Author Topic: O: relva  (Read 15442 times)

Offline WeekendWarriors

  • Tavakasutaja
  • Posts: 131
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/weekndWarriors/
O: relva
« on: October 14, 2016, 23:40:14 »
Olen alles algaja airsoftis, sooviks endale relva soetada..
Pakkuge mulle häid relvi (rifle .. pystoleid, pumpasi ega snaiprit ei soovi) kasv. Uusi kuskilt väljamaalt tellides v kasutatud relvi enda omi. Olen näinud et ka 120 euriga saab häid relvi.. Hinna lagi võikski jääda siis 150eur..
Ärge mingeid plastikust lasterelvi pakkuge mille laskekiirus alla 100ms on.
Igasugu abistav info ja nõuanne on teretulnud :)
Weekend Warriors   W-01
Facebook : https://www.facebook.com/weekndWarriors/

----------------------------------------------


Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: O: relva
« Reply #1 on: October 14, 2016, 23:50:43 »
Olen alles algaja airsoftis, sooviks endale relva soetada..
Pakkuge mulle häid relvi (rifle .. pystoleid, pumpasi ega snaiprit ei soovi) kasv. Uusi kuskilt väljamaalt tellides v kasutatud relvi enda omi. Olen näinud et ka 120 euriga saab häid relvi.. Hinna lagi võikski jääda siis 150eur..
Ärge mingeid plastikust lasterelvi pakkuge mille laskekiirus alla 100ms on.
Igasugu abistav info ja nõuanne on teretulnud :)
Kõige muretum, pane raha juurde ja osta omale lihtsalt uus relv ning naudi mängimist, mitte remonti.

Offline WeekendWarriors

  • Tavakasutaja
  • Posts: 131
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/weekndWarriors/
Re: O: relva
« Reply #2 on: October 15, 2016, 00:18:33 »
Aga oskad soovitada mõnda head kohta kust tellida relva? Vaatasin natuke ringi ja Eestist oli suht kallis, sama relva aga päris e-bayst ka ei julge osta suvaliselt. Samas nägin et mingi prantsuse sait myys megaodavalt häid relvi..
Et oskad mind kuhugi suunata äkki :) V otsida mulle mingi pakkumine mille ise minu asemel ostaksid :) ?
Weekend Warriors   W-01
Facebook : https://www.facebook.com/weekndWarriors/

----------------------------------------------


Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: O: relva
« Reply #3 on: October 15, 2016, 06:33:39 »
Aga palun: standartne pakkumine algajatele, kes ei tea veel täpselt, mida nad tahavad.

http://gunfire.pl/product-eng-1152189535-JG0638-V2-subcarbine-replica-black.html

Automaat, normaalse tootja oma, laseb ka normaalselt, kompaktne. Relva kere on plastikust, sest päris relva kere on samuti plastikust :-) Sööb G36 salvi, aga adapteri abil võib temaga kasutada ka M4 salvi. Hind on tänu sooduskampaaniale soodne, soovitan kohe talle salvi ja kuule ka tellida kui ostad.

Offline WeekendWarriors

  • Tavakasutaja
  • Posts: 131
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/weekndWarriors/
Re: O: relva
« Reply #4 on: October 15, 2016, 14:34:42 »
... relva mudel lihtsalt pigem see mis mulle meeldib? ..
Vaatan et paljudel M4 , endale meeldib ka... Kas sellele relvale siis yldjoontes rohkem tuuningjuppe ja asju saada jne? .. 
Ja juhul kui myyja ei kaasa midagi muud peale relva siis salved (hi cap?) ja kuulid..
Pmst tglt oleks seda kiirlaadijat vms ka vaja ? (Mingi süstlakujuga jubin :D )
Ja edasi on juba mugavuse lisade ost eks? .. v on veel m6ni asi mida alguses kohe vaja oleks mida ma ei taipa kohe osta?
Weekend Warriors   W-01
Facebook : https://www.facebook.com/weekndWarriors/

----------------------------------------------


Offline Arxs

  • Tavakasutaja
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: O: relva
« Reply #5 on: October 15, 2016, 16:27:06 »
Softair.ee on lonex m4 müügis odavalt. See on põhimõtteliselt lagi, sellest enam edasi väga ei lähe.

Offline Arxs

  • Tavakasutaja
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: O: relva
« Reply #6 on: October 15, 2016, 16:31:36 »
Siin pakutakse mingit cyma ja jing gongi, need unusta ära. Airsofti hiinakad on need.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: O: relva
« Reply #7 on: October 15, 2016, 16:34:10 »
Irw @ lagi.
Edasi on on veel minna ja minna, erinevate custom kittideni välja.
Aga Lonexit kiidetakse jah, suht lollikindel ost oleks. Võid kaaluda ka specna toodangut.
Algajana jäta pigem vahele igatsugu hübriid mudelid, endal hiljem kerge.
Vali mingi tavaline, picatinny reilidega m4  või kalass.

P.S. Cyma Ak seeria on igati ok tegelt, alates mis mudelist, hetkel ei oska öelda, eks google aitab.
Võid siiski nattuke ikkagi vaadata kaugemale lonexi klappidest, specna vihjeks.

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: O: relva
« Reply #8 on: October 15, 2016, 20:45:47 »
Kui sa juba tead et tahad m4'ja, siis see teeb valiku jupp maad lihtsamaks. M4 on tõesti mudel, mis on väga levinud, seega on talle ka juppe saada ja palju tuuninguosasid ka. Samas, Lonexi koha pealt, Lonexi odavama otsa relva väga alla 200 ei saa. Gunfires oli vahepeal 35% ale ja Lonexi kõige odavama M4 saigi 160 euroga, aga hetkel nii odavalt enam ei saa.

Kusjuures, ma ostsingi Gunfirest ale ajal Lonexi M4, Tan värviskeemis, ning ma ei soovita seda. Tema kere on küll väga jäik ja tõesti ei kriuksu, aga ta on plastmassist ja näeb juba kaugelt välja nagu ta oleks plastmassist. Erinevalt G36'st on päris M4 ikka metallist, seega plastmass on natsa fake:-) Ja veel, Lonexi odavama otsa mudelitel ei ole mosfetti, ei ole ka vedru kiirvahetust, hopikoda on plastmassist jne. Ehk siis, Lonexi odavat mudelit ostes maksad väga palju raha sisuliselt ainult kvaliteetse plastmassist M4 kere eest. Minu arust see ei ole väärt seda raha mis ta eest tahetakse. Kui võtta Lonex, siis ikka juba kallima otsa relv. Seda ka, et see minu Lonex ei olnud töökorras karbist võttes, ta ei söötnud - gearboxi ja hopikoja vahele tuli 3 papist seibi lõigata, siis hakkas toimima. Kes sellist asja laeks peab, on ikka väga väheste nõudmistega:-) Muidu ta toimib hästi.

Pakun, et korralikuma odava M4 puhul võiks pigem Specna poole vaadata. Mida sa võiksid tahta peale metallist kere ongi vast vedru kiirvahetus ja mosfet. Vedru kiirvahetus on tuunimisel mugav ja mosfette lasevad paljud hiljem paigaldada. Variant on ka relvad.ee poodi minna ja lasta endale nende poolt pakutavat kaupa näidata ja kiita.

Kiirlaadijat on vaja siis, kui muretsed endale midcap salved. Highcapiga pole seda vaja.

Ah jaa. Akudena soovitakse kasutada Lipo akusid, selle väljamineku võiks ka teha. Milline su relvale läheb (gabariidid) sõltub sellest, mis relva ostad. Lipo akuga koos on vaja ka laadijat talle, lipodel on spetsiaalsed laadijad. Norm hinnaga akusid ja laadijaid saab Hobbykingist.
« Last Edit: October 15, 2016, 22:33:10 by AndrusK »

Offline Mazz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: O: relva
« Reply #9 on: October 15, 2016, 22:10:22 »
30 sec spring change variant on vist ainult gen2 m4'del.
Sa-a03 peab küll algosadeks võtma. Reklaamis oli aga muu kirjas. Muidu võib viimasega täiesti rahule jääda.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: O: relva
« Reply #10 on: October 15, 2016, 22:30:16 »
Mosfeti, kui kasutad 11v liposid, muidu peab ka päris viisakalt vastu. 7,4´stega.
Kiir vedru vahetus...... Võta midagi mis laseb 120ms ja mure murtud, pole mõtet jaurada vedrude vahetusega.

Offline NoorJumal

  • Tavakasutaja
  • Posts: 99
  • Young God
    • View Profile
Re: O: relva
« Reply #11 on: October 15, 2016, 22:46:39 »
Miks algajale nii keerulist juttu ajada...?

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: O: relva
« Reply #12 on: October 15, 2016, 22:52:11 »
Miks algajale nii keerulist juttu ajada...?
Õige jutt ju, rikutakse kohe illusioon heast ja odavast asjast ära :) Lisaks kangemate vedrudega eeldab varurelva ja palju kangemate vedrudega hakkavad igasugu hädad pihta. Scualli viimane lause võttis minu arust asja ilusti kokku. Kaasa arvatud Lonexi osas ja Specna osas. Gunfirest kui ka relvad.ee letis ostes saad garantiiga pilli, et kui aasta jooksul midagi puruks lendab, katab garantii ära.

120ms relv, kvaliteetsed kuulid ja kõik. Üle selle relvadega saab mõnusalt vaeva näha ja piirangud ka peal ala üksiklasud, laskekauguse piirang ning varurelva piirang.
« Last Edit: October 15, 2016, 23:02:33 by ranel »

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: O: relva
« Reply #13 on: October 16, 2016, 10:22:17 »
Eks ta õige on, algajal võiks olla 120m/s relv, mida ta ei näpi ja mis seetõttu töötab. Samas, müakse ka relvi mis lasevad poest ostes üle 120m/s. Näiteks too Gunfirest ostetud Lonex laseb 130, aga Gunfire samas pakub tasuta vedru downgrade võimalust.

Sellegipoolest võib inimesel, kes on juba paaril mängul käinud, tekkida vajadus kiirelt vedrut vahetada ja see on siis, kui ta käib nii Eesti kui Vene mängudel. Eesti mängudel on tavaliselt automaadi väljalasekiiruse ülempiiriks 120, vene mängudel 130. Viimane mäng, see Tartu hooaja lõpetamine oli selle poolest asjalik, et seal olid ka lubatud 130'sed automaadid, ehk venelased ei pidanud omi relvi downgradema et seal osaleda. Aga, kui relv on juba poest ostes seatud 130 peale, siis ei ole mingi risk tema vastupidavusele, kui sinna sisse panna ka 120'st vedru aeg-ajalt. 130 relv muidugi nõuab ka varurelva olemasolu, vene mängudel ka.

Mosfetist - oma Sig 552'ga sain 2S akuga lastes päästikuklemmidest lahti poole aastaga, siis tuli uued klemmid panna ja sai ka mosfet installitud. Preagusel Lonexil on sees 3S aku, kuna 2S'iga on ROF niruvõitu. Mosfetti pole veel pannud, kuigi ta on olemas ja küllap ma mingi hetk panen ka. Aga tore, kui relval oleks see juba poest ostetuna küljes, kuigi esialgu saab ilma selleta ka.

Offline WeekendWarriors

  • Tavakasutaja
  • Posts: 131
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/weekndWarriors/
Re: O: relva
« Reply #14 on: October 16, 2016, 11:20:55 »
Mis see mosfet üldse on :D
Weekend Warriors   W-01
Facebook : https://www.facebook.com/weekndWarriors/

----------------------------------------------