahekohtunikeks-sinisteks barettideks?

See eelnev tulistamine siin on hea õpik turule sisenemiseks ja turul püsimiseks. Kõrvaltvaatajana ma ei tea, kellel õigus ja kellel mitte. Aga suvel oli ka juba Hiiumaal ja Tallinnas kuulda, et Tartus susiseb tüli ja nüüd see siis plahvatas...

Airsofti perekond on väike, Eesti väike, Tartu veel pisem, mõtlen, et kuidas need kaks osapoolt teineteist mõnel suuremal mängul põrnitsevad.
Hea oli, et saite nüüd hingest kõik välja rääkida. Ilmselt kumbki osapool otsib endiselt vastase kohta halba infot, aga kas on mõtete seda jätkata?

Kas tohib ehk pakkuda lepitust kahe osapoole vahel ja palun korraldage jaanuaris või veebruaris üks nädalavahetus (v.a. 13 jaan, siis toimub see http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=4292.0 ) näiteks selline mäng:

1) Laupäeval näiteks Haraldi juures: esimeses mängus Harald Lahingraja vastu ja keskel kolmas osapool SINISED BARETID – ülejäänud airsofterid.
Järgnevad mängud võiks osapooled segamini lüüa, et saaks mõlema osapoolega koos mängida ja paremini tundma õppida.

2) Pühapäev Lahingurajal sama või mingi muu sisuga mäng.

Ma tooksin tordi ja teed ja kui kumbki osapool ka midagi külakostiks võtab, siis peale mängu sõbralik heietamine ja tuleviku plaanide tegemine – koos sõbralikult edasi...

Kas selline lepituslahing sobiks mõlemale osapoolele?

Häid lähenevaid Jõule!!!

Tere Margus

Väga kena ja hooliv sinust, et üritad lepitust pakkuda. Paraku on nii, et lepitust oleks vaja siis kui mõni osapool tahab seda.
Praeguseks LAHINGURAJA ja Tartu Militaarseikluse vahel on "väga siiras vastastikune tunne"- Harald ei taha meiega normaalselt suhelda ja meie enam ei taha temaga. Meie ainus süü Haraldi ees on see , et "OLEME OLEMAS" ja sellega teeme elu ebamugavamaks kui enne. Nagu sa ütlesid siis oli juba tükk aega tagasi juttu sellest, et Tartus midagi "susiseb". Arvestades seda, et meie pole ühelgi nendest üritustest osalenud siis meie käest need jutud algust ei leidnud.
Nüüdseks on asi avalik. Kui nüüd üks või teine pool hakkab vastase kohta midagi halba rääkima, kõlab see tavalise konkurendi mahalaitmisena ja vaevalt keegi, asjaga kursis olev isik, seda tõsiselt võtab.
Mulle selline seis sobib. Omalt poolt lubame, et see konflikt ei mõjuta meie käitumist Militaarseikluse võitlejate suhtes lahinguväljal.

---

Hoia Jumal Eestit

Offline Arxs

• Tavakasutaja
    • View Profile
« Reply #23 on: February 13, 2018, 15:42:39 »
Ütleks ka nii palju juurde - nii ülbet tõbrast nagu see Harald endast kujutab pole ma tükk aega näinud. Oleks tahtnud oleks ma su kogu su lastekarja ees häbistanud, aga ei näinud mõtet. Tõmba tagasi ja andke airsofti lahingutele minna.
See kõik toimus juba aastaid tagasi, peale seda on olnud lihtsam sellest aktivistist tõmblejast eemale hoida.

Offline kuurberg

• Tavakasutaja
    • View Profile
« Reply #24 on: February 13, 2018, 17:56:11 »
Tõmbab uuel aasta uue hooga teema ülesse jälle ? :)

Offline kollsnaiper

• Tavakasutaja
  • troll
    • View Profile
« Reply #25 on: February 13, 2018, 19:13:50 »
Ja mina arvasin, et kõige suurem mure on surematud vastased suurtel mängudel, kus ei viitsita tagasi jalutada...

Lugedes seda teemat, tekkis mul üks küsimus: kas te korraldate airsofti trenne, kus noored saavad selle hobiga tutvuda ja koos lõbusalt aega veeta, või on tegemist vabatahtliku sõjateenistusega? Isiklikult ei oleks ma huvitatud kellegi räuskamise peale kätekõverdusi jms tegema, kui tegemist on airsoftiga. Saan aru, et palju mänge on milsimid, kus tuleb käituda vastavalt, aga kamoon mehed, nii ränka distsipliini ei peaks vähemalt minu arust rakendama, kui tullakse softi mängima kodust suure tuhinaga, sest sai mängitud counter striket või call of dutyt ja ise relvaga lasta oleks ju eriti äge. Jah ma olen teadlik kõigest sellega seonduvast, et reaalsus lahinguväljal on teine, kuid kas see tähendab, et tuleks noorte huviliste motivatsioon piip saata sellise suhtumisega? Airsoft on siiski lõbus sportlik ajaviide, millest enamus mänge (loeme siia kõik suured lahingud ja iganädalased pühapäevakud) ei ole seda sorti militaarsimulatsioonid, mis nõuaks haardkoor taktikalist liikumist, sõjaväele vastavat moraalset hoiakut jne. Jah, ohutus on tähtis osa airsoftist, relvaga tuleb käituda nagu päris relvaga, mingi osa distsipliini peab ikkagi olema, aga päris hulluks ei tasu ka minna.
Andke andeks kui ma millestki valesti aru olen saanud ja tühja paugutan, aga see on minu arvamus sellest teemast loetu põhjal.

Offline ranel

• Tavakasutaja
    • View Profile
« Reply #26 on: February 13, 2018, 21:55:58 »
Selle teema võiks üldse kinni panna. Nõme on lugeda läbi kuulujuttude võimendatud jutte.

Lisaks see nn läbi räuskamiste Haraldi kätekõverdused. Kui ta just ei hoia võõraste juures end eriti vaos, siis niipalju kui ma olen näinud kätekõverdusi saanud trennipoisse, siis on tegemist olnud siiski enamasti ohutustehnika rikkumisega, mille peale on premeeritud kätekõverdustega. Selle peale on tõesti olnud kõrgemal häälelel "räuskamine", et ala mask pähe tagasi vms.

Sama kehtib tegelikult mõlemale osapoolele. Ei ole kumbki mängudel/trennipoiste mängudel silma hakanud kellegi laitmisega.

Aga üldiselt ma tervitan seda konkurentsi. See on mõlemad osapooled pingutama pannud :)
« Last Edit: February 13, 2018, 22:07:30 by ranel »

Offline Harald

• Tavakasutaja
    • View Profile
« Reply #27 on: February 13, 2018, 23:46:28 »
Olen siiani lugenud neid postitusi läbi huumoriprisma, aga siinkohal mainiks ära mõned tähelepanekud... hirmsad kritiseerijad on need inimesed kes ise kahjuks on nende samade asjade vastu eksijad. Kogu selle jura juures on kõige kurvem osa see, et mõned noored või mitte asjasse pühendunud softimängijad võivad seda juttu, mis minu kohta kirjutatakse, isegi uskuma jääda ja seda tõepähe võtta ning sealt võivad tulla veel hullemad kuulujutud. Ju ma olen midagi õieti teinud ja kellelegi varba peale astunud, et selliseid hirmukuulujutte  minu kohta levitatakse. Endalgi hakkab hirmus :)  Aga seda ma pean ütlema... Ma ütlen alati otse välja, mis meeldib ja mis ei meeldi ning kahjuks on tõde valus kuulata. Aga ma vähemalt ei käi salaja seljataga ussitamas. Kellel midagi on öelda, siis teate, kus mind leida. Olete alati teretulnud silmast-silma asju arutama ja erimeelsusi lahendama. Ma ei ole münt, et pean kõigile meeldima ja ei plaani seda kunagi teha. Kuid vähemalt magan ma öösiti nagu beebi, sest käitun vastavalt oma südametunnistusele ja peeglisse julgen vaadata.

Edu

Harald :)   
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline Remius

• Tavakasutaja
    • View Profile
    • Viiking airsoft grupp
« Reply #28 on: February 15, 2018, 12:05:41 »
Huvitav millal see Tartu tüli ükskord vaibub? Kas on konkurents nii suur, et ei jagu mängijaid ja käib kaklus või milles asi? Tundub, et lahinguväljal tüli  lahendamine enam ei aita ja lihtsam on lihtsalt teineteist ignoreerida. Lihtsalt käitugem nõnda, et teist pole lihtsalt olemas, tegelege enda asjaga, igasugused kuulujutud laske ühest kõrvast sisse ja teisest välja, inimesed hinnaku aga asju oma silmaga mitte kõrvadega :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!