Author Topic: 2019-06-09 Umami VS Leib(Privaatüritus) Suur-Sõjamäel  (Read 2899 times)

Offline Pilveke

  • Alles registreerunud
  • Posts: 1
    • View Profile
Tervist!

Mul soovitati siia postitada, et "broneerida" Suur-Sõjamäe 37a ja selle lähistel hoonete kompleks airsoft lahinguks.

Nimelt on tulemas meil firma üritus, kus tekib võimalus kaks restorani omavahel võitlema panna, uued inimesed saavad omavahel tuttavaks ja lisaks veel valangut kasutada maja peremeeste vastu(the best part).

Koguneme 09.06.2019, pühapäev, kell 13:00 ja suure tõenäosusega oleme lõpetanud kell 18:00.

Kuna me soovime seda teha omakeskis ja enamik osalejaid katsuvad airsoft relva esimest korda, siis ma siiralt palun, et saaksite meid jätta omaette.
Ma kardan, et kui lähistel või samal alal treenivad/mängivad suured ja pädevad eriüksuslased, siis meie noored ei saa nautida täisväärtuslikult airsofti võlu.(loodan, et tekib nendest uusi huvilisi, kellega koos mängudel osaleda ja bondida)

Meil on kaasas vähemalt kolm teadlikku inimest, kes juhivad kogu seda protsessi.(Ohutusreeglid, tuleohutus, mänguala ohutus)

Ma tänan teid mõistva suhtumise eest!


Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
Re: 2019-06-09 Umami VS Leib(Privaatüritus) Suur-Sõjamäel
« Reply #1 on: May 20, 2019, 15:04:05 »
Seal korraldavad suuremas osas vene mängijad ehk siis peaks ka vene foorumi postitama.
http://www.airsoftgames.ee/viewforum.php?f=15