Author Topic: "teisipäevakud"  (Read 90297 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #45 on: September 23, 2015, 13:35:14 »
Niiskus oli suur ja prillid koguaeg udused. Seekord andis üks mängija vihje, et paneks näole ja prillidele seda deodoranti mida pannakse kaenla alla, et see ju hoiab higistamist kinni, proovin homme…
:D :D Proovi jah järgi ja anna meile ka pärast teada, kuidas katse õnnestus :) Mõned kurdavad ka, et silmamunad higistavad, ei tea, mis nendega teha

Paistab, et Sa mägudes ei osale ja pole kursis, et need kes pole suutnud omale kalleid uduvaba prille osta, on suurimaks probleemiks lahingutes prillide suur udutmine. Aina rohkem kuulen seda lahingutes, eriti nüüd niiskemal ajal.

Ei saagi Su ebaselgest postitusest aru, et kas Sind tegelikult huvitab katse tulemus või soovid lihtsalt pilgata ja teise püüdlusi maha teha.
Aga annan kindlasti teada katse tulemusest...

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #46 on: September 23, 2015, 14:20:16 »
Näo peale deodoranti panna soovitada on suht samasse kategooriasse soovitusega endale MMSi silma tilgutada.
Ise kasutan X800 stiilis prille, mis on fairy veega enne mängu üle pestud ja ise kuivada lastud, ning uduprobleem on üsna minimaalne, kuigi higistan palju.

Offline Valle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 337
  • nucleo
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #47 on: September 23, 2015, 14:29:36 »
Näo peale deodoranti panna soovitada on suht samasse kategooriasse soovitusega endale MMSi silma tilgutada.
Ise kasutan X800 stiilis prille, mis on fairy veega enne mängu üle pestud ja ise kuivada lastud, ning uduprobleem on üsna minimaalne, kuigi higistan palju.
Ma kasutan jätkuvalt lahjendatud dušigeeli spreipudelis ja toimib väga edukalt.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #48 on: September 23, 2015, 14:39:49 »
Näo peale deodoranti panna soovitada on suht samasse kategooriasse soovitusega endale MMSi silma tilgutada.
Ise kasutan X800 stiilis prille, mis on fairy veega enne mängu üle pestud ja ise kuivada lastud, ning uduprobleem on üsna minimaalne, kuigi higistan palju.
Ma kasutan jätkuvalt lahjendatud dušigeeli spreipudelis ja toimib väga edukalt.

Tesla mängul panin (mitte ei pihustanud näole vaid kätele ja kätelt panin näole) näole (mitte silma) deodoranti, ei udutanud kordagi. Aga seda ei saa tulemuseks nimetada kuna siis oli kuiv/soe ja tuuline ilm.
Fairyga olen palju proovinud, ka teise nõudepesu vahendiga, aga pole soovitud tulemust andnud. Küll jah pole lasknud ise kuivada prillidel, aga proovin kas seda.

Dušigeeli proovisin ka, aga pole loodetud tulemust.

Ma lihtsalt higistan palju ja proovin erinevaid vahendeid, mis annaks parima tulemuse...

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #49 on: September 23, 2015, 14:46:11 »
Noh kui internet ütleb, et näkku on okei panna, deodoranti, siis vai not, samas võib ka ukse hingesid määrida selle artikli järgi:
http://www.xojane.com/beauty/deodorant-its-not-just-for-armpits-anymore
Naistel soovitus tisside alla ka panna btw.

Offline Valle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 337
  • nucleo
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #50 on: September 23, 2015, 14:51:22 »
Tesla mängul panin (mitte ei pihustanud näole vaid kätele ja kätelt panin näole) näole (mitte silma) deodoranti, ei udutanud kordagi. Aga seda ei saa tulemuseks nimetada kuna siis oli kuiv/soe ja tuuline ilm.
Fairyga olen palju proovinud, ka teise nõudepesu vahendiga, aga pole soovitud tulemust andnud. Küll jah pole lasknud ise kuivada prillidel, aga proovin kas seda.

Dušigeeli proovisin ka, aga pole loodetud tulemust.

Ma lihtsalt higistan palju ja proovin erinevaid vahendeid, mis annaks parima tulemuse...
Ma olen lasknud ikka mõne minuti kuivada ja siis olen mikrokiudlapiga prillid puhastanud (nii palju, et prilliklaasid oleksid puhtad ja kenasti läbipaistvad aga mitte nii palju, et kogu seebise pinna maha nühiks). Mõneks ajaks on rahu majas. Väga niiske ja palava ilmaga on vaja tunni-paari pärast protseduuri korrata.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #51 on: September 24, 2015, 20:06:10 »
Deodorant aitas paremini küll. Kui eelmine esmaspäev ja kolmapäev oli enamus ajast paks udu prillidel, siis nüüd tuli vaid korraks õhuke kiht siis kui higisena niiske sambla peale pikali heitsin, aga peagi udu kadus. Ülejäänud aja olid prillid puhtad. Eks katsetan ka pikemates mängudes…

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #52 on: September 28, 2015, 12:19:36 »
Kas sellel kolmapäeval (30. sept) huvilisi oleks? Pean tunnistama, et vaatamata kohatisele entusiasmile sõidavad igapäevaelu asjad sisse ja aktiivne puhkus heas seltskonnas jääb tahaplaanile. St. tükk aega ei ole mängudele saanud.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #53 on: September 28, 2015, 13:10:00 »
Kas sellel kolmapäeval (30. sept) huvilisi oleks? Pean tunnistama, et vaatamata kohatisele entusiasmile sõidavad igapäevaelu asjad sisse ja aktiivne puhkus heas seltskonnas jääb tahaplaanile. St. tükk aega ei ole mängudele saanud.

Jaa, oleks küll. Kas viitsid orgunnida või keegi? Hea võimalus harjutada organiseerimist väiksema seltskonnaga....
Kui ei eks siis teisipäeva õhtuks midagi ikka kokku klopsin...

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #54 on: September 28, 2015, 13:15:30 »
Orgunniks, aga praktiline kogemus jääb napiks. Ma lihtsalt ei tea linnas asuvaid mängukohti. Aita natuke kohavalikuga ja paneme midagi kokku.

Võime seekord proovida pommi deaktiveerimist. 10 minutit aega paigaldamiseks, 10 minutit aega kahjutuks tegemiseks. Sellise mängutüübi jaoks sobiks koht, kuhu kaitsjad ei saa ennast sisse "kaevata". Pakuks huvi?

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #55 on: September 28, 2015, 17:25:28 »
Eks kogemuse saabki proovides ja kolmapäevane mäng väiksema seltskonnaga ongi hea võimalus proovimiseks. Õnneks on airsofterid mõistlikud ja ehk ei pahanda kui mõni uus omamoodi proovib. Me kõik ju kuskilt alustasime.

Ega meil siin palju kohti pole kus pauku võiks teha. See koht, mida PM-s pakkusid sobib küll.
Ootan põnevusega...

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #56 on: September 28, 2015, 18:00:28 »
Granaate ja "pauku" ei olnud otseselt plaanis. Mul on pakkuda kohver koos võimendiga. Sinna külge käib telefon koos sobiva rakendusega, mis imiteerib "pommi".
Inimeste häirimise ulatus peaks jääma paarisaja meetri kaugusele. Ei midagi väga problemaatilist :)

Me oleme paar korda seda proovinud, kuid kuna "versioon 1.0" tegi liiga vaikset häält, siis ei olnud väga huvitav. Seekord natuke kõvemat kisa tegev kast. Äkki õnnestub paremini. Kui jamaks kisub, siis näidake näpuga minu peale ja täristame edasi mõnda klassikalist mänguvarianti.

Õhtu/homme täpsustaks aja ja koha..

Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #57 on: September 28, 2015, 20:07:49 »
Ma üritaks ka kohal olla, kindlalt lubada ei saa.

Offline olavi

  • Tavakasutaja
  • Posts: 64
    • View Profile
    • Airsoft relvad ja varustus
Re: "teisipäevakud"
« Reply #58 on: September 28, 2015, 20:33:23 »
Pakutud pommi idee tundub väga hea :)

+1

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: "teisipäevakud"
« Reply #59 on: September 29, 2015, 00:30:15 »
Teeme seekord Sõjamäel. Ma tõesti ei oska midagi paremat tagataskust välja käia. Paljudel on küll natuke kopp ees kohast, aga seal on enamvähem kindel et saab peaaegu igasugust mängu teha.
Kui asjalikku kriitikat koha ja sisu osas ei tule, siis vormistan homme (teisipäeva) jooksul mängu ära.

Ilmateade lubas tõenäoliselt kuivemapoolset ilma. Nii et tulge müttama :)