Author Topic: ise lahing korraldada  (Read 164246 times)

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 912
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: ise lahing korraldada
« Reply #180 on: January 16, 2019, 16:42:51 »
No siis ongi asi lihtne, kui on mäng nagu ütled sitt, siis on alati võimalus leida mäng mis sobib, korraldajaid hetkel jagub ja veelgi enam on sul võimalus endal korraldada just selline mäng nagu sulle meeldib ja just sellise tasu eest nagu sulle sobib )))

Endiselt ei ole mitte ühtegi argumenteeritud põhjendust hinnatõusuks peale selle, et keegi kusagil tahab sama toote/teenuse pealt koorida inimestelt rohkem raha. Nagu Margus mainis siis tegu on juba nagunii kasumliku tegevusega ja endale taskupistmiseks jääb pappi rohkem kui küll alles.
Minule isiklikult ei meeldi ka see, et mängukulusi lükatakse kunstlikult üles hüvedega, mis ei anna mängu sisulisele poolele mitte midagi juurde. Miks ma peaks maksma kinni kellegi mahajäetud aku, mingi venna ühekordsed nõud ja  krdi pirukaid, kui ma ise neid ei taha. Tegu on vajaduspõhise teenusega ning seda peaks ka nii pakkuma.
Ja olgem ausad–kui mäng on ikka sitt siis ei päästa seda ka soe telk, LED lamp, pirukad, 10L termos ega akulaadija. Nii lihtne see ongi!
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 912
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: ise lahing korraldada
« Reply #181 on: January 16, 2019, 16:45:24 »
Rikkaks ei saa, aga kergemalt hingata ikkagi võimaldab ))) No ja eks see rikkus ole ka suhteline mõiste, et mis kelle jaoks on rikkus, kuid arvan, et nõustud sellega, et 100€ nädalas pole teab mis rikkus, seda enam kui see 100€ tuleb kokku koos relvarendiga -kulud.

Milleks siis tõsta? Kuna teed raha eest asja aga rikkaks nii kui nii ei saa, milleks tõsta?
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #182 on: January 16, 2019, 16:48:13 »
No siis ongi asi lihtne, kui on mäng nagu ütled sitt, siis on alati võimalus leida mäng mis sobib, korraldajaid hetkel jagub ja veelgi enam on sul võimalus endal korraldada just selline mäng nagu sulle meeldib ja just sellise tasu eest nagu sulle sobib )))

Endiselt ei ole mitte ühtegi argumenteeritud põhjendust hinnatõusuks peale selle, et keegi kusagil tahab sama toote/teenuse pealt koorida inimestelt rohkem raha. Nagu Margus mainis siis tegu on juba nagunii kasumliku tegevusega ja endale taskupistmiseks jääb pappi rohkem kui küll alles.
Minule isiklikult ei meeldi ka see, et mängukulusi lükatakse kunstlikult üles hüvedega, mis ei anna mängu sisulisele poolele mitte midagi juurde. Miks ma peaks maksma kinni kellegi mahajäetud aku, mingi venna ühekordsed nõud ja  krdi pirukaid, kui ma ise neid ei taha. Tegu on vajaduspõhise teenusega ning seda peaks ka nii pakkuma.
Ja olgem ausad–kui mäng on ikka sitt siis ei päästa seda ka soe telk, LED lamp, pirukad, 10L termos ega akulaadija. Nii lihtne see ongi!
Tsiisas..See oli piltlik näide, et need asjad ei anna mängu sisulisele poolele mitte midagi juurde, ei kommenteerinud ühtegi sinu korraldatud mängu hetkel.

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: ise lahing korraldada
« Reply #183 on: January 16, 2019, 17:13:29 »
Olen Zagiga 100% nõus!
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: ise lahing korraldada
« Reply #184 on: January 16, 2019, 17:15:43 »
Remius kui päevaga 100 euri teenid, siis võta lisaks ka esmaspäevast reedeni tõö ja arvesta et see oli lisatulu. Sellest vaatevinklist polegi ju paha. See et sa nädalaga kulutad rohkem kui 100 euri pole küll põhjus miks mängumaksu tõsta. Mine lihtsalt tööle!
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 912
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: ise lahing korraldada
« Reply #185 on: January 16, 2019, 17:37:14 »
Miks peaksin ma minema teistele tulu teenima ainult selle pärast, et keegi seda mulle ütleb? Ole lahke ja tööta kellegi teise heaks, teeni neile tulu, kes sind keelab? Minul pole seoses osalustasu tõstmisega probleeme ja pole ka keegi platsil peale mängu ega ka hiljem ütlema tulnud, et nadi mäng oli ja osalustasu üle makstud, nii et ma ei kurda ja pole ka need mängijad kurtnud kes peale minu osalustasu tõstmist mängudel on osalenud. Minu osalustasu tõus sinu rahakotti nii kui nii ei mõjuta )))

Remius kui päevaga 100 euri teenid, siis võta lisaks ka esmaspäevast reedeni tõö ja arvesta et see oli lisatulu. Sellest vaatevinklist polegi ju paha. See et sa nädalaga kulutad rohkem kui 100 euri pole küll põhjus miks mängumaksu tõsta. Mine lihtsalt tööle!
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 912
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: ise lahing korraldada
« Reply #186 on: January 16, 2019, 17:38:50 »
Ja mina zag ei pidanud sammuti ennast silmas, vaid näitlikult üldiseid võimalusi ja valikuid )) See talv on mõnusalt palju mänge võrreldes eelmise aastaga ))

No siis ongi asi lihtne, kui on mäng nagu ütled sitt, siis on alati võimalus leida mäng mis sobib, korraldajaid hetkel jagub ja veelgi enam on sul võimalus endal korraldada just selline mäng nagu sulle meeldib ja just sellise tasu eest nagu sulle sobib )))

Endiselt ei ole mitte ühtegi argumenteeritud põhjendust hinnatõusuks peale selle, et keegi kusagil tahab sama toote/teenuse pealt koorida inimestelt rohkem raha. Nagu Margus mainis siis tegu on juba nagunii kasumliku tegevusega ja endale taskupistmiseks jääb pappi rohkem kui küll alles.
Minule isiklikult ei meeldi ka see, et mängukulusi lükatakse kunstlikult üles hüvedega, mis ei anna mängu sisulisele poolele mitte midagi juurde. Miks ma peaks maksma kinni kellegi mahajäetud aku, mingi venna ühekordsed nõud ja  krdi pirukaid, kui ma ise neid ei taha. Tegu on vajaduspõhise teenusega ning seda peaks ka nii pakkuma.
Ja olgem ausad–kui mäng on ikka sitt siis ei päästa seda ka soe telk, LED lamp, pirukad, 10L termos ega akulaadija. Nii lihtne see ongi!
Tsiisas..See oli piltlik näide, et need asjad ei anna mängu sisulisele poolele mitte midagi juurde, ei kommenteerinud ühtegi sinu korraldatud mängu hetkel.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: ise lahing korraldada
« Reply #187 on: January 16, 2019, 17:44:37 »
Soovitan siis tõsta juba 10 eurole, lihtsam kuna ei pea sentidega tegelema!
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #188 on: January 16, 2019, 17:45:34 »
Kle kle, ole lugupidavam oma leivaisa suhtes. Meiesugused kes tööl käivad peavad sinusuguseid lontruseid üleval pidama.

Miks peaksin ma minema teistele tulu teenima ainult selle pärast, et keegi seda mulle ütleb? Ole lahke ja tööta kellegi teise heaks, teeni neile tulu, kes sind keelab? Minul pole seoses osalustasu tõstmisega probleeme ja pole ka keegi platsil peale mängu ega ka hiljem ütlema tulnud, et nadi mäng oli ja osalustasu üle makstud, nii et ma ei kurda ja pole ka need mängijad kurtnud kes peale minu osalustasu tõstmist mängudel on osalenud. Minu osalustasu tõus sinu rahakotti nii kui nii ei mõjuta )))

Remius kui päevaga 100 euri teenid, siis võta lisaks ka esmaspäevast reedeni tõö ja arvesta et see oli lisatulu. Sellest vaatevinklist polegi ju paha. See et sa nädalaga kulutad rohkem kui 100 euri pole küll põhjus miks mängumaksu tõsta. Mine lihtsalt tööle!
AIRSOFTER.EE
airsofter.ee

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 912
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: ise lahing korraldada
« Reply #189 on: January 16, 2019, 18:05:44 »
Oh sa vaesekene küll, aga proovi ehita üles kommunismi utoopia kui sulle kapitalism ei sobi ))) Aga jah, sellised mängijad, kes teisi lontrusteks nimetavad olenemata sellest keda sa selle all mõtlesid pole minu mängudele oodatud, sest sa ei austa ei teisi ega iseennast nõnda. Lugupidamine tuleb aga välja teenida mitte seda nõuda )))

Kle kle, ole lugupidavam oma leivaisa suhtes. Meiesugused kes tööl käivad peavad sinusuguseid lontruseid üleval pidama.

Miks peaksin ma minema teistele tulu teenima ainult selle pärast, et keegi seda mulle ütleb? Ole lahke ja tööta kellegi teise heaks, teeni neile tulu, kes sind keelab? Minul pole seoses osalustasu tõstmisega probleeme ja pole ka keegi platsil peale mängu ega ka hiljem ütlema tulnud, et nadi mäng oli ja osalustasu üle makstud, nii et ma ei kurda ja pole ka need mängijad kurtnud kes peale minu osalustasu tõstmist mängudel on osalenud. Minu osalustasu tõus sinu rahakotti nii kui nii ei mõjuta )))

Remius kui päevaga 100 euri teenid, siis võta lisaks ka esmaspäevast reedeni tõö ja arvesta et see oli lisatulu. Sellest vaatevinklist polegi ju paha. See et sa nädalaga kulutad rohkem kui 100 euri pole küll põhjus miks mängumaksu tõsta. Mine lihtsalt tööle!
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline markko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #190 on: January 16, 2019, 19:58:36 »
Kahjuks ikkagi taandume raha teenimise teemale ja ikkagi ei saa aru miks mängijad peaksid rohkem kui 5€ lihtsa mängu eest maksma kui sellega ei kaasne mängu sisulisele poolele mitte midagi juurde.

Remiusele on see kindlasti oluline kuna ta elatub sellest ja mida rohkem makstakse seda uhkem, parakui on siin inimesi kes maksavad talle selliste mängude eest.
Kindlasti on oma huvid mängus ka Militaarseiklusel kuidas nemadki saaksid oma teenuse eest rohkem küsida kui ümber korraldatakse mänge mis on mängijatele soodsamad.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 912
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: ise lahing korraldada
« Reply #191 on: January 16, 2019, 20:09:17 »
Aga paku välja mõtteid, et mida saaks pakkuda mängijatele praegusest enam sisuliselt. Ja mis on sellest halba kui inimesed teenivad endale mängude korraldamisega raha? Võib olla tundub mulle ainult, aga mulje jääb selline mulje nagu mängude korraldamisega raha teenimisel oleks miskit halba ja taunimist väärt. Milliste selliste mängude eest mulle siis inimesed maksavad, et mis on minu mängudel halvasti ega vääri maksmist selle eest?

Kahjuks ikkagi taandume raha teenimise teemale ja ikkagi ei saa aru miks mängijad peaksid rohkem kui 5€ lihtsa mängu eest maksma kui sellega ei kaasne mängu sisulisele poolele mitte midagi juurde.

Remiusele on see kindlasti oluline kuna ta elatub sellest ja mida rohkem makstakse seda uhkem, parakui on siin inimesi kes maksavad talle selliste mängude eest.
Kindlasti on oma huvid mängus ka Militaarseiklusel kuidas nemadki saaksid oma teenuse eest rohkem küsida kui ümber korraldatakse mänge mis on mängijatele soodsamad.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #192 on: January 16, 2019, 20:18:58 »
Nagu Margus mainis siis tegu on juba nagunii kasumliku tegevusega ja endale taskupistmiseks jääb pappi rohkem kui küll alles.

Hea küll kordan uuesti üle, et see käib minu kohta. Aga see seisukoht ei puuduta neid, kes sellega igapäevaselt raha teenivad. Ants ju põhjalikult selgitas, mis investeeringud ta on teinud ja minu meelest on need täiesti vajalikud sellise teenuse osutamisel, eriti korduvkasutusega käelindid ja varikatus halva ilma korral. Mina pole selliseid investeeringuid teinud, sellepärast olen mina enam kui plussis. Minumeelest on see Antsu suhtes üleliigne ülekohus, kuidas teda materdate, ta tahab meile kõigile ju head, mõelge pisutki...

Samuti teeb ka pidevalt investeeringuid Militaarseiklus just selle nimel, et meile saaks uusi ja kogemustega mängijaid juurde. Näete isegi nende kasvandikud korraldavad meile juba mänge. Kas see pole piisav argument? 

Offline markko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #193 on: January 16, 2019, 20:35:16 »
Jah meil on mänge rohkem ja mängud toimuvad üle Eesti see ongi positiivne.
Paraku enamus neist on lihtsad lipumängud, rõhtutan lihtsad, sinna ei saagi midagi sisukamat luua aga samas tahaks selle eest rohkem küsida ja sellest tegevusest ei saagi aru.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 912
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: ise lahing korraldada
« Reply #194 on: January 16, 2019, 20:46:46 »
Püüan teha mänge erinevatele maitsetele. On mängijaid kes arvavad, et keerukad stsenaariumid ei toimi ja tahavad ainult shootereid, samas on mängijaid kes tahavad just keerukate stsenaariumitega mänge jällegi ja leiavad, et tavalised shooterid on mõttetud. Ehk siis tuleb korraldajatel püüda teha mänge nii ühtede, teiste kui kolmandate maitse järgi.

Osalustasu tõus annab võimaluse koguda rahalisi vahendeid uute mänguvahendite tarbeks ilma, et oma sissetulekud väga palju kannataks ehk siis koguneb aja jooksul reservi raha mille eest soetada mängude jaoks korralik pomm või mõni kuulipilduja või miskit muud mis mängud põnevaks muudaks, kuid see kõik võtab aega kuni vajalik summa koguneb, et saaks taas miskit juurde osta.

Jah meil on mänge rohkem ja mängud toimuvad üle Eesti see ongi positiivne.
Paraku enamus neist on lihtsad lipumängud, rõhtutan lihtsad, sinna ei saagi midagi sisukamat luua aga samas tahaks selle eest rohkem küsida ja sellest tegevusest ei saagi aru.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!