Author Topic: Airsoft topograafiline app  (Read 2794 times)

Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Airsoft topograafiline app
« on: August 15, 2015, 10:53:46 »
Olen mõelnud, et milsim mängudel oleks päris huvitav kasutada ülalmainitud appi. Enamustel meil nutitelefonid olemas, milles on gps ja kaardid alla laetud.
Netist otsides leidsin ka kohe paar taolist. Küsiks, et kas kellegil teil on olnud kokkupuudet sellega ja kuidas mängu mõjutas/mõjutaks? Mida üldse arvate sellest?


Otsingut kasutades https://play.google.com/store/search?q=milsim jäi silma kohe Personal Eye system ja BattleTac Airsoft.

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Airsoft topograafiline app
« Reply #1 on: August 16, 2015, 21:54:31 »
Ma olen kasutanud mõlemat. Battletac'i pigem proovimiseks, Pes aga on kasutusel Border Wars kogukonna poolt.

Üldiselt tundub, et need applikatsioonid on pigem kasulikud suurematel mängudel osapoole väejuhatusele, et omada iga hetk ülevaadet, kus nende üksused on. Teami tasemel või üksikvõitleja tasemel pole neist nagu erilist kasu. Kui, siis ehk oma teami taasleidmiseks, kui oled üksi surma saanud ja nendest lahku läinud.

Border Warsil oli veel see teema, et mobillilevi ei olnud kuigi hea baasis või muudes kohtades, kus rahvast palju koos oli. Missioonile minnes oli meie asukoht näha ja me saime ka positiivset tagasisidet selle eest, baasis olles aga ei saanud tihtipeale serveriga ühendust.

Miltaaris on pidevat internetiühendust omavad mobiilid niikuinii no-no, kui sa just ei taha reklaamida raadioluurevõimekusega vastasele pidevalt enda asukohta ning näiteks kaudtule lööke selga saada. Milsim'is, näiteks Border Warsis oli ikkagi raadio põhiline kommunikatsioonivahend, pes vast rohkem selline tehnikanohikute rõõm.