Author Topic: Kuidas alustada airsoftiga?  (Read 947 times)

Offline malgaja

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
    • View Profile
Kuidas alustada airsoftiga?
« on: October 23, 2023, 01:26:53 »
Tervist!
Olen juba tükk aega tahtnud alustada airsoftiga. Rendirelvadega sise- ja välisaladel/üritustel mänginud. Igasuguseid videoid vaadanud ning soovitusi kuulanud, kuid eks kõige parem info tuleb ikka kaasmaalastelt. Praegune budget on umbes 600eur kandis. Nii palju, kui lugenud olen, siis esimene relv peaks olema automaatrelv ja mitte mingi odav jama. Kas on soovitusi esimeseks relvaks, ning mis kaitse- ja lisavarustuse peaksin ostma koos relvaga?

Offline Light

  • Tavakasutaja
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Kuidas alustada airsoftiga?
« Reply #1 on: October 23, 2023, 17:02:48 »
Konkreetset relva kahjuks soovitada ei oska..eks oleneb millist baasi otsid. Kui ise aga täna peaks AEG'd otsima hakkama, siis vaataks, et oleks järgnevad kriteeriumid täidetud:
* Kiire vedruvahetus
* Mosfet
* Metall kere (

Specna Arms EDGE seeriast olen head kuulnud ja loomulikult ka Krytacist :)


Varustuse osas kindlasti korralikud prillid, hammaste kaitseks mask.. dye täismaskid ka head aga hind krõbedam :)
Relvale sobiv lipo aku ja lipo aku laadija.
Mõned lisa salved ka kindlasti kasulikud.



Offline malgaja

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Kuidas alustada airsoftiga?
« Reply #2 on: October 23, 2023, 20:56:16 »
Konkreetset relva kahjuks soovitada ei oska..eks oleneb millist baasi otsid. Kui ise aga täna peaks AEG'd otsima hakkama, siis vaataks, et oleks järgnevad kriteeriumid täidetud:
* Kiire vedruvahetus
* Mosfet
* Metall kere (

Specna Arms EDGE seeriast olen head kuulnud ja loomulikult ka Krytacist :)


Varustuse osas kindlasti korralikud prillid, hammaste kaitseks mask.. dye täismaskid ka head aga hind krõbedam :)
Relvale sobiv lipo aku ja lipo aku laadija.
Mõned lisa salved ka kindlasti kasulikud.

Tänud, vaatasin natukene foorumis ringi ning keegi müüb komplektina maha varustust (http://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=7936.0). Kas seal olevad relvad ning varustus pigem praht mis on varsti katki või kestab ka?

Offline HenriH

  • Tavakasutaja
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Kuidas alustada airsoftiga?
« Reply #3 on: October 24, 2023, 09:27:48 »
Pakkuda väga kvaliteetne krytac lvoa s, millel metallist kere ning sees titangate v2 mosfet ning 40k high torque mootor. Kirjuta pm-i mulle.

Offline malgaja

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Kuidas alustada airsoftiga?
« Reply #4 on: October 24, 2023, 14:00:09 »
Saatsin PMi HenriH