Author Topic: 2019-04-07 Metsseajõuk9 Paljassaare sadamas  (Read 9676 times)

Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
Re: 2019-04-07 Metsseajõuk9 Paljassaare sadamas
« Reply #15 on: April 07, 2019, 22:14:16 »
Peaks tõsiselt kaaluma relvade cronomist! Eriti kui on niisuurel hulgal vene reeglite austajaid kohal.

See kes Sind sealt aknast lasi, väitis, et tal kindlalt relv normi piires. Crono oli olemas, aga jäin uskuma ta vastust.
Mäletan varem, et isegi mu nõrga G36-ga oleks selliselt distantsilt (umbes 20m) valus pihta saada. Airsoft on paraku kohati valus mäng.

Ei välista et Mr_S.P pretensioon käis sama isiku kohta sest ka mina sain aknaaugust.

Pole vaja segast peksta et sinu relvaga 20m pealt valus või üleüldse airsoft valus.
Kui vähegi mõistust peas siis peaks aru saama et teema on reeglite eiramises mitte kui palju keegi haiget saab.
Vene mängijate poole on liiga palju pretensioone ja kuna neid käib sinu mängudel palju siis austusest kes selle mängueest maksavad võiksid ikkagi relvad ära cronoda.
Kõik chill aga kui järjepidevalt hakkad nonsense juttu puhuma siis ei lähe mängu kirjelduse tekstid sinu mõttemaailmaga kokku.

Offline Triiksark

  • Tavakasutaja
  • Posts: 123
    • View Profile
Re: 2019-04-07 Metsseajõuk9 Paljassaare sadamas
« Reply #16 on: April 07, 2019, 22:27:16 »
Ega ma ei hakka midagi ütlema / ei taha draamat ega midagi aga mul endal suht sitt olla lihtsalt yhte sõrme näiteks praegu ei tunne( see näpp mida lasti )

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2019-04-07 Metsseajõuk9 Paljassaare sadamas
« Reply #17 on: April 08, 2019, 09:21:12 »
Minu jaoks on see cronomine mängu ajal vastumeelt ja aega raiskav tegevus, aga püüan mõnel oma järgmisel mängul seda siis teha. Aga ma ei saa midagi teha kui peale cronomist mängijad keeravad oma õhu tagasi võimsamaks...
Seljuhul saan anda crono mõne kätte, kes viitsib kahtlase mängija kõrval pidevalt liikuda ja järjepidevalt mõõta....
Nii nagu võitleme ausa mänguga, peame siis järjepidevalt võitlema ka liialt võimsate relvadega...


Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2019-04-07 Metsseajõuk9 Paljassaare sadamas
« Reply #18 on: April 08, 2019, 09:26:20 »
Ega ma ei hakka midagi ütlema / ei taha draamat ega midagi aga mul endal suht sitt olla lihtsalt yhte sõrme näiteks praegu ei tunne( see näpp mida lasti )

Airsoftis on tavaks, et majast välja võib lasta valangutega. Mina oma briifingul olen lisanud, et kui on tagatud ohtu distants ja olen alati rõhutanud, et hoiame teineteist. Sa tulid sealt nii ootamatult ümber nurga, ei tea kas laskja ei jõudnud panna üksiklasule või mis, aga mõtlen, et üksiklasuga oleks olnud samuti Su sõrmel valus, olenemata relva võimsusest. Mida teisiti oleks saanud teha?

Offline Triiksark

  • Tavakasutaja
  • Posts: 123
    • View Profile
Re: 2019-04-07 Metsseajõuk9 Paljassaare sadamas
« Reply #19 on: April 08, 2019, 16:04:56 »
Ma saan aru aga peale seda veel 3 lasku teha peale :D