Tavafoorum > Tehniline pool

Probleem mid-cap salvedega

(1/3) > >>

Hailhydra:
Mul on selline jama, et kõik 4 mid-cap G&G salve mis mul on ummistuvad pidevalt. Saan teha paar lasku ning siis jälle tühilasud, kuulid suudavad kuidagi kõrvuti minna salves ja jäävad kinni. Üks on relvega kaasas olnud salv ning 3 lisaks ostetud(kasutasin see nv esimest korda). Ja ma kindlalt ei ürita sinna rohkem panna kui mahub, sest ma panen ühe 90 kuulise süstlatäie iga salve kohta. Samas kellega ma rääkisin ütlesid, et neil ei ole kunagi mingeid probleeme nende salvedega olnud, seega ma vist teen midagi valesti. Relvas ka vist ei ole asi, sest hi-capiga saan ilma probleemideta lasta.

volmer:
Erinevaid kuule oled proovinud?

Hailhydra:
mm ei, tavalised 0.25 kuulid on mis relva ostes kaasa anti. Aga ma võin proovida väiksemaid.

argoe:
Mul sama jama kuulide vahetus ei aita kui paned umbes 60 kuuli siis töötavad enam vähem.

Leivaraisk:
Mjah. Mul oli AK salvedega sama lugu. Selgus, et salved ja hopi kamber tahtsid omavahel lihtsalt sisse kuluda. Kuulid ummistuvad siiani salves ära, kui käsitsi salve tühjaks lasta, (tahab koputamist vahepeal) aga relva all seda probleemi ei ole. Mul polnud originaal hopi koda kah, vaid alumiiniumist tuuning koda. Ma lasin salve hästi natukene silikoonõli kah, mis aitas pisut kaasa. Sellega võib kaasneda ainult see jama, et kui moon õliseks saab, ei pruugi hop-up funksida mõnda aega.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version