Author Topic: Hambakaitsmed airsoftis  (Read 7044 times)

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Hambakaitsmed airsoftis
« on: March 20, 2016, 10:15:19 »
Kuna airsofti kuulid lõhuvad täitsa edukalt hambaid ja suukorv võib mingi hetk ebamugavaks muutuda siis mõtlesingi hambakaitsmete peale. Kas keegi on kasutand airsofti mängudel hambakaitsmeid? Kas on mõistliku hinna eest hambakaitsmeid mis ei segaks rääkimist aga samas kaitseks hambaid kuulide eest?

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: Hambakaitsmed airsoftis
« Reply #1 on: March 20, 2016, 11:47:33 »
Tean,et USMC kasutavad neid .. saavad ilusti hakkama rääkimisega.

ASH

  • Guest
Re: Hambakaitsmed airsoftis
« Reply #2 on: March 20, 2016, 16:51:19 »
Kuna airsofti kuulid lõhuvad täitsa edukalt hambaid ja suukorv võib mingi hetk ebamugavaks muutuda siis mõtlesingi hambakaitsmete peale. Kas keegi on kasutand airsofti mängudel hambakaitsmeid? Kas on mõistliku hinna eest hambakaitsmeid mis ei segaks rääkimist aga samas kaitseks hambaid kuulide eest?

Kui nägu kattev võrkmask muutub ebamugavaks siis hambakaitsmed on seda algusest saati .
Aga hammastega on parem süüa !
Hinna seisukohast ongi hambakaitsmed mõistliku hinnaga

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Hambakaitsmed airsoftis
« Reply #3 on: March 20, 2016, 19:49:04 »
Ash jälle torisemas.
Suukorv vs hambakaitsmed jutuga, sooviti saada pigem mugavust mööda rauda/red dot´ist sihtimisega, kus korv n. hakkab segama.
Eks tas hambaid ikka kaitseb ja kui muid näo naha vigastusi ei karda, siis anna aga minna.

Proovi ära ja anna ka teistele teada.

ASH

  • Guest
Re: Hambakaitsmed airsoftis
« Reply #4 on: March 20, 2016, 20:12:19 »
ei sooviti teada kas segab rääkimist jms
ja ma ei torise , kasutan ise ja tean millest räägin , ilmselgelt sina ei oska võrrelda neid kahte asja praegu

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Hambakaitsmed airsoftis
« Reply #5 on: March 20, 2016, 20:26:48 »
Tahetakse teada saada, kas pakub kaitset ja samas ei sega kommunikatsiooni.
Kindlasti ka sihtimise teema, mis sest, et välja kirjutamata.
Tegin siis seda ise. See selleks.
Aga üritan siis sinu teksti ka tavainimese jaoks interpreteerida.
Teema algatajale: kõik, mida kasutad hammaste kaitseks, on ebamugav, kuid
hammaste varajaste väljakukkumiste vältimiseks tuleb see välja kannatada.
Peaks isegi vist proovima, kuigi täna tänu suukorvile on paar piercingut vähem.
Ei pretendeeri absoluutsele tõele, kuid subjektiivselt arvan, et metsas ringi ruiates,
on hambakaitse mugavam, kui mask. Samas CQB´s on korvil kindalti rohkem kasu.

ASH

  • Guest
Re: Hambakaitsmed airsoftis
« Reply #6 on: March 20, 2016, 20:41:36 »
mina leian et just pikemalt (metsamäng) hambakaitsmeid suus kaasas tassida on ebamugavam - eriti rõve on, et lõpuks hakkavad nad ikka korralikult igemetele arvestades et ka suhelda pidevalt tarvis !
pigem lühikesed saalilahingud kus eriti juttu ei ole roundid lühikesed ja pauside ajal on võimalik need suust välja võtta - jällegi väga ebahygieeniline -krt teab mida siis vahepeal endale suhu kühveldad.

samas ma ei laida neid maha - nagu ütlesin , hammastega on parem süüa nii et tuleb ära kannatada - samuti nagu ebamugavaks muutuv maskki tuleb lihtsalt ära kannatada

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Hambakaitsmed airsoftis
« Reply #7 on: March 20, 2016, 20:49:37 »
Thumbs up! Ilus vastus.
Raks, hangi kaitsmed, proovi ära. Saad ise teada, mis rohkem sobib.
https://budopunkt.ee/tooted/kaitsmed/hambakaitsmed/
http://www.mmapood.ee/kaitsmed/hambakaitsmed.html

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Hambakaitsmed airsoftis
« Reply #8 on: March 20, 2016, 20:57:34 »
See plaan mul oligi kasutada hambakaitsmeid pigem metsas ja CQBs kasutada suukorvi.
Tänud!

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 303
    • View Profile
Re: Hambakaitsmed airsoftis
« Reply #9 on: March 21, 2016, 10:07:38 »
Metsas hambakaitsmeid? Pigem hoia silmad lahti ja suu kinni...
147

Offline Mihkel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Hambakaitsmed airsoftis
« Reply #10 on: March 23, 2016, 10:03:30 »
Ma arvan et hambakaitsmed on kehvem valik kui võrk.
Ise kasutan võrku ja alguses oli natuke ebard läbi optika sihtida kuid peale paari madinat saab asja kätte..või lõuga ja sihtimisega pole probleemi.
Metsas tavaliselt ei kasuta maski kuna siis vahemaad pikemad ja võimalus hammastesse saada väiksem... suu pidada ja edasi teenida.
Samas mask on mul tehtud nõnda et kinnitub velcroga kiivrile. kui metsas siis on mask mul kuklal või vesti küljes ja kui kuskile ruumi minemas siis vlups lendab ette ilma suure sättimiseta.
Tavalisel maskil on jama et sunnik surub nina kõveraks kui kinnitused kuidagi halvasti vajunud ja peale 3h mängimist on tunne nagu oleks molli saanud. kui mask kiivril siis ninale ei suru ja ei sega ka. Segab maskil see et kui nt sääsed on teinud oma head tööd ja tahaks nina sügada siis otsi aga mingi kõrs ja aja läbi võrgu ning hingeõhust tulenev kondents ....
Aga hokimehe naeratust ei soovi ja olen nõus väikse ebamugavusega ja kõigi hammastega