Author Topic: BLRT-s 6 juulil püstolite lahing  (Read 1895 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
BLRT-s 6 juulil püstolite lahing
« on: July 08, 2014, 11:03:00 »
Lahing püstolitega

Esimene lahing toimus kompleksis kuhu pääses läinult läbi salakäigu. Ühe endise riietus/pesuruumi valamu kõrvalt läks kitsas pragu, millest vaevu läbi mahtusin, redelist alla ja avanes suur kompleks ja hall.
Kaks osapoolt, üks elu, kumbki osapool alustas halli eri otsast, halli keskel oli erinevaid kaitse rajatisi (ka fotodel näha). Oli väga äge lahing. Poolte vahetus ja sama äge andmine.

Siis olid lahingud hoone esimesel korrusel, kus ühed kaitsesid ja teised tungisid sisse kahest sissekäigust, kaitsjatel üks, ründajatel 3 elu.


Siis kolisime teise hoonesse, kus II-korrusel ka suur raamatukogu, mida kirjeldasin ka eelmisel BLRT lahingul.  Ründajad ja kaitsjad, kõigil mõned elud. Mitu lahingut. Lahe moment oli kui kaks vastast hakkasid korraga püstoleid laadima, sain vastasele teisele poole posti 1m kaugusele. Mõtlesin, et teeks silent killi, aga kogemus näitab, et kui hakkad patsutama õlale, siis saad kuuli. Seekord vältisin ja pigem ütlesin seda kuuliga. Lasin kuuli pikki reit nii, et tal võimalikult vähe valu oleks.
            Hetk hiljem kostus mingi plõks, ei saanud aru, kas see oli vastu molle vesti või seina, vaatasin üle õla ja 2m kaugusel vastane-olin kirbule võetud, tõstsin käed ja ütlesin, et olen surnud. Ta oli mulle vastu vesti lasknud.


Viimane lahing oli minu jaoks kõige ägedam, kus meie asusime varitsusse ja vastased tungisid hoonesse. Peitsime end varitsusse.
Kui airsoft foorumist on mu unistus Märklauad hr B…. ja välgatus hr H….., siis vene foorumist oli seda hr S…
          Ja nüüd see lõpuks õnnestus. Seadsin end varitsusse trepil sellisesse kohta kuhu ta vaadata ei osanud. Nimelt oli betoon käsipuuga trepil esimese käänaku taga end hea varjata (kvaliteetfotodel nr 80). Tavaliselt kui trepikotta seal siseneda vaatavad kõik esimesena üles, et keegi sealt ei laseks, aga millegi pärast alumise osa peale ei vaadata. Ja nii ma kükitasingi madalamail osal käänaku taga. Kõigemealt sain umbes 2 m kauguselt oma unistuste Märklaua maha ja pisut hiljem ka teise. Aga siis väsisid põlved kükitamisest, muutsin asukohta umbes 5 cm, sellest piisas, et oma asukoht reeta ja järgnevas tulevahetuses langesingi.

Viimane lahing lõppes päris kiiresti.

Äge lahingpäev põnevas hoones.