Author Topic: Polarstar ja teised HPA süsteemid  (Read 31780 times)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #15 on: November 21, 2017, 08:50:02 »
Panen kirja mõned märksõnad millega hetkel tegelen:
Krytac Trident MK2 SPR
Polarstar F2! (Esimene Eestis AFAIK)
Wolverine SFR HP regu
Maxx Model hopup

Eelarve 1k eur+

Äge, kui Eestis selliseid projekte vahepeal teha saab. Varsti pildid, tulemused ning arvamus. Ei tee endale.

Offline dankcheese

  • Tavakasutaja
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #16 on: November 21, 2017, 10:00:10 »
Lähima paari päeva jooksul saabub ka minu F2 :)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #17 on: November 21, 2017, 10:48:38 »
Väga hea, siis saab võrrelda tulemusi PSI vs FPS. Üldiselt minu esialgsel hinnangul on F2 parim asi pärast FE väljatulekut. Reaalne kahe solenoidiga süsteem koos vedrujõul etteliikuva nozzlega. Kõik vahepealsed aretised - Jack, F1, Wolverine toodang jne on selles osas probleemsed olnud. Ilmselt tulevikus asendabki F2 FE-d.

Install Krytac-i sisse nõudis küll üksjagu modimist ja dremeldamist, kuid õhtu lõpuks oli sees. Varsti ja esimesed chrono tulemused.

Mõned pildid ahvatluseks:





« Last Edit: November 21, 2017, 21:01:48 by Bjorn »

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #18 on: November 21, 2017, 19:45:55 »
Hmm...kas aint minul on piltide asemel keelumärk?

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #19 on: November 21, 2017, 21:02:10 »
Õige. Nüüd peaks nägema ehk. Õpin kasutama veel :)

Offline Arxs

  • Tavakasutaja
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #20 on: December 01, 2017, 12:16:42 »
Inferno gen 2 nozzle on vedruga, ajad pada.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #21 on: December 01, 2017, 13:56:55 »
Õige, on vedruga, kuid ühe solenoidiga. Vb on mõni vähem tuntud HPA süsteem veel mis mingid hübriidajamit kasutab.

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #22 on: December 01, 2017, 15:02:31 »
Mis toru/hopikummi combo kasutusel?

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #23 on: December 01, 2017, 15:25:42 »
F2 DMR ehituses? Hetkel Guarder 6.04 + G&G roheline andsid hea tulemuse. Kui PDI ja Modify flat hop saabuvad, siis lähevad need sisse.

Enamik hopikumme tahavad koostöös FE/F2-ga huuliku lühemaks tegemist, et normaalselt söödaks. Oleneb ka toru-kambri mõõtudest.

Offline dankcheese

  • Tavakasutaja
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #24 on: December 02, 2017, 22:22:17 »
Oma F2'el on mul samuti modify flat hop bucking (toru on küll R-hopitud) ja toidab ilusti.
FPS ja PSI kohta ei saa kommenteerida, kuna mul endal veel chrono ei ole ja ei saa asju paika timmida.
Päästiku switchboardi paigaldamiseks pidin ka veits V2 gearboxi dremeldama, aga muus osas läks ilusti.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #25 on: January 18, 2018, 20:43:36 »
Võtsin enda isikliku Polarstar Fusion Engine Gen3 V2 lahti. Puhastasin ära ja panin uue määrde. Kõik o-rõngad originaalid. Huvi pärast vaatasin shot counterit ka FCU-st. Ca 35k lasku teinud. Ütleme nii, et FCU akusid on kulunud rohkem kui ükskõik mida muud Polari juures. Vist kahel korral unustanud taha ning Lipo kiviks lasknud. Suurim viga antud süsteemi puhul minu arust. Peab mõne varuks tellima.

Kui keegi plaanib omale ehitada, siis soovitan kasutada XT30 pistikuid. Olen enamikele HPA relvadele FCU-le seda kasutanud ning hea pisike, vastupidav pistik. AEG-dele XT60 ning HPA-le XT30 standardiks!

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #26 on: February 01, 2018, 08:41:06 »
PolarStar AirsoftLike Page
January 30 at 12:35am ·
Product Update: In the last month we've had a handful of customers reporting stiction issues with their F2's. The stiction occurred most commonly when operating in the lower pressure range of the system and in cold climates. After the system had sat under pressure for a period of time you would get one or more "dead shots" upon resuming firing.

Although the number of reports on this issue does not yet amount to even 1% of the systems sold, we still wanted to make changes to the system to prevent this from happening in the future. Because nothing is worse than waiting in ambush for two hours in the freezing cold only to have your gun not go off when it is supposed to.

All systems are now being shipped with an updated poppet valve which uses a different sized o-ring. If you or anyone you know is experiencing this issue with their F2, please contact us at cs@polarstarairsoft.com so that we may verify the cause and supply you with a new poppet valve if needed, at no additional cost to you.

Please help us by sharing this post to ensure we reach as many of our customers as possible. Thank you!

Offline dankcheese

  • Tavakasutaja
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #27 on: February 19, 2018, 19:47:23 »
Peale pikka testimist olen lõpuks jõudnud enda meelest optimaalse tulemuseni.
F2 polarstar siis minu scar'i sees.
Kasutan 455mm 6.03 prometheuse toru koos enda lõigatud R-hop patchiga. Suhteliselt madala (ehk 65) PSI pealt laseb ta 0.3 kuulidega täpselt 1.5J. Pikema toru puhul Joule creep on tõepoolest märgatav. Eelnevalt oli mul 360mm 6.01 toru, mille puhul pidin ma sama FPS'i saavutamiseks PSI tõstma 120 peale, mõistagi oli poppet dwell oluliselt lühem.
Naised saunas rääkisid, et väiksem psi pikema poppet dwelliga pidavat olema õhukasutuse suhtes efektiivsem kui vastupidine variant.

ASH

  • Guest
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #28 on: February 19, 2018, 21:52:44 »
Naised saunas rääkisid, et väiksem psi pikema poppet dwelliga pidavat olema õhukasutuse suhtes efektiivsem kui vastupidine variant
say whaaaat?  mingi teaduslik tõestus ka on vä? tundub veidi sürr või ei?  seadistama hakkad ju ikka vastupidi , kõigepealt leiad õige rõhu vastava toru ja moona jaoks siis alles võtad dwelli maha ja täpselt sinnani, et ei jää puudu - või ma olen asjast valesti aru saanud ?

Offline dankcheese

  • Tavakasutaja
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Polarstar ja teised HPA süsteemid
« Reply #29 on: February 19, 2018, 22:18:58 »
Naised saunas rääkisid, et väiksem psi pikema poppet dwelliga pidavat olema õhukasutuse suhtes efektiivsem kui vastupidine variant
say whaaaat?  mingi teaduslik tõestus ka on vä? tundub veidi sürr või ei?  seadistama hakkad ju ikka vastupidi , kõigepealt leiad õige rõhu vastava toru ja moona jaoks siis alles võtad dwelli maha ja täpselt sinnani, et ei jää puudu - või ma olen asjast valesti aru saanud ?

Mina tegin vastupidi ja nii tundub ka igati loogiline. Samamoodi nagu AEG-l peab silindri suurus vastama enam-vähem toru pikkusele. Kõigepealt poppet dwell paika, et kuul saaks kiirendatud kogu toru pikkuse vältel ja tühja õhku välja ei peksaks, ehk kasutatav õhu maht vastaks toru mahule - tõstsin/langetasin dwelli kuni FPS enam ei tõusnud/langenud ja stabiliseerus. Siis keerasin regulaatori pealt PSI paika nii, et ma jääks täpselt 1.5 J peale. Kuskil polarstari lehel või foorumil oli sarnane soovitus kellegi targema poolt kokku kirjutatud.
Teaduslikku tõestust sellele naised saunas väitele mul kahjuks pole, huvitav oleks muidugi teha mingeid mõõtmisi ja statistikat :D