Author Topic: 2015-xx-xx 28.03.2015 # Titan War X # Operation Silent Rage @ Pahkla Raketibaas  (Read 32270 times)

Offline MartinK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
    • View Profile
Kuna registreerumine on juba suhteliselt hoogsalt alanud, siis toon välja ka väikesed piirangud osapoolte valikul.

CORPSOF Charlie (kuni 48 osalejat) poolel sooviks näha ennekõike juba hästi koos toimivaid meeskondi. Teil on korralik varustus (vaata ka nõudeid vormile), suudade iseseisvalt maastikul orienteeruda ning olete võimelised loominguliselt erinevatele lahingoperatsioonidele lähenema.

Order of the Nines (kuni 150 osalejat) poolel võivad osaleda kõik soovijad. Nõudmised varustusele sisaldab relva ja omavahel erinevas toonis riietust (Näiteks: "liivakarva püksid, must jope, shemagh", "mustad püksid, liivakarva jope, värviline shemagh"). Üheksate osapoole rühmad komplekteeritakse jooksvalt vastavalt iga ülesande jaoks arvestades vabatahtlikust ning ka eelnevatel ülesannetel osalemist.

Seetõttu soovitaks oma osaluse registreerumisega mitte väga pikalt oodata. Kui teie team tahab kindlalt osaleda, aga ei tea veel täpset osalejate hulka, siis võiks saata eelteade mängu korraldajale (gamemaster@titancat.com).

Offline ummi60

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Nii. Sain ka relvarendist kirja tagasi ja mõtlesin et panen too ka teistele siia ülesse
Quote
Tere.

Relva on võimalik rentida küll. Relv G36,( välja laske kiirus ca 110m/s ), kuulid 2000 tk, mask või prillid. Hind: 15 eurot mäng.
Kindlasti ei ole tegu Mil-sim mänguga ja ei näe põhjust miks ei tohiks rentija kasutada hi-capi.
Mil-sim mänguks loetakse mängu mille kestvus on vähemalt 24h.

Offline argoe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 92
    • View Profile
Mängu reeglid paneb paika mängu korraldaja kui kirjas, et medcapid siis nii on.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Ma nüüd ka ei saanud aru. Rentija muudab korraldaja reegleid? Selge sõnaga öeldud, et hetkeseisuga Hicapid keelatud ning rentijate päringu peale lubati asja peale mõelda.

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Quote
Kindlasti ei ole tegu Mil-sim mänguga ja ei näe põhjust miks ei tohiks rentija kasutada hi-capi.
Mil-sim mänguks loetakse mängu mille kestvus on vähemalt 24h.

Mis lollus see veel on?
Mille järgi otsustab relvarentija, kas tegu on mil-sim'iga või mitte?
Tahaks selle rentija nime teada!
Mil-sim võib ka 6h mäng olla ja samas 24h üritus võib mittemil-sim olla.

Offline ummi60

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
rentijaks on Marek Hinno, militaarseiklusest. võin telefoni nri ka anda kui tahad

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Tegelikult ei ole vahet kas mil-sim või mitte.Pigem ikka selles,et mis reeglid on teinud korraldaja.

Offline MartinK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
    • View Profile
Kuna rendirelvade küsimus on nüüd üksjagu poleemikat tekitanud ka mängu Mil-Sim'iks olemise kohta, siis selgitan natukene lähemalt.

Tegu on siiski ennekõike Mil-Sim mänguga koos kõigi kaasakäivate eripäradega. Osapoolte juhtimine peaks käima mööda käsuliini ning suvalist isetegevust ei tohiks olla. Isetegevuse all pean silmas kõiki tegevusi, mille puhul ei ole osapoole või üksuse juhi poolset käsku. Mängu lahutamatuks osaks on nii patrullimine, varitsuste seadmine jms, mille puhul võib, aga ei pruugi kontakti vastasega tulla. CORPSOF Charlie poolel on ennekõike eesmärgiks ülesannete täitmine üle terve mänguala ning oma taktika kohandamine jooksvalt vastavalt tekkinud olukorrale, mitte konkreetsete eelnevalt seatud objektide ründamine.

Rendirelvade osas käitume järgnevalt. Räägin Marekiga korra veel läbi, aga kõigi eelduste kohaselt antakse rendirelvade kuulid otse mängukorraldaja kätte. Igale kuulipakile kirjutame peale mängija nime ning kuule saab taaslaadida kas nende baasis või korraldaja juures. Salve võib korraga panna ainult kuni ca 250 kuuli ning salve on võimalik täita maksimaalselt kord tunni jooksul. See peaks tekitama natukene võrdsema olukorra teistega mängijatega, kellel ei ole lubatud hi-cap salvi kasutada.

Offline Joosep

  • Tavakasutaja
  • Posts: 231
    • View Profile
Registreerimise all on kirjas et üritus on üle 15 aasta vanustele, aga mina olen 12 ja registreerisin ära et kas ma nüüd maksan ära ja saan ikkagi osaleda vanema loaga?

Offline MartinK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
    • View Profile
Registreerimise all on kirjas et üritus on üle 15 aasta vanustele, aga mina olen 12 ja registreerisin ära et kas ma nüüd maksan ära ja saan ikkagi osaleda vanema loaga?
Alla 18-aastastel mängijatel on vajalik lapsevanema luba ning alla 15-aastased mängijad saavad osaleda ainult koos lapsevanema või mõne teise vastutava isikuga koos.

Offline Шмель

  • Tavakasutaja
  • Posts: 4
  • Эль Команданте
    • View Profile
Kas registreerimine on ainult ükshaaval, või on võimalik kuidagi tervet tiimi korraga ära registreerida?

Offline MartinK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
    • View Profile
Kas registreerimine on ainult ükshaaval, või on võimalik kuidagi tervet tiimi korraga ära registreerida?

Kui kasutada registreerimisvormi, siis on võimalik vaid ükshaaval registreerida hetkel.
Kogu meeskonna korraga registreerimiseks palun saada kiri gamemaster@titancat.com kus on kirjas iga osaleja kohta sama info, mis ka registreerimisvormil (http://www.titancat.com/pages/registreerumine). Hea oleks iga mängija isiklik e-posti aadress kindlasti ära tuua.

Offline Joosep

  • Tavakasutaja
  • Posts: 231
    • View Profile
Kui ma registreerisin ära ja 2 päeva jooksul ära ei maksa siis peab uuesti registreerima?

Offline MartinK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
    • View Profile
Kui ma registreerisin ära ja 2 päeva jooksul ära ei maksa siis peab uuesti registreerima?

Uuesti registreerimisvormi täitma ei pea, aga maksmisel tuleb silmas pidada siin lehel toodud kuupäevi. Tasudes peale 15. märtsi on osalustasu juba €10 praeguse €5 asemel.

Offline Joosep

  • Tavakasutaja
  • Posts: 231
    • View Profile
Kas peab maksma hiljemalt kahe päeva jooksul peale registreerumist?