Author Topic: Männikul 28 mai  (Read 4519 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Männikul 28 mai
« on: May 28, 2016, 18:43:30 »
Kolm osapoolt oli, mängijaid piisavalt palju, vist üle 50. Kontakte sai piisavalt. Igal osapoolel oma surnuala, milles 10 min.

Poolest lahingpäevast läks siis lõbusaks kui meie osapoolel õnnestus terroristliku talibanide juht kinni saada ja meie staapi „piinamisele“ tuua. Pantvang mängis oma rolli tõeliselt hästi sisse ja mängis seda nii hästi, et ei saanudki aru, on ta siit kohalik või tõepoolest päris talibani terrorist.

Kui nõutud pool tundi sai täis pantvangi hoidmist meie staabis, kus tali oli päris raske ellu jääda, siis saime tänu edukale piinamisele teada terroristide järgmise pommi panemise asukoha.
Stsenaarium oli huvitavalt planeeritud.
 Siis eskortisime sinkavonka läbi metsa koos ringkaitsega terroristi lähemale järgmisele terroriakti piirkonnale.

Tänu raadiosidele oli tegutsemine palju edukam.

Kui meil vahepeal olemine tuliseks tehti, üritas pantvang valvurilt relva haarates meile liiga teha, aga napilt saime selle katse maha suruda.
Ja kuna kurnatud pantvangilt enam infot kätte ei saanud, siis lasime ta vabadusse, jälitades natuke ta teekonda omade keskele.
Natuke veel kontakte ja saigi täitsa hea pikk lahing läbi.

Hea oli koostööd teha mängijatega, Bloodbrothersiga sai häid koostöö kogemusi juurde ja muidugi raadioside oli väga hea abiline.

Omapärane oli see, et ei saanud kordagi kuuliga pihta, ainuke langemine ja see oli sõnadega. Sellist lahingpäeva pole mul vist veel kordagi olnud.
Minu ilus number - 160-s lahing oli seda väärt lahedate elamustega. 


Sellise okaspuu metsa vahel õnneks sääski polnudki, hea koht mängimiseks.
Fotod panin ala korruse albumisse. Loodetavasti näeb peagi ka kvaliteetseid pilte fotograafilt, kel oli ikka profikas.

Palju tänu kõigile!!!
« Last Edit: May 28, 2016, 18:49:50 by Margus »

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: Männikul 28 mai
« Reply #1 on: May 28, 2016, 19:20:21 »
Minu jaoks oli tänane mäng puhas matkamine .. kuidagi üldse ei tulnud asi välja. Oleks teadnud, oleks tõukeratta kaasa võtnud.

Talibani boss pani oma näitlemisega julmalt täppi. 5+

Offline Hussar

  • Tavakasutaja
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Männikul 28 mai
« Reply #2 on: May 28, 2016, 19:27:46 »
Au ja kiitus korraldajatele!!! Väga põnev stsenaarium ja väga mõnus ilm, 6 tundi möödus kiirelt.

Leidsin LiPo laadi, suure tõenäosusega on see vene mängija oma, kellel see kotist välja rippus vahepeal. Mängija oli t-särgiga ja tätoveeringutega. Kui keegi teab kes see oli andke talle palun teada, et minu käes. Võtan XForce'le kaasa järgmine pühapäev.


Offline Martin!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Männikul 28 mai
« Reply #3 on: May 28, 2016, 21:20:22 »
See on tõesti naljakas, et Margus ühtegi korda pihta ei saanud. Kuulsin teda vähemalt kolmel erineval korral ütlemas lahingukaaslastele, et "lähen peale surema, vaadake kust tulistavad" :D

Ja suur tänu Hussarile laenatud aku eest!

Endal kujunes samuti mäng veidi problemaatiliseks aga üritus ise, stsenaarium ja korraldus olid tõesti väga head.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Männikul 28 mai
« Reply #4 on: May 28, 2016, 23:34:58 »
See on tõesti naljakas, et Margus ühtegi korda pihta ei saanud. Kuulsin teda vähemalt kolmel erineval korral ütlemas lahingukaaslastele, et "lähen peale surema, vaadake kust tulistavad" :D

Sellepärast läksin surma kiiremini otsima, et langenud pojaga koos surnualasse minna, et ta ära ei eksiks. Aga paraku ei leidnud ma surma...
Nii ma kõmpisin mitu korda elusana surnualasse, hea füüsiline koormus:)))


Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Männikul 28 mai
« Reply #6 on: May 29, 2016, 08:35:09 »
Videolõik vene foorumist, põnev kuidas hiilis ühele selja taha ja sõnadega maha võttis, ka terroristide juhi kinni võtmine:
https://www.youtube.com/watch?v=t3UG7qcYNMo&feature=youtu.be

Offline taara

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Männikul 28 mai
« Reply #7 on: June 03, 2016, 11:19:34 »
Ega keegi ei leidnud parkimisalalt WileyX ballistilisi prille kummipaelaga? Klaasil kaks kriimustust, nii et kergelt äratuntavad.
False alarm, ei tasu kaasvõitleja kotti toppida oma asju.
« Last Edit: June 04, 2016, 00:17:09 by taara »