Author Topic: Lonex 7mm laagrid ja high ROF  (Read 3318 times)

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Lonex 7mm laagrid ja high ROF
« on: March 06, 2015, 18:32:03 »
Olen lugenud seinast seina arvamusi vastupidamise osas, äkki kellelgi on reaalne kogemus, mida jagada.
Setup: Ver3 box, m115, 11,1v lipo.

Offline krist0fer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 129
    • View Profile
Re: Lonex 7mm laagrid ja high ROF
« Reply #1 on: March 06, 2015, 19:20:13 »
Ma ei muretseks selle pärast.
Läheb siis katki kui on asjad piisavalt kulunud või valesti jooksevad osad omavahel kokku.
Minu relvad kõik töötavad 11.1v (40-60c)lipode pealt.

Laagritega on see,et need kuluvad kiirelt läbi,aga lonexi omad pole veel läbi läinud ics m4 on juba mul laagrid sees 10 kuud aga vähekasutatud .
Ma soovitaks pigem pukse ja lonex a1 mootorit kui tahad väga kõrget rofi ja samas vastupidavust,sest kui laager läheb on väike risk,et võib kolb ka kohe katki minna.
Head laagrid on 8mm need on vastupidavad,7mm on keskmised aga 6mm on jamad.Lonexi toodetel on hea kvaliteet selle üle ma ei nurise.

« Last Edit: March 06, 2015, 19:27:39 by krist0fer »

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Lonex 7mm laagrid ja high ROF
« Reply #2 on: March 06, 2015, 20:03:56 »
Ma olen kasutanud 7mm laagreid, Lonexi omasid. Katki nad ei ole läinud, aga ma olen peale mõningast kasutamiset märganud, et nad loksuvad. Nad loksuvad nii gearboxi pesades (selle vastu saab, kui laagrid pesadesse liimida) kui ka sisemine osa mängib laagri korpuse suhtes (selle vastu pole midagi teha) ja see on probleem, mis võib ebaõnne ja kehvema shimmimise korral su hammakad siledaks tõmmata. Seetõttu ma viimasel ajal kasutan pukse 7mm gearboxis, mõnes relvas ka kombineeritud sellist tüüpi hammasratastega:
http://gunfire.pl/product-eng-1152195382-Zestaw-zebatek-100-300-SHS.html

Neil on nimelt laagrid hammasrataste sees. Kõikidel hammakatel peale beweli võib võll paigal püsida ja hammakas keerleb võllil sisemistel laagritel. Kuuldavasti pidavat tappetit liigutav laager nõrk koht olema, aga mul pole veel midagi juhtunud.
« Last Edit: March 06, 2015, 20:42:22 by AndrusK »

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Lonex 7mm laagrid ja high ROF
« Reply #3 on: March 07, 2015, 19:54:20 »
Ei tea kuidas 7mm on, aga 8mm lonexi laagritest sain kenasti jagu mingi münekümne tuhande kuuliga.
Setup oli muidugi 13:1 hammakad, short stroked ja m130 vedru. Rof oli 33