Author Topic: airsoftfoorum  (Read 3178 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
airsoftfoorum
« on: November 04, 2015, 11:42:51 »
Huvitav oleks teada, kuidas tekkis selline mõte luua selline suurepärane foorum - kohtumiskoht. Kes selle välja mõtles ja millal?

Mul pole viimase 2 aasta jooksul möödunud ainsatki päeva kui ma poleks külastanud siinset foorumit. Tänu sellele foorumile on elu võtnud täiesti uue põneva pöörde, toimunud võrratult palju huvitavaid mänge, suvepäevad, sünna, uusi tutvusi, sõpru, kontakte...
 Oleme sellega nii harjunud ja see on täiesti loomupärane, et selline foorum on olemas.
Aga kas selle foorumi pidamisega kaasnevad ka mingid kulud? Kes seda üleval peab? Kui suur meeskond?

Kas saame kuidagi toetada sellise hea koha püsimist ja stimuleerida selle jätkamist? Pangakonto?
Oleksin rõõmus kui saaksin iga kuu mingi, kasvõi 1 eurogi maksta. Ja kui seda veel mõned / pooled / enamus teevad, siis oleks selle foorumi pidajatel rõõmsam seda võrratut kohta edasi pidada. Loodetavast arvab mõni veel nii...


Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: airsoftfoorum
« Reply #1 on: November 04, 2015, 12:42:00 »
Hea mitu aastat tagasi oli olemas Hobby-Style poe alla kuuluv eesti keelne foorum ning vastav vene keelne keskkond, mis X-Force poolt üles seatud.
Kuna mõlemad kohad olid seotud ettevõtete ning otsese rahalise kasumiga, siis hoiti kiivalt kinni sellest, et ainult oma poe pakkumised ja reklaam oleks lubatud. Mingi hetk oli asi nii hull, et isegi ühegi võõra e-poe linki airsoft toodetele ei tohtinud postitada muu arutelu hulgas.

Leidsin, et see ei ole edasiviiv ning pärsib airsofti arengut Eestis. Seadsin üles selle keskkonna siin ning olen siiamaani kõik kulud domeeni ning serveri halduse eest võtnud oma n.ö. hobi fondist. Kuna foorum on täitnud oma eesmärgi ning saanud suurimaks eesti keelseks airsofti keskkonnaks, siis näen et see aitab kaasa Eesti airsofti arengule ning hetkel jääb ta sellisel kujul nagu on. Kaugemas tulevikus ilmselt peab minema levinud teed ning näiteks foorumi bannerit (rohekates toonides pilt hetkel üleval servas) on võimalik tasu eest Eesti airsoftiga seonduvatel ettevõtetel rentida ning oma reklaami sinna üles lükata. Seeläbi saaks kaetud foorumi ülevalhoidmisega seotud kulud.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: airsoftfoorum
« Reply #2 on: November 04, 2015, 13:52:38 »
Kui kaob majanduslik huvi üksi seda asja kinni maksta, siis paluks foorumirahvale teada anda. Loodetavasti suudame mingi viisaka lahenduse leida.
Siia foorumisse on kõigi panusena kogunenud niipalju infot, et ainuüksi ajalugu lapates tekib uusi huvilisi juurde. Poleks seda foorumit, ei oleks ma ka ise kunagi airsoftini jõudnud.

Tänud Bjorn, Eesti airsofti edendamise eest



Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: airsoftfoorum
« Reply #3 on: November 18, 2015, 09:36:22 »
Täie rauga poolt, äkki sul on võimalik miski annetuse nupp visata lehele paypali vms näol?