Author Topic: O: M4 kere osad  (Read 3194 times)

Offline Jmaimla

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
O: M4 kere osad
« on: May 07, 2018, 13:48:18 »
Kas kellelgi on M4-jale metallist upper receiverit, koos vidinatega ehk boltcatch ja charging handle.
Võib olla ka terve kere, kui jupitada ei taha.
Sammuti kui kellelgi leidub M4-jale keymod või m-lok käepide mis on umbes 30 cm - 35 cm

ASH

  • Guest
Re: O: M4 kere osad
« Reply #1 on: May 07, 2018, 15:30:50 »
boltcatch ei ole ju upper receiveri osa .
Muidu oleks pakkuda AimTop-i m4a1 "kõrvadega" receiver juurdekuuluvaga(forvard assist knob , dust cover - vinnastushoob ei ole komplekti osa)
link müügikuulutusele- http://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=3825.msg21769#msg21769
« Last Edit: May 07, 2018, 15:36:01 by ASH »

Offline Jmaimla

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: O: M4 kere osad
« Reply #2 on: May 07, 2018, 17:16:34 »
Kirjutan siia, on lihtsam jälgida, õige ja et bolt catch pole osa upperist. Aga kas sellel aim upperil on ikka mõeldud et vinnastushoob on sellega ühendatud või on sama mis g&g-ga ehk gearboxi küljes. Nimelt on mul hetkel g&g kere ja lonexi tugevdatud gearbox, mis mahtus vaevaliselt peale korralikku viilimist. Ning olen tegelikult huvitatud mõlemast nii upperist kui ka lowerist. Kui need lonexit muidugi mahutavad, ning saab selle vinnastushoova külge panna.

ASH

  • Guest
Re: O: M4 kere osad
« Reply #3 on: May 07, 2018, 23:43:45 »
Tokyo Marui kloon - vedru otsas ja kruviga receiveri külge . mahtuvus sõltub jah pigem mingite eri tootjate gearboxi erivigadest disainis. Kui siin aga teemaks et mingi elektriline blowback on old sellel GG variandil siis ei oska kaasa rääkida - arvatavasti siis sellega seotus see mure .
aga jah , eks peab ikka enne proovima sobivust .

Offline Jmaimla

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: O: M4 kere osad
« Reply #4 on: May 08, 2018, 09:54:33 »
Selge, olen huvitatud siis receiveri komplektist, kuid hetkel olen ise kuni 1 juunini ajateenistuses, ning peale seda ilmselt vaataks seda sobitavust kui võimalik.

ASH

  • Guest
Re: O: M4 kere osad
« Reply #5 on: May 08, 2018, 19:11:26 »
nujah