Author Topic: Parim kõrva ja silma kaitse/protection  (Read 3242 times)

ralftalts

  • Guest
Parim kõrva ja silma kaitse/protection
« on: January 15, 2017, 22:51:52 »
Mul tekkis küsimus silma ja kõrva protectioni kohta. Ei ole kindel millised prillid kindlasti peavad airsofti bb'dele vastu ja mis on mõned head viisid oma kõrvu kaitsta. Palun kirjutage mis on teie enda "head setup" ja kas te olete sellega rahul

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Parim kõrva ja silma kaitse/protection
« Reply #1 on: January 16, 2017, 06:39:31 »
Hei, airsofti poodidest saab õigeid prille. Kui neid läheduses pole, siis ehituspoodidest saab 3M kaitseprille, need toimivad ka väga hästi, kuigi võivad natuke moonutada. Kui on kahtlus et kas vastu peab, siis osta 2 paari ja proovi ühega tabamiskindlus järgi.

Kõrvu ma hetkel kaitsen raadio kõrvaklappidega (hiina Comtac 2). Enne seda olid kiivri küljes kõrvakaitsmed nagu siin pildil https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1J40jKFXXXXXuXpXXq6xXFXXXo/UP-ARMOR-FAST-MICH-font-b-HELMET-b-font-RAIL-2-SIDE-COVER-font-b-Ear.jpg Enne seda oli lihtsalt mütsi serv üle kõrvade

Kaitsta tasuks ka hambaid. Kui hingad, suu lahti ja keegi samal ajal näkku laseb, siis võivad hambad viga saada. Selle vastu aitaks näo alumist poolt kattev mask. Mina hetkel hoian lihtsalt suu kinni kui kontakt on. Mõned tõmbavad kontaktiks torusalli näo ette.

ralftalts

  • Guest
Re: Parim kõrva ja silma kaitse/protection
« Reply #2 on: January 16, 2017, 14:39:48 »
Tänan vastuse eest
Tahaks küsida vaid et kust sa said need kõrvakaitsad kiivrile

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site