Author Topic: Müüdud: Lonex L4-PR-01 10.5” Assault Rifle Replica - Black / Tan  (Read 2734 times)

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Müün oma Lonexi, kuna ikkagi ei leia sellele kasutust. Hind komplektile on 180 EUR.

Relv on ostetud Gunfirest natuke rohkem kui kuu aega tagasi. Ta on käinud kahel mängul. Ise ma sellega mänginud ei olegi, seda on kasutanud tiimikaaslased, kes on seda igati kiitnud.
See on Lonexi odavama otsa relv, plastmassist kerega, elektrilise blowback'iga. Sama tüüpi relv, kuigi musta värvi, on hetkel Gunfires müügil siin: http://gunfire.pl/product-eng-1152211651-L4-PR-01-10-5-Assault-Rifle-Replica-Black.html
Erinevalt Gunfire versioonist on tal nüüd sees Mosfet ja kaasas on LiPo aku. See võiks olla hea relv algajale, kes tahab m4 relva, mis on hea tootja oma ja töötab. Täielikust komplektist on puudu ainult akulaadija, mille saab osta relvad.ee'st või gunfirest või mujalt.

Relv on modifitseeritud:
1. Lisasin talle Mosfeti (selle: http://gunfire.pl/product-eng-1152201418-JeffTron-mikro-Mosfet-unit.html )
2. Vahetasin talle sisse 120m/s vedru. Originaalis lasi ta 130m/s; nüüd ta laseb 120..123 m/s, mis on siiski natuke rohkem kui võiks, aga legaalne. Selle operatsiooni käigus lisasin talle kolvipeasse kuullaagri, originaalis tal kolvipeas ja vedrujuhil laagreid ei olnud.
3. pakun teda ostja valikul kahe akuvariandiga:
a. kas 1300mAh 2S Lipo,  või siis
b. 2000mAh 3S Lipo (lisab komplekti hinnale 10 eur)
Akudest võib loobuda, siis läheb komplekt 10 eur odavamaks. Akusid eraldi ma ei müü.

Ma lisan kuulutusse varsti video, kus on näha, kuidas ta kummagi akuga laseb. Olgu mainitud, et nii akudel kui relval on xt30 pistikud, ruumi säästmise huvides. Kui ostja tahab, võin talle kaasa panna varu xt30 pistiku või siis xt60 pistiku.

Komplektiga on kaasas üks highcap salv, seesama millega ta tuli. Relv asub Tallinnas.

Video koos piltidega on siin: https://youtu.be/SelH6fngzzQ
« Last Edit: April 12, 2017, 22:08:49 by AndrusK »

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: M: Lonex L4-PR-01 10.5” Assault Rifle Replica - Black / Tan
« Reply #1 on: October 29, 2016, 11:48:29 »
On sul pilti gearboxist? Huvitab just et kuidas blow back lahendatud on ?

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: M: Lonex L4-PR-01 10.5” Assault Rifle Replica - Black / Tan
« Reply #2 on: October 29, 2016, 15:21:09 »
Blow back on lahendatud nii, et gerarboxi peal sõidab spetsiaalses rennis kelk, mille külge on keeratud see plekk, mille liikumist näha on. Kelgu küljes olev naga jääb kolvile ette kui see taha liigub ning kolb veab kelgu ka taha kui ise läheb. Ettepoole tõmbab kelku eraldi vedru.
Tavaliselt on V2 gearboxi ülemises servas neli kinnituskruvi, sellel Lonexil on 2, ilmselt et renn ära mahuks.

« Last Edit: October 29, 2016, 15:38:09 by AndrusK »

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: M: Lonex L4-PR-01 10.5” Assault Rifle Replica - Black / Tan
« Reply #3 on: October 31, 2016, 10:53:39 »
Ma korrigeerisin relva hinna tingimisruumi võrra allapoole, 180 euro peale. See on enam-vähem see kulu mis mul selle relvaga on olnud ka, ma ei müü seda kasusaamise eesmärgil.
Rohkem hind ei kuku; kui ta ära ei lähe, siis jääb kappi seisma ja arisofti üritustele varurelvaks kuniks tekib idee, mida temaga ette võtta. Hetkel on mul MP7-vaimustus ja primaarse relvana on kasutuses kas snaiper või kuulipilduja ja sellisele normaalsele automaadile pole kahjuks kasutust.