Author Topic: MÜÜDUD - L85A1/SA80 - 100€  (Read 643 times)

Offline Hyppenoir

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
MÜÜDUD - L85A1/SA80 - 100€
« on: February 25, 2024, 20:10:27 »
Müügiks L85A1 aka SA80 replica. Pole kindel, kes oli tootja, kuid kahtlustan, et oli STAR. Kere on väga heas seisus, peale kaba pehmenduste, käepideme ning front raili on püss metallist, mis annab käes hoides elutruu tunde. "Carry handle" logiseb veidi, kuid selle saab parandada, kui otsid ja ostad õige kruvi millega kinni keerata, mind ei häirinud.

Praegu laseb ~1.3 J .25 g kuuliga. Püss oli paar aastat kapis ja kogus tolmu, kuid eelmine suvi sai see hooldusesse viidud, kus pandi uus mootor (TORNADO F2 High Speed short), SP120 vedru, uus hopikumm jm hooldus. Seejärel läks vana kolb sodiks, vahetasin ära uue tugevama vastu, parandasin "airseali" ning peale mitut lahti ja kokku panemist enam SEMI peale ei jää, laseb ainult full-autot ning aeg ajalt laseb kaks kuuli korraga, miks - ma ei tea.

Kuna mul on mitu teist replicat, millega mängin, siis tegelikult tahtsingi asja korda teha, et siis tervena ära müüa, aga nüüd mul jaks otsas ja annan pmst sümboolse summa eest edasi lihtsalt kellelegi, kes jaksab vb asja ette võtta. Gearboxi kere on ka vana ning kohati katki, kuid hoiab kõike koos ja midagi seetõttu ei kannata.

Kaasa saab 7x metallist stanag stiilis ~120 kuuli mid-cappi, 1kg avamata .25 kuule pakk ning üks avatud 1/3 alles .25 pakk ja ka pea uhiuue 11.1V LiPo aku ning pildilt on see küll puudu, aga ka vana 11.1V LiPo aku.

Küsin 120€ 100€ kogu komplekti eest, eraldi midagi müüa ei taha. Kui oled huvitatud kirjuta mulle sõnum. Asub Tallinnas.
« Last Edit: March 08, 2024, 17:20:00 by Hyppenoir »

Offline Hyppenoir

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: L85A1/SA80 - 100€
« Reply #1 on: March 05, 2024, 11:55:13 »
Up! Hind sulas :)