Author Topic: 17 sept Laagri taga  (Read 3072 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
17 sept Laagri taga
« on: September 18, 2016, 12:22:55 »
Meid oli 26, palju tänu osalejatele!!!

Sellise raskusastmega mets mulle meeldis. Kahjuks aga polnud mul oskusi, et seal metsas ellu jääda. Kui üritasin liikuda võimalikult varjatult, lootes, et saan vastasele ligi hiilida, siis tegelikult oli nii: siin on vastase snaipri kirjeldus:
kui sa pojaga tulid meie baasi kõrvale.... oli äge lahing.... ma tulin vasakult.... nagin sind ja Aurelius... ootasin kui te tõusete püsti.... põõsad segasid.... ootasin nii kaua et mul tuli idee teha pilte... vot nii välja näeb Margus läbi sihikut! juba panin telefon sihiku juurde... rist on sul peas... ja keegi tapab sind...

See tähendab, et raske on liikuda märkamatult. Eks jah varitsejal on eelis.
Palju julgem ja edukam oli kui klubikaaslased ja veel mõned abilised appi tulid ja koos edasi liikusime.

Metsas olid ka huvitavad kraavide liinid, eriti vastase (eriüksuse) baasi lähedal.

Tegelikult õnnestus ikka kille ka saada, aga sellises metsas oleks vaja rohkem harjutada.
Meie (gangsterite) osapoolel ei tahtnud keegi juht olla, sellepärast oli meil ühiselt raskem tegutseda. Igaüks tegutses oma soovi järgi.
Minu meelest olid vastased (eriüksus) osavam.

Relv – hiljuti (umbes kuu tagasi) avastasin end mõttelt, et paljudel lagunevad relvad, aga minul  millegipärast peab senini vastu ja nagu ikka, kui hõiskad, kohe ka juhtub. Minu kaitseingli süda lagunes, ootab varuosi teist nädalat remondis. Eilses lahingus lagunes ka rendirelv, oeh on alles periood…
   
Mõned fotod:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12FD2ED25F%215034&cid=A873BD12FD2ED25F

Viiendalt pildilt on näha mis lahendusele jõudis meie osapool lipu „peitmiseks“, et vastasel oleks raskem lippu kätte saada, aga paraku oli vastane osav ja lipp läks kiiresti…

Tänan Mihkel, et oma esimese mängu meile tegid!!! Loodan, et see ei jää viimaseks, palju edu!!!

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: 17 sept Laagri taga
« Reply #1 on: September 18, 2016, 19:11:09 »
Kraavid olid ägedad. Ala ise võiks väiksem olla, kuna tihedas metsas liikus päris aeglaselt edasi ja seetõttu pidi päris kaua vastaseid otsima. Vaikselt hiilides jõudis aga päris kaugele märkamatult välja, kui kõndisid nii, et oksad ei raksunud jalge all. Optika oli ka ülimalt kasulik, sest palja silmaga oli päris keeruline eristada, kas mõni looduslik asi või laik.  Raadioside oli aga suht kohustuslik, sest nagu näha, siis omade tuld sai ka päris palju. Kahjuks lõpus kui reaalne rindejoon tekkis, siis endal otsustas kolb koostöö lõpetada.

Tervitused samas gängsterite baasi lipu järgi roomajale. See oli hea vaatepilt, kuidas nagu uss lipu järgi roomas ja samas ma teadsin, kus meie snaiprid lippu valvasid, kuid võsa varjas väga hästi ära.
« Last Edit: September 18, 2016, 19:18:20 by ranel »

Offline Glatidoz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 194
  • Who dares Wins
    • View Profile
Re: 17 sept Laagri taga
« Reply #2 on: September 18, 2016, 19:53:41 »
Tervitused samas gängsterite baasi lipu järgi roomajale. See oli hea vaatepilt, kuidas nagu uss lipu järgi roomas ja samas ma teadsin, kus meie snaiprid lippu valvasid, kuid võsa varjas väga hästi ära.
Tänan!

Lipuni jõudes tekkis mu gruppil kohe küsimus, et kas nad tõesti panid lipu masti otsa? Saatsime sõbra seda ära tooma ja teda lasti kohe kui lippu puutus. Sellest tuligi idee roomata. Kuigi niipea kui masti puutusin kuulsin kuidas kuulid lipu pihta plagisesid. Hea adre laks oli see küll! Tõmbasin masti alla ja roomasin lipuga kraavi tagasi ja põgenedes veel lehvitasin lipuga vastasosapoole surnutele. Kahjuks oli terve vastaste tiim mul nüüd sabas niiet sain ise pihta kuid sõber viis töö lõpuni ja jõudis lipuga baasi.

Mäng oli super, aga ala oli liiga suur. Ise jäin küll üritusest haigeks, aga tuleks kindlasti uuesti! Soovin õnne edasiste mängude korraldamisel