Tavafoorum > Tehniline pool

L96 upgrade set

<< < (2/2)

GertJ:

--- Quote from: Bjorn on April 22, 2014, 08:20:06 ---Kas vedrujuht on vedru suunaja? Mis kohaga ta vastu kraabib?

--- End quote ---

Vabandust, jah ma mõtlesin vedrujuhti suunaja all. Aga ta kraabib juhi peaga vastu seinasi kui bolti tõmban. Ma vaatasin et stock vedrujuhi pea diameeter on nati väiksem kui selle uue metallist oma. Kui relv kokku panna uuesti, siis ta nagu hakkab kriipima ja jamama. Samas kui võtta silinder välja torust ja siis vedrujuhti liigutada, siis nagu liigub ilusti ( ei ole mingit kriipimist ). Tundub et tuleks vedrujuhi pea diameetrit nati väiksemaks lihvima, kui seda muidugi mõistlik teha on ?

Bjorn:
Siis on ilmselt küsimus kahe asja koostöös: vedrujuht ning see pulk mis teda kinni hoiab (päästikust silindrisse sisse ulatuv). Osadel on vedrujuhil väike munak taga ning pulgal omakorda süvendus. Kui need omavahel hästi ei klapi või mõõt paigast, siis see "pulk" suunab või hoiab vedrujuhti kõrgemalt või madalamal ning surub vastu silindri seina. Keeruline jutt, aga kui peale vaata siis saad aru. Ei tea mis jupid sul on ning võibolla on teistmoodi lahendatud.

GertJ:
Selged pildid. Ma sain aru küll mida te silmas peate. Arvatavasti viima lähima targa inimese juurde seda jama üle vaatama, aga tänan abi eest.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version