Author Topic: 2018-03-17 Narko sõjad I  (Read 26537 times)

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #45 on: March 21, 2018, 16:35:27 »
Molli või mitte, mõte jääb samaks..

Mõte ei jää kuidagi samaks. Kui inimene reaalselt pidevalt mängudel provotseerib, siis lõpuks ta ka saab seda mida ta küsib, sest ka terasest närvidega inimesed lõpuks plahvatavad. Kordan, peasüüdlasel ei olnud see mitte esimene konflikt meie mängudel ja mitte ainus konflikt samal mängul. Peale kahe mängu samas kohas sama isikuga pole ühelgi teisel meie mängul olnud selliseid konflikte, vaid on suudetud ilma mingi probleemita mängu käigus hüüda "sorry minu viga" ja edasi mängida. Kui inimene käib mängudel eesmärgiga teisi mängijaid provotseerida, siis on ilmselgelt sellel inimesel mingi probleem. Milleks üldse provotseerida mingit konflikti aru ma ei saa. Miks ei tuldud KOHESELT parklasse kui tekkis esimene arusaamatus, vaid jätkati provokatsiooniga nagu siin kirjeldatud, et peasüüdlane provotseeris teist poolt "arvates" et teine pool bluffib? Ma kordan, et ma spetsiaalselt veel briifingul lugesin sõnad peale, et kui tekib arusaamatus, siis pöörduda korraldaja tiimi poole mitte ei hakata ise vaidlema mängu alal, kas on siis tõesti nii raske korraldaja seatud reeglitest kinni pidada? Minule jääb hetkel mulje, et konflikti peasüüdlane tegutseski teadlikult ning provotseeriski täiesti teadlikult konflikti nii kaugele kui vähegi võimalik ning ka saavutas oma käitumisega soovitud tulemuse lõpuks.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #46 on: March 21, 2018, 16:54:31 »
Peab ikka tagasi tulema..

See, et mehed ise otsustasid ära sõita ei olnud mingi teie lahendus, ära nüüd liiga palju ka enda peale võta.

Mis puudutab neid pihtasaamisi (btw. ma selgitan siin puhtalt sellepärast, et tüüp ei oska piisavalt hästi eesti keeles kirjutada)..
Ma usun, et enamus on näinud, kuidas "süüdlane" mängib ja teeb seda paremini kui terve see kari hädalisi, seetõttu on liikvel ka jutt nendest pihtasaamistest jne, sest tihti ollakse ilgelt solvunud ja otsitakse viga teises.

Ma ise tõstan alati käe, sest ma ei viitsi jaurata jälle mingi spetsialistiga kes virisema tuleb, sest temale tead tundus.
Aga mul hakkab ka vaikselt koppa viskama, et iga väiksemagi piiksu peale tuleb ots ringi tõmmata ja rätt välja tõmmata, muidu jälle keegi solvunud ja mina süüdi.
Tema("süüdlane) jällegi ei tõsta kui ta ei tunne, et ta sai pihta - simple as that ja selles on kahtlust ainult meestel, kes nii või naa virisevad iga asja üle, mängimise asemel. (Vastasel juhul oleksid nad tüübi mängustiiliga kursis)

Seal videoski tormijooksu ajal, sai tüüp pihta video autorist paremal asuva mängija käest, aga märkuse tegi video autor ja "süüdlane" lihtsalt tuli ja näitas, et relv ei lasknud (tegelikult lasi autor lihtsalt mööda ilmselt, on näha juga, aga ei ole näha, kas sealt midagi pihta läks, ehk 50/50) ja ikka sai mingi sita kaela. Igas olukorras on kaks vaatevinklit, isegi siis kui on 15vs1 vaidlus, aga need 15 on sama huviga. SEDA ENAM, et krdi enne kui ta üldse kuskile lähedale tuli, oli käsi ammu püsti juba.

Mis puudutab seda, et sinu pealtnägijatest keegi löömist ei näinud ja see omal jalal parklasse jutt..
Kes need pealtnägijad muidu olid, peale nende maskides zorrode? Ja toas oli lisaks "süüdlasele" veel 2 meest, kes pole kaugeltki kõige pisemad, seega usun, et härra pigem hindas oma riske. Ja mis kuradi järeldus see on, sind on suured poisid väiksena kiusanud, et sul mingi kompleks kaalude/vanuste ja muude teemadega on? :D

Ja võta marurahulikult juba kaks lehte roojad sa mängija staatust ja räägid suuri lugusid, kuigi pole sa tegelikult temaga mänginudki ja enamus sellest jutust on "ma sain infot" ja "ma olen kursis".
Võiksin ka pikalt kirjutada, kuidas sinu enda käitumine ohustab päris normaalselt nii mängijaid sinu üritusel kui ka üldist hobi mainet, aga ma ei tee seda, sest mu eesmärk ei ole saada rahva "poolehoidu", sest minu ja asjaosaliste südametunnistused on puhtad.



/johhaidii, kes need pealtnägijad siis olid ja kus on sinu enda versioon juhtunust? mul ei ole nagu midagi siin trükkida enam, sest igale mu toestatud väitele tuleb jälle mingi merekohin. näiteks selle mängijaga, kes neid lahutas ja kes mulle kogu asja ümber rääkis, polnud keegi suhelnud, kuigi tema oli just ÜKS nendest, kes seal päriselt vahetus läheduses oli. kust ma siis tean, et keegi üldse kellegagi päriselt suhtles ja asja üldse üritati OBJEKTIIVSELT klaarida?

hea küll, ma selgitan, kuidas oleksid pidanud käituma:
Toimus rüselus, tüübid tulevad parklasse, eralda nad kohe ära, sest "kõigi ees" asja lahendamine ei ole absoluutselt ratsionaalne kuna asjaosalised on emotsionaalsed ja täis adrenaliini.
Las iga osapoolega tegeleb omaette inimene ja kuulatakse argumendid ära, peale mida need adminnid suhtlevad omavahel ja vaatavad loo kattuvust, kui on küsimusi, siis need esitatakse - ERALDI.
Peale mida peaks saama juba esmase nägemuse olukorrast ning proovida kuidagi asi sõbralikult lahendada, kompromissi teel. (kompromiss peab olema ratsionaalne)
Juhul kui see ei õnnestu, siis eemaldada üks osapool ürituselt (aga eemaldamine peab olema väga hästi kaalutud ja kõigile osapooltele arusaadav, et pärast ei oleks selliseid teemasi) ja pärast teha sellest ettekanne, et teistel ei oleks mingeid küsimusi.
Kogu asi on protsessi läbipaistvuses ja õigluses mõlema osapoole jaoks, mingisugune eeldamine on täiesti taunitav.

Ja nad läksidki kohe teie juurde, "peasüüdlane" ise pakkuski välja selle. Kuidas ta oleks pidanud, siis käituma?

"Ou ma tõmban pasunasse sulle"
"Oota, ära tõmba lähme otsime Andy Beginsat üles"
"Aa, davai teeme nii!"

 no ei toimi asjad nii ju :D

« Last Edit: March 21, 2018, 17:26:58 by speedy gonzales »

Offline Lehe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 94
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #47 on: March 21, 2018, 19:21:38 »
Mis märkuse ma videos tegin? Speedy kas Teie olete youtubes  michaelzyo? Kui jah siis ma kommenteerisin ka Teie ühe video alla miks ma selle klippi videosse panin! Ja ma väga vabandan, et ise sedasi plahvatasin ja ropendasin. Sain mängijast valesti aru!
Weekend Warriors   W-13
Facebook : https://www.facebook.com/weekndWarriors/

----------------------------------------------


Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #48 on: March 21, 2018, 19:33:36 »
Mis märkuse ma videos tegin? Speedy kas Teie olete youtubes  michaelzyo? Kui jah siis ma kommenteerisin ka Teie ühe video alla miks ma selle klippi videosse panin! Ja ma väga vabandan, et ise sedasi plahvatasin ja ropendasin. Sain mängijast valesti aru!

Ei tahtnud üldse siduda kuidagi selle videoga.
Tõepoolest minu kasutaja ja kommentaar tuli pisut emotsionaalselt sinna, sellepärast ka maha võetud sai.
Tänud kaine suhtumise eest, samuti vabandan selle labasuse pärast!



Offline Lehe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 94
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #49 on: March 21, 2018, 19:34:21 »
Pole midagi! Kõik on chill👌
Weekend Warriors   W-13
Facebook : https://www.facebook.com/weekndWarriors/

----------------------------------------------


Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #50 on: March 21, 2018, 20:40:09 »
Mõte ei jää kuidagi samaks. Kui inimene reaalselt pidevalt mängudel provotseerib, siis lõpuks ta ka saab seda mida ta küsib, sest ka terasest närvidega inimesed lõpuks plahvatavad. Kordan, peasüüdlasel ei olnud see mitte esimene konflikt meie mängudel ja mitte ainus konflikt samal mängul. Peale kahe mängu samas kohas sama isikuga pole ühelgi teisel meie mängul olnud selliseid konflikte, vaid on suudetud ilma mingi probleemita mängu käigus hüüda "sorry minu viga" ja edasi mängida. Kui inimene käib mängudel eesmärgiga teisi mängijaid provotseerida, siis on ilmselgelt sellel inimesel mingi probleem. Milleks üldse provotseerida mingit konflikti aru ma ei saa. Miks ei tuldud KOHESELT parklasse kui tekkis esimene arusaamatus, vaid jätkati provokatsiooniga nagu siin kirjeldatud, et peasüüdlane provotseeris teist poolt "arvates" et teine pool bluffib? Ma kordan, et ma spetsiaalselt veel briifingul lugesin sõnad peale, et kui tekib arusaamatus, siis pöörduda korraldaja tiimi poole mitte ei hakata ise vaidlema mängu alal, kas on siis tõesti nii raske korraldaja seatud reeglitest kinni pidada? Minule jääb hetkel mulje, et konflikti peasüüdlane tegutseski teadlikult ning provotseeriski täiesti teadlikult konflikti nii kaugele kui vähegi võimalik ning ka saavutas oma käitumisega soovitud tulemuse lõpuks.
Kulla inimene, proovi nüüd emotsioone maha tõmmata ning minu teksti uuesti lugeda. Ma ei ole kordagi õigustanud või heaks kiitnud "peasüüdlase" käitumist. Jutu point oli see, et igasugune füüsiline probleemi lahendamine ei ole okei, olenemata sellest, kes provotseeris või alustas. Sinu praegusest jutust jääb mulje, et kui provotseerid, siis on jumala okei kui saad füüsiliselt karistada (olgu see molli andmine või siis lihtsalt rüselemine)- ehk siis hambakaitsmed standarvarustusse.

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #51 on: March 21, 2018, 20:41:53 »
Ostsin ka hambakaitsmed ära, tellisin ka nukid endale lihtsalt igaksjuhuks...

Nagu tegelt ka mehed, see on mäng!!!
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee

Offline Obi-San

  • Tavakasutaja
  • Posts: 163
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #52 on: March 21, 2018, 21:26:43 »
Quote
kuid hinnates kahe tõugelnu füüsilisi näitajaid, siis löömise puhul oleks vaja olnud juba meediku abi väljakul.
Puhas kuld! Thats the spirit!
:D :D
Oorah

Offline Erki Ka

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
  • Shit happens!
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #53 on: March 21, 2018, 22:38:59 »
Damm.vist nii pikka "raamatut" polegi ammu lugenud.
Kohale ise ei jõudnud.teemast väga midagi ei tea.
Kuid tuleviku jaoks. Äkki jätaks ära igasugu  kirjalikud avaldused nimede mitte avaldamiseks.nägude peitmised.ja need "kannatanud,"süüdlased" . Julged teha julged tunnistada. Igasugu peitu pugemisega ei võida ega lahenda midagi.ainult jäävad asjad korduma.
Eesti väike koht häbipost töötab võrratult.

,ise ei viitsi kuskil võssis kellegiga vaidlema hakata,tõuklema või siis suuremat salve alla panema hakata et saaks veel kedagi üle lasta.,veel vähem otsida mingit vahekohtunikku,kes vb ühe osapoole kaksikvend jne.
seega oleks hea teada keda vältida.

Ilmselgelt standarvarustus:  pisargaas hambakaitsmed ja siis kerge torujupp põue,sest vist MMA mehed airsoftiga liitund
 
Lahingus näeb !
Rooki

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #54 on: March 22, 2018, 07:20:34 »
Quote
pisargaas hambakaitsmed ja siis kerge torujupp põue...

Arvestage lihtsalt sellega, et mitmed meist on kandnud kogu aeg ja kannavad ka edaspidi nuga rakmetes. Selle tõttu on eriti oluline, et igasugune füüsiline eskaleerumine oleks tingimusteta taunitud. 

Ühe inimese vale käitumine ei saa olla õigustuseks teise inimese valele käitumisele.
« Last Edit: March 22, 2018, 08:35:43 by AndrusK »

Offline Erki Ka

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
  • Shit happens!
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #55 on: March 22, 2018, 07:48:03 »
Seda enam tahaks neid nõrganärvilisi vältida.
Rooki

Offline punk

  • Tavakasutaja
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #56 on: March 22, 2018, 09:09:30 »
Egas midagi,teravaga püstol backup relvaks.:D

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #57 on: March 22, 2018, 09:23:24 »
Tõmbaks ehk hoogu maha lõõpimisega?
Mitte ainult meie kommuun ei jälgi seda foorumit.*

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #58 on: March 22, 2018, 09:24:36 »
Võib vast teema lukku panna
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #59 on: March 22, 2018, 09:25:02 »
Loodetavasti airsofterid omavad huumorisoont ja ei võta neid rohkeid üleskutseid (noad, hambakaitsmed, nukid) tõsiselt. Mida rohkem me korrutame neid üleskutse objekte, seda suurem oht on reaalsusele.

Mõelgem pigem nüüd sellele, et kuidas koos sõbralikumalt edasi mängida ja kurjust mängijate vahel vähem oleks.
Mõelgem ka sellele, et toimunud konfliktide põhjustele, et kas korraldajad või mängijad saaksid midagi muuta, et tulevikus selliseid konflikte ei juhtuks.

Toimunud konflikti lahendi leidmine on ka üks teema, millele mõelda.
Mõned mõtted sellest panin mõned korrused allapoole teemasse:
https://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=1192.120