Author Topic: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.  (Read 44622 times)

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« on: June 07, 2019, 21:19:09 »
Lugupeetud kasutajad, vabandan kohe ette ära, sellepärast, mis siin kohe toimuma hakkab.

Leian isegi, et tegemist on justkui "tiinekate draamaga", aga mulle ja paljudele veel tundub, et asi on läinud liiga kaugele ja kui ei sekku, siis pole ka pärast õigust viriseda.

Minul on konkreetne hirm airsofti pärast Eestis, sest kui jätkata ignoreerimist, võivad olukorral olla tagajärjed, mis meid kõiki puudutavad.

Teema naelaks "korraldaja" Ants P*nning/Remius.

Palun Teil tutvuda olukorraga ja anda oma hinnang, kas antud inimene peaks tegelema noorte/alaealistega ja esindama meie armastatud hobi.

Toon kohe välja, et härra vassib ja blatantselt valetab nii, et silm ka ei pilgu, samuti on tal kamp noori mängijaid, kes igal võimalusel tema nahka päästa üritavad, seega läheb siin asi raudselt inetuks.
Olen ise kirjutanud maha lugematuid romaane (privaatselt) antud tegelasega, lootes olukorda mõistlikult ja objektiivselt lahendada, iga kord ollakse nõus, aga tehakse asju vanamoodi edasi.

Antud mees on 100% vastutustundetu, põikpäine ja oma väljaütlemistega agressiivne ja bipolaarne.

Tarbib oma mängudel alkoholi ja innustab ka noori seda tegema (GDPRi põhjusel ei saa fotosi avalikult jagada, kuna fotodel on alaealised), propageerib distruktiivset ja ebaeetilist elustiili (seda avalikult ka erinevate jõustruktuuride osas), kannab mängudel kaasas tulirelva-lähedast eset, mis on illegaalset modifitseeritud, sülitab kõigi kogukonna poolt seatud eetikanormidele ja kirjutamata reeglitele, on olnud episoode sõjaväepolitseiga (seoses airsoftiga), sülitab ohutustehnikale, korraldab ala omanikega sanktsioneerimata mänge, hiilib vastutusest, valetab, vassib ja manipuleerib.
Antud argumendid on tõendite/pealtnägijatega toestatud.

Minu ettepanek oleks blokeerida kõik mängude kuulutused (olemasolevad ja tulevased), boikoteerida antud üritusi ja vajadusel teavitada Politseid.

Tegemist ei ole mingi "vihakõne" või "hukka mõistmisega", olen raisanud liigagi palju aega ja närve, et olukord antud inimese jaoks positiivselt lahendada, aga tulutult.

Selleks, et asi poleks tühi seletamine, siis palun kõigil, kes antud teemaga kursis on, öelda oma sõna sekka!

Offline Camperairsoft

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #1 on: June 07, 2019, 21:35:59 »
+1

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #2 on: June 07, 2019, 21:50:25 »
Lugupeetud kasutajad, vabandan kohe ette ära, sellepärast, mis siin kohe toimuma hakkab.

Leian isegi, et tegemist on justkui "tiinekate draamaga", aga mulle ja paljudele veel tundub, et asi on läinud liiga kaugele ja kui ei sekku, siis pole ka pärast õigust viriseda.

Minul on konkreetne hirm airsofti pärast Eestis, sest kui jätkata ignoreerimist, võivad olukorral olla tagajärjed, mis meid kõiki puudutavad.

Teema naelaks "korraldaja" Ants P*nning/Remius.

Palun Teil tutvuda olukorraga ja anda oma hinnang, kas antud inimene peaks tegelema noorte/alaealistega ja esindama meie armastatud hobi.

Toon kohe välja, et härra vassib ja blatantselt valetab nii, et silm ka ei pilgu, samuti on tal kamp noori mängijaid, kes igal võimalusel tema nahka päästa üritavad, seega läheb siin asi raudselt inetuks.
Olen ise kirjutanud maha lugematuid romaane (privaatselt) antud tegelasega, lootes olukorda mõistlikult ja objektiivselt lahendada, iga kord ollakse nõus, aga tehakse asju vanamoodi edasi.

Antud mees on 100% vastutustundetu, põikpäine ja oma väljaütlemistega agressiivne ja bipolaarne.

Tarbib oma mängudel alkoholi ja innustab ka noori seda tegema (GDPRi põhjusel ei saa fotosi avalikult jagada, kuna fotodel on alaealised), propageerib distruktiivset ja ebaeetilist elustiili (seda avalikult ka erinevate jõustruktuuride osas), kannab mängudel kaasas tulirelva-lähedast eset, mis on illegaalset modifitseeritud, sülitab kõigi kogukonna poolt seatud eetikanormidele ja kirjutamata reeglitele, on olnud episoode sõjaväepolitseiga (seoses airsoftiga), sülitab ohutustehnikale, korraldab ala omanikega sanktsioneerimata mänge, hiilib vastutusest, valetab, vassib ja manipuleerib.
Antud argumendid on tõendite/pealtnägijatega toestatud.

Minu ettepanek oleks blokeerida kõik mängude kuulutused (olemasolevad ja tulevased), boikoteerida antud üritusi ja vajadusel teavitada Politseid.

Tegemist ei ole mingi "vihakõne" või "hukka mõistmisega", olen raisanud liigagi palju aega ja närve, et olukord antud inimese jaoks positiivselt lahendada, aga tulutult.

Selleks, et asi poleks tühi seletamine, siis palun kõigil, kes antud teemaga kursis on, öelda oma sõna sekka!

No mis ma oskan kosta? Ilmselgelt oled sa tõesti veel käitumiselt tiinekas. Mis puutub valelikusesse ja silmakirjalikusesse, siis ehk vaatad peeglisse. Bipolaarsuse diagnoosi ma panema ei hakka kuna ma pole arst, olukordi kus ma pole ise kohal pole olnud ma kommenteerida ei saa, kui mängul on 26 mängijat, siis mind on ainult 1 ja ennast igale mängijale sappa panna ma ei saa. Mis puutub modifitseeritud tulirelva laadsesse asja või kuidas see sõnastatud onn, siis tegu on täiesti tavalise poest ostetud stardipüstoliga millel pole mitte kui midagi modifitseeritud ning on müügil kõigile 18+ ilma mingi loata, mudel zoraki/stalker 917 mille vaatas mängul üle ka politsei ametnik oma silmaga ning mitte miskit modifitseeritut või ebaseaduslikku seal ei leidnud, seega palun mitte esitada kõlakatel põhinevaid valefakte. Samuti palun esitada videomaterial kus ma olen ühelgi mängul alkoholijoobes või tarbin alkoholi või veel enam mängin joobes. Kui selliseid videosid pole, siis on tegu jällegi ilmselgete kõlakatega eesmärgil loopida pori kuna küs noorhärra kes pole elu veel näinud arvab, et tema on see kõige targem ja õiglasem maailmas.

Kurb muidugi, et pori loopimine jätkub vaatamata sellele, et veebruaris tegin katset tüli lõpetada, kuid kui ei suudeta leppida olukorraga kus mina teengi teisiti kui teised mitte nii nagu näiteks sina tahad, siis hakatakse pori loopima ilma mingite tõenditeta.

Mis puutub Tapal milpol juhtumisse, siis ehk uuriksid lähemalt, et mis ja kuidas täpselt kõik toimus mitte ei hakkaks avalikult mingit saasta loopima.

Jah ma ei arva enamuse võimuesindajate kohta suurt midagi, kuid kas enamus tähendab kõiki või kas sa oled juures ja näed kuidas ma võimuesindajatega käitun?

Noorhärra enne kui hakkab oma ego upitades soppa loopima kõlakate pinnalt võiks siiski ka tõendid esitada mitte avalikult saasta toota.

Head õhtut :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline RaitV

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #3 on: June 07, 2019, 22:01:26 »
Ahh mis sa plärad, mina toetan ka gonzat. Foorumist ban ja mänge ignoreerida. Koguaeg on just ühtede ja samade inimestega probleeme. Huvitav küll miks? Aeg oleks midagi ette võtta :)
Pizzapoisid

Offline KillerLike

  • Tavakasutaja
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #4 on: June 07, 2019, 22:04:28 »
Pooldan Antsu +1 +rep talle et ta kannatab teie pori loopimise välja ning, et ta üleüldse mänge tahab korraldada. Veelkord +rep

Offline RaitV

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #5 on: June 07, 2019, 22:08:45 »
Tegid kiirelt konto et saaks pugeda?
Pizzapoisid

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #6 on: June 07, 2019, 22:11:07 »
+1  Gonzalesele. Ka minul on natuke ,,naljakat,, infot.

Offline KillerLike

  • Tavakasutaja
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #7 on: June 07, 2019, 22:11:56 »
Ei poe! Kahjuks või õnneks ei ole mul siin varem kontot olnud.

Offline KillerLike

  • Tavakasutaja
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #8 on: June 07, 2019, 22:13:57 »
KUS KURADI KOHAS ON PILDID JA VIDEOD KUS ANTS ANNAB NEILE ALKOHOOLI VÕI TARVITAB SEDA ISE? Kuulujutte võib neist igaüks levitada palju neist tõsi on ei oska öelda!

Offline ThaDucks

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #9 on: June 07, 2019, 22:24:26 »
KUS KURADI KOHAS ON PILDID JA VIDEOD KUS ANTS ANNAB NEILE ALKOHOOLI VÕI TARVITAB SEDA ISE? Kuulujutte võib neist igaüks levitada palju neist tõsi on ei oska öelda!

Loed ka mida kirjutatakse või kaitsed labaselt oma "sõpru"? "(GDPRi põhjusel ei saa fotosi avalikult jagada, kuna fotodel on alaealised)"

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #10 on: June 07, 2019, 22:26:27 »
Lühidalt - kõik postitused mis hakkavad CAPS LOCK suvaliste sõnadega mis ei ole eesti keelest pärit lähevad kustutamisele. Korduval käitumisel kasutaja saab banni.

See teema siin peab olema väga viisakalt väljendatud ning niipea kui läheb roppuste ja sõimamise kasutamiseks hakkavad kasutajad jalga puhkama foorumist.

Loe: KillerLike ning Ossugm - esimesed hoiatused on antud. Teist ei järgne.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #11 on: June 07, 2019, 23:20:10 »
Ahh mis sa plärad, mina toetan ka gonzat. Foorumist ban ja mänge ignoreerida. Koguaeg on just ühtede ja samade inimestega probleeme. Huvitav küll miks? Aeg oleks midagi ette võtta :)

Kui sa nii aus ja õiglane oled, siis teed ehk screenid grupivestlusest eelmisel aastal kus te oma seltskonnaga saasta tootsite ja mõnitusi loopisite, et las kõik loevad ja vaatavad kui ausad, toredad ja õiglased te olete.

Pealegi kuidas vastad kõlakatele, et vähemalt kahel mängul on sinu meeskonnaliige olnud joobes ja Tartus airsoft arenal üks liige joobe tõttu eemaldati ja meeskond mängis -1 liige?

Et enne kui soppa hakata loopima võiks eelnevalt olla nii palju aus ning tunnistada, et pole ise teps mitte mingi pühak ehk siis visaku esimene kivi see kes patust prii on, aga kahtlen, et sul jätkub julgust olla aus ja avaldada kõik need screenid mida küsin siiski.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #12 on: June 07, 2019, 23:27:32 »
+1  Gonzalesele. Ka minul on natuke ,,naljakat,, infot.

Ja millist nimelt, taas kõlakaid? 10-15 mängijat kusagil discordis arvavad, et nemad (sina nende seas) on Eesti airsofti kõneisikud ja kui teiega keegi ei nõustu, siis on tegu joodikutega, bipolaarsetega, minu jüngritega jne...

Ehk oleks aeg teil kogu selle seltskonnaga kokku saada ja üksteisele silma vaadata ning küsida ausalt, et mis õigusega teie arvate, et just teie sõna on miskit väärt ja teie mõnitused igati normaalsed?

Sa tead väga hästi millest ma räägin ning ma ei ootagi, et sa nii palju mees oled, et tunnistaksid teiste mõnitamisi ja alandamisi püüdes näidata ennast mingi erilise super moralistina ning jube hea trollina kes läbi lillede ja ümber nurga teisi mõnitab ja põrmuks püüab teha ning solvub kui sulle öeldakse otse, keerutamata ja ropult mida sinusugusest arvatakse.

Pigem jääb sinust mulje kui mingist tilliga eidest kes on tuhvlialune kodus ning kellel reaalselt muud polegi teha kui discordis ja foorumis teisi rünnata ja seda juba aastaid.

Tõmba törts tagasi ja mõtle kas poleks aeg täiskasvanuks saada lilleneiu.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #13 on: June 07, 2019, 23:28:02 »
Ahh mis sa plärad, mina toetan ka gonzat. Foorumist ban ja mänge ignoreerida. Koguaeg on just ühtede ja samade inimestega probleeme. Huvitav küll miks? Aeg oleks midagi ette võtta :)

Kui sa nii aus ja õiglane oled, siis teed ehk screenid grupivestlusest eelmisel aastal kus te oma seltskonnaga saasta tootsite ja mõnitusi loopisite, et las kõik loevad ja vaatavad kui ausad, toredad ja õiglased te olete.

Pealegi kuidas vastad kõlakatele, et vähemalt kahel mängul on sinu meeskonnaliige olnud joobes ja Tartus airsoft arenal üks liige joobe tõttu eemaldati ja meeskond mängis -1 liige?

Et enne kui soppa hakata loopima võiks eelnevalt olla nii palju aus ning tunnistada, et pole ise teps mitte mingi pühak ehk siis visaku esimene kivi see kes patust prii on, aga kahtlen, et sul jätkub julgust olla aus ja avaldada kõik need screenid mida küsin siiski.

(Möödunud)BattleArena abikohtunikuna võin kinnitada, et ülal mainitud "kõlakas" ei ole tõene.

Palve teemas püsida ja austada teisi kasutajaid.

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #14 on: June 07, 2019, 23:39:31 »
Olen huvitatud ka kuidas see kõlakas nüüd teemas ja ootan ka sealpoolse korraldaja vastust!
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee