Author Topic: 2018-02-18 Sõdalase au.  (Read 5114 times)

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
2018-02-18 Sõdalase au.
« on: February 18, 2018, 20:50:52 »
Täname kõiki osalenuid mõnusa mängu eest :) Oli mõnus ilm ja tore seltskond, kokku oli meid siis täna 21 osalejat kelle hulgas isegi päris esimest korda mänginud mees kes sai väga hästi hakkama :) oli ka päris noori ja tublisid :) Mõned pildid ka siis tänasest lahingust Uusküla 18.02.2018.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: 2018-02-18 Sõdalase au.
« Reply #1 on: February 19, 2018, 10:08:38 »
Väga asjalik koht, üks parimaid ja mängitavamaid kohti minu jaoks. Seltskonna suurus oli just paras, kuigi sinna mahub ka suurem seltskond. Kindlasti soovitan järgmine kord kohale minna. Kui vähegi aega on siis kindlasti kohal.

Parimat

Harald
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2018-02-18 Sõdalase au.
« Reply #2 on: February 19, 2018, 18:59:34 »
Tänud tulemast Harald koos poistega, väga tublid ja asjalikud poisid on :) Väga tore on ka, et teilegi ala meeldis ja kindlasti korraldame vähemalt ühe mängu veel enne kui suvitus hooaeg seal kandis lahti läheb :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2018-02-18 Sõdalase au.
« Reply #3 on: February 19, 2018, 21:31:01 »
Siit ka üks video lahingust juurde :) https://www.youtube.com/watch?v=Z5nwUGukfX4&t=33s
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: 2018-02-18 Sõdalase au.
« Reply #4 on: February 19, 2018, 21:41:06 »
Ala tundub väga kõva olevalt!

Offline Jeeger

  • Tavakasutaja
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: 2018-02-18 Sõdalase au.
« Reply #5 on: February 20, 2018, 07:51:53 »
mängule küll ei jõudnud aga väike palve, et äkki teeks teine kord mängu laupäeval mitte pühapäeval sest mina isiklikult näiteks ei saanud sellepärast juba mängule tulla et pean suht iga pühapäev laeva peale jõudma aga tahtsin väga mängule tulla, ja kui võimalik siis näiteks võiks tunnike hiljem näiteks alustada et kaugelt nurga mehed ei peaks öösel tulema hakkama juba :D

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2018-02-18 Sõdalase au.
« Reply #6 on: February 20, 2018, 14:22:41 »
Sain kah lõpuks sipsu aega.
Koht, üldiselt igati äge. Võib võrrelda ,,ägedusega,, Tootsi Laibakaga,
kuigi alad onolemuselt erinevad.
Tore oli Harldit, oma padawanidega näha. Minusugune vana mees pidi nii mõnigi kord neile alla vanduma.
Annab ikka kõvasti juurde, kui koos on grupp, kes on ka harjutanud koostööd jne. Aga loodetavasti,
ei andnud me liiga lõdvalt ennast teil kah tunda.
Granaatide seisukohalt: Olen siiani üritanud neid mitte hankida, eriti just hoonete puhastamise pärast.
Kõrvadele teevad nad päris haiget, eks nooremad saavad sellest isegi mingi aeg aru. Seega ilus unistus, oleks näha,
pürotehniliste granaatide keelamist, selle asemel vedru või gaasi jõul töötavate kasutamist. Paraku on need suht kallid.
Need, mida kasutati, aga olid minu jaoks juba liig, edaspidi üritan jälgida, et ei satuks sellistele mängudele. Õnneks varsti suvi
ja roheluse hooaeg hakkab jälle pihta.

Kilpide kontseptsioon, meeldis mulle väga. Keskel,oli topelt, kuid äärtest, laskis raskema kuuliga läbi.
Jube tahtmine oli vahel autost midagi käredamat ja raskemat tuua, et need raisad seal kilbi taga ära noppida :D


Üks meeldejääv hetk oli, kui ,,sööklas,, mingi kümmekond mintsa ala oli meie käes ja ühest tühjast ruumist möödudes avastasin, auru pilvekese.
Aga polnud seal kedagi :D Vaid kapp. Igatähes, tuli üks selle mängu jooksul kapist välja.
Spawide kohad võiks nats paremini läbi mõelda. Naljakas oli, kui söökla nurgas passides,
Vaino spawnis vastu lehvitas, vahemaa, mingi 30m.

Sellel alal, on kindlasti märksõnadeks kordinatsioon ja situation awardness.
Minusugune vana mees, sai oma koormuse kätte igatähes. Paks lumi oli vahel.
Tänud Viiking grupile.

Vahemarkus. Laeva ,,taktikamaja,, selle kõrval naeru koht.

Kui aegarohkem, lükkan ka mõned klipid kokku.
Kui võimalik, läheks veel. Granaatide võimsust võiks siiski piirata.
Kuulmine ei parane, võin seda oma kogemusest kinnitada.
« Last Edit: February 20, 2018, 17:11:16 by Scuall »

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2018-02-18 Sõdalase au.
« Reply #7 on: February 20, 2018, 18:42:18 »
mängule küll ei jõudnud aga väike palve, et äkki teeks teine kord mängu laupäeval mitte pühapäeval sest mina isiklikult näiteks ei saanud sellepärast juba mängule tulla et pean suht iga pühapäev laeva peale jõudma aga tahtsin väga mängule tulla, ja kui võimalik siis näiteks võiks tunnike hiljem näiteks alustada et kaugelt nurga mehed ei peaks öösel tulema hakkama juba :D

Plaan hetkel ongi järgmine mäng laupäevasel päeval korraldada ja pole hullu kui mõned kaugemalt tulijad hiljem jõuavad :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2018-02-18 Sõdalase au.
« Reply #8 on: February 20, 2018, 18:50:24 »
Sain kah lõpuks sipsu aega.
Koht, üldiselt igati äge. Võib võrrelda ,,ägedusega,, Tootsi Laibakaga,
kuigi alad onolemuselt erinevad.
Tore oli Harldit, oma padawanidega näha. Minusugune vana mees pidi nii mõnigi kord neile alla vanduma.
Annab ikka kõvasti juurde, kui koos on grupp, kes on ka harjutanud koostööd jne. Aga loodetavasti,
ei andnud me liiga lõdvalt ennast teil kah tunda.
Granaatide seisukohalt: Olen siiani üritanud neid mitte hankida, eriti just hoonete puhastamise pärast.
Kõrvadele teevad nad päris haiget, eks nooremad saavad sellest isegi mingi aeg aru. Seega ilus unistus, oleks näha,
pürotehniliste granaatide keelamist, selle asemel vedru või gaasi jõul töötavate kasutamist. Paraku on need suht kallid.
Need, mida kasutati, aga olid minu jaoks juba liig, edaspidi üritan jälgida, et ei satuks sellistele mängudele. Õnneks varsti suvi
ja roheluse hooaeg hakkab jälle pihta.

Kilpide kontseptsioon, meeldis mulle väga. Keskel,oli topelt, kuid äärtest, laskis raskema kuuliga läbi.
Jube tahtmine oli vahel autost midagi käredamat ja raskemat tuua, et need raisad seal kilbi taga ära noppida :D


Üks meeldejääv hetk oli, kui ,,sööklas,, mingi kümmekond mintsa ala oli meie käes ja ühest tühjast ruumist möödudes avastasin, auru pilvekese.
Aga polnud seal kedagi :D Vaid kapp. Igatähes, tuli üks selle mängu jooksul kapist välja.
Spawide kohad võiks nats paremini läbi mõelda. Naljakas oli, kui söökla nurgas passides,
Vaino spawnis vastu lehvitas, vahemaa, mingi 30m.

Sellel alal, on kindlasti märksõnadeks kordinatsioon ja situation awardness.
Minusugune vana mees, sai oma koormuse kätte igatähes. Paks lumi oli vahel.
Tänud Viiking grupile.

Vahemarkus. Laeva ,,taktikamaja,, selle kõrval naeru koht.

Kui aegarohkem, lükkan ka mõned klipid kokku.
Kui võimalik, läheks veel. Granaatide võimsust võiks siiski piirata.
Kuulmine ei parane, võin seda oma kogemusest kinnitada.

Tänud mõnusa kokkuvõtte eest ja tänud kiituse eest :) Peame hoolega mõtlema respawnide asja tõesti ja mõtteid mul juba on. Granaatide teemal. On tõesti kahju, et igasugu vedru ja gaasi granaadid nõnda kallid on ja huvitav on, et pole veel leidnud Eestis mõnda ettevõtliku nutikat seltskonda kes võtaks ette granaatide taasleiutamise niiöelda airsofti tarbeks just siin Eestis eesmärgiga tuua granaatide hind mõistlikule tasemele, et saaks näiteks siseruumides kasutada just gaasi ja vedrugranaate pürotehniliste granaatide asemel.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2018-02-18 Sõdalase au.
« Reply #9 on: February 20, 2018, 22:05:29 »

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2018-02-18 Sõdalase au.
« Reply #10 on: February 21, 2018, 00:34:12 »
Siit veel üks video meie meeskonnalt :) https://vimeo.com/256644802
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: 2018-02-18 Sõdalase au.
« Reply #11 on: February 21, 2018, 09:21:17 »
Siinkohal nõustun, videos nähtud granaadid olid tõesti veidi liiga võimsad, ise olin teisel pool seina(seekord polnud ühtegi granaati kaasas) ja esimese granaadi peale käis korralik jutt läbi, teiseks granaadiks olin juba veidi ette valmistunud :) Samas igatsesin mitmes kohas ka ise mõne visata, sest muidu oli alternatiiv banzai rünnak teha, samas granaat oleks asja lahendanud kiirelt. Ise pakuks alternatiiviks veidi nõrgemad paugukad ja mängu jooksul granaadipiirang ühe mängu kohta, mis välistaks tuima paugukate viskamist.

Parimat

Harald
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.