Author Topic: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)  (Read 9680 times)

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
See mäng kukkus nüüd suht jamasti välja. Me ei saanud pikka kaardiga stsenaariumi teha, kuna polügooni alalt lükkasid omanikud meid hommikul välja. Jajah, broneeringut ei olnud tehtud ja seega puhas minu viga. Mingi aasta sai seal kaitseväelastega mõtteid vahetatud ja siis nad suhtusid nädalavahetustel ala kasutamisse üsna tolereerivalt. Tänaseks päevaks on asi muutunud - viisakalt anti teada et nende territooriumil ilma loata ei askeldata, ükskõik mis ajal.

Üks tund jäi "plaan B" väljamõtlemiseks ja tegemiseks. Paigutasin raketiosad nüüd meile lubatud alale polügooni kõrvale metsa ja markeerisin kohad. Arvestasin umbes 30 mängijaga ja ala sai väike, pluss spawnid olid liiga ligistikku. Ettevalmistatud kaart seda ala samuti ei katnud. Meil oli kokku 43 vene mängijat ja 38 eestikeelset mängijat. Kuna rahvas segameeskondadest ei olnud huvitataud, siis kukkus välja nii, et üks pool oli tugevam ja haaras kontrolli praktiliselt kogu mänguala üle. No ja teine meeskond istus valdavalt oma spawni ümbruses. Igal-juhul sai kollaste meeskond lõpuks kõik raketiosad kätte ja lasid selle õnnestunult lendu.
Pärast tegime natuke ka lühikesi lahinguid. See natuke päästis, aga üldmulje oli kasin.
Sry mängijad, ma luban et arenen edasi. Ebaõnnestumised aitavad tulevikus jamasid olukordasid vältida.

Jään nüüd ka noorte ees võlgu. Algselt planeeritud noortesõbralikust mängust sai suuremalt jaolt täiskasvanute lahing. Kui te veel meelt ei heida, siis ma võin võla kergendamiseks sügise poole organiseerida  üle 18 aastastele keelatud mängu ;) Ma natuke kosun sellest värgist ja siis hakkame ehk koos foorumi kaudu planeerima.

Raketid, mis said veel öösel viimast lihvi ja tulid platsile testimata kujul, töötasid nii nagu peab. Lõpuks tehtud kolmest stardist kõik õnnestusid.
Sellised asjad olid kaasas:


Komplektis veerakett, alus, süüsteseade ja kontroller. Kogu krempel töötab, vilgub ja lendab (nagu üks normaalne mänguasi peabki tegema).

Mängu osalustasu oli vabatahtlik. Aga kuna me ei saanud lubatud mängu teha, siis ma ei tahtnud ka vabatahtlikku osalustasu korjata. Mõned inimesed aga olid head ja viisakad, ning surusid ikkagi raha mulle pihku. Palusin nimed kah kirja panna ja panen nad vastavalt loale ka siia foorumisse:
Toetajad:
Ott
Tarts
Forever
Artur
Paulus
Raitvee
Joosep
Renet
Kristjan
Ollu
Margus
+ osa seltkonda kelle nimesid ei õnnestunud välja meelitada või miskil muul põhjusel jäi kirja panemata.
*nimetused kuulmise järgi, vabandan kui midagi viltu läks.

Luban, et ei lähe siiski selle raha eest burksi sööma vaid investeerin mingisse ühiselt kasutatavasse mängu inventari! Kokku kogunes ~45€

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #1 on: July 22, 2017, 21:28:50 »
Selle ürituse saab üsna hästi ühe sõnaga kokku võtta, selleks on clusterfuck.
Korraldusliku poole pealt nii palju, et tegelikult plaan ja mõte olid väga head ning eeltöö korralik, eriti vaadates seda, mis propid selle ürituse jaoks valmis tehtud said.
Seekord tuli väga hästi välja see, kui oluline on ala kasutamiseks omaniku kooskõlastus, vältimaks võimalike probleeme enne mängu, mängu ajal ja peale mängu.
Arvestades ajalist limiiti, tuli plaan B tegelikult üsna okeilt välja kuid tegelikult võiks plaan B juba koos põhiplaaniga välja mõelda (eriti olukorras, kus ala kasutamine on kooskõlastamata)..lihtsalt väike soovitus.
Tegelikult korraldusliku poole pealt oli asi täitsa ok, eriti arvestades seda, et kogu plaan oli vaja lühikese ajaga ümber mõelda.
Mis ei olnud üldse ok, oli see, et pool vastastiimi lihtsalt põhimõtteliselt ei surnud maha, vahet pole kas saadi üksiklaske, valanguid või mõlemat korraga. Täiesti tuimalt astuti paar sammu tagasi, visati pikali või mindi puu taha ja mängiti edasi. Sellest oli suuresti tingitud ka see ühe tiimi korralik ülekaal. Tavaliselt iga mäng on mõni üksik, kes ei taha surra, kuna töö vajab tegemist aga midagi sellist, nagu täna, ei ole minu silmad varem näinud. Ja ma ei olnud ainus, kes seda tähele pani, valdav osa tiimikaaslasi sai seda omal nahal tunda.
Kuna sellise asja peale kaob üsna ruttu igasugune mänguisu ära siis otsustasin poole pealt lahkuda ja oma kuule järgmiste lahingute jaoks hoida.

Loodetavasti õnnestub siiski 18+ inimestel ka neid rakette korralikus mängus näha.


ASH

  • Guest
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #2 on: July 22, 2017, 21:39:04 »
väga raske on üldse mingit tagasisidet mängu sisulise või korraldusliku poole kohta anda kui 1 osapool konkreetselt mängu per**e keerab . Tundus , et kogu sinine osapool tõdes , et vastane lihtsalt ei tunnista tabamusi . Olen nõus, et tõesti võib VAHEST juhtuda , et keegi arvab, et tabab vastast aga tegelikkuses kas ei lase välja või on sihik täiesti mööda aga et terve meeskond vannub ja kirub mängu ajal sama asja tõttu , seda tihti ei näe . Seekord läks siis niimoodi .
   Lihtsalt profülaktika mõttes sai siis tehtud ka peale mõnda kontakti kontroll laskmist omade meestega , kus paigutasin oma mehe samasse kohta kus vastane väidetavalt pihta ei saanud ja lasin samalt positsioonilt , ei old probleeme tabamisega - Selle tõttu võin julgelt väita, et suur osa vene mängijatest seal täna lihtsalt sülitab kaugete kuulide tabamuste peale ja ühtlasi kogu vastasmeeskonna mängijate peale - HÄBI ! Mõtetud mehed .  Milleks siis üldse tulla mängule kui plaan on konkreetset t*ra mängida ja hambad ristis lihtsalt ringi lahmida. Mängu pilt sellest ikka väga hale.  Kindlasti keegi tahab siin  nyyd mingit kaitsekõnet pidama hakata või midagi õigustama aga nagu ütlesin , sai tehtud kontrolllaskmised ja need tõestavad midagi muud . samuti võib tugineda statistilisele kogemusele , et nii palju mööda laskmist ei ole võimalik - ainult tänasel mängul . wtf nagu ...

mängu mõte iseenesest vaffa aga jah see kahjuks ei too küll kvaliteeti juurde 

Offline lukka

  • Tavakasutaja
  • Posts: 329
  • Bloodbrothers - Lukka
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #3 on: July 23, 2017, 00:12:46 »
Sellel mängul oli vastaspoolel palju terminaatoreid, kuigi mängu tutvustuses terminaatoritega stsenaariumi ette ei nähtud. Nali naljaks!

Tõsiselt naljakas oli olukord, kus üks mulle teadaolev vastaspoole tegelane seal midagi veel seletas, et ei saanud pihta jne. Mäletan seda venda eelmisest aastast väga hästi. Kütsin talle 20m pealt 1/2 oma highcapist keresse, vend liikus 10m tahapoole ja hakkas uuesti tulistama. Sellistega ma ei viitsi isegi vaielda :)

Samas midagi uut siin ei olnud - männikul need eestlased vs venelased mängud sellised üldjuhul välja näevadki. Oli ka ausaid mängijaid vastaspoolel - nö. Ameeriklased tõstsid kenasti käe üles, kui pihta said - nemad on alati ausad tegeleased. Respect!

Mis mängu korraldamist puudutab, siis Soorebane suutis midagi ümber sättides ikkagi mängu ära korralda. Hästi tehtud. Ma ise veel mõtlesin kaarti vaadates, et kas tõesti saadi Kaitseliidu / Kaitseväe nõusolek ala kasutamiseks. Üldjuhul nad sinna ei taha airsoftereid saada. Oleksin pidanud igaks juhuks küsima! Me ise oleme alati luba käsinud, kuid midagi oleme seal korraldanud (kasvõi öövaatlusseadmete demo).

Mõned soovitused mängu korraldajatele. Väga hästi on välja tulnud need mängud, kus juba enne mängu algust on mõlemal osapoolel liidrid olemas. Mitte üksnes üks inimene vaid vähemalt kaks juhtimistasandit. Inimesed pannakse gruppidesse (jagudesse) ning igast jaost igaüks valib ise enda seest juhi, kes siis juba rühmaülemaga suhtleb. Kui kohapeal hakata seal juhti otsima vms, siis ei lähe asi kunagi hästi.

Raadioside dissipliin oli olematu. Kaks venda lihtsalt mulisesid omavahel pool aega.

Kokkuvõttes - sõltumata terminaatorite olemasolust sai ikke 4-5 killi tehtud. Asi seegi! :)


Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #4 on: July 23, 2017, 09:14:07 »
Järgmine kord üksi ei tahaks korraldada. Mul on mõned head ideed ja hulk asju mida vaid oletan. Kui jätta olulised asjad "ehk-läheb-läbi" peale, siis on võib ikkagi kindel olla et "asi-ei-lähe-mitte" (ka Murphy seadused väidavad nii) ;)

Kõik see eelnev tagasiside on hea. Ehk jääb ka teistel tulevikus foorumit lapates silma ja samu vigu ei tehta.

Aitäh kutid, paneme airsoftiga edasi!

Offline Jin

  • Tavakasutaja
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #5 on: July 23, 2017, 12:49:46 »
Like always there is a lots of complains about people not calling the hits.
From my side of view everything was fine,i saw many blue side players sitting at respawn all the time.

Cons:
1.Always have agreement with owner (Army) of the site before the game.
2.Too much time was taken to correct the scenario(almost 2 hours)
3.,200x200m gameplay area for almost 100 people =bad idea,
4. Respawn 100m from each other = bad idea

But still thanks to everyone who decide to participate whatever happends.


Lukka: Cheers mate :)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #6 on: July 23, 2017, 14:32:58 »
Palju tänu Tõnu ja Su abilistele!!!
Olite teinud tugeva eeltöö raketi seadmega.
Esmakordselt nägin siis seadeldist, mis lennutas raketi ka välja.

Jah, ka mina imestasin, et kuidas said kokkuleppe KV-ga sellele alale. Kui alles proovisin seal kõrval KV-lt luba saada  kolmapäevakuks ja keelduti. Mainisin ka seda foorumis: http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=2179.0

Samas kuulsin ühe mängija oletust, et ehk ikkagi asjaajamine viib selleni, et olukord sellistel aladel muutub meile sõbralikumaks. Venemaal olevat ju airsoftil parem koostöö riigiga.

Aga Tõnu ei lasknud pead norgu vaid tegi meile asendus alal mängu ja sai ikka mängida. Vastane osutus tublisti osavamaks kui arvasin.
Eks tõesti võis olla terminaatoreid, aga mina olen sellele käega löönud ja pigem üle lasknud. Ei viitsi mina nendega vaielda. Ka eile tundus paljudel kordadel, et sain vastasele pihta, aga kuna distantsilt ei saa olla 100% kindel, siis pigem lasin üle. Mis on õigem (kas karjuda ja vihastuda või üle lasta), ei tea.

Aga hea kogemus oli tugevama vastase vastu mängida. Kahjuks keegi ei viitsinud juhtimist enda peale võtta meie osapoolel, siis proovisin ise kordineerida, aga ei osanud ka tulemuslikumat plaani välja pakkuda. Ega juhtimine pole kerge, see vajab pikka harjutamist.

Üllatus oli suur kui selgus, et seisan esmakordselt ASH-i kõrval ja sain sõbralikult kätt suruda, ühisfoto temaga teha ja isegi samal osapoolel mängida. Ja veel oli saabunud häid mängijaid, keda kahjuks harva näeb. Tahaks nende seljataga mängida ja juurde õppida.

Näed siis Tõnu, millised legendid Sa välja meelitasid.
Tõnu, soovin Sulle edu ja julget korraldamist, tegid midagi täiesti uut.
Kui Sa mingit paremat lahingala ei leia oma ideede rakendamiseks, siis üks võimalustest on Raku järve lõuna ja lääne kallas. Seal saab KV alade kõrval ja Silikaadi aladel paugutada julgemalt kuna elumajad piisavalt kaugel. Kui jah Silikaat lõpuks vinguma ei hakka…

Fotod ja videolõigu raketi lennust panin alla fotodesse.
« Last Edit: July 23, 2017, 14:56:15 by Margus »

Offline RenetRoosi

  • Tavakasutaja
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #7 on: July 23, 2017, 17:08:22 »
Minu silmad nägid samuti esimest korda sellist asja. Minu elamus sellest mängust oli vägagi s*tt. Eeldades seda, et eelmine nv oli Hiiumaal super hea mäng mis motti kõvasti juurde andis ja nüüd selline langus. Softi isu kadus sekunditega. Proovisin algul samuti olla positiivne nagu Margus, kuid lõpuks viskas üle. Suutsin jääda karjumata ja mängida ise ausalt, kuid läksin samuti peale raketi õhku laskmist koju. Arvan, et eestlased VS venelased ei ole hea idee, kasvatab vaenu ainult. Pakun välja teha järgmine kord segatiimid (eestlased venelased koos) ja kui see ka ei aita luua ausat ja lõbusat softi keskkonda siis tuleks sebida mängudele kohtunikud seisma.
 Suureks imestuseks oli olukord, kus spawnis, minu kõrval seisis minu tiimi surnud mängija ja sai valangu selga. Ta oli viisakas ja ütles, et ta surnud juba ja see on spawn, et siia ei lasta. Peale seda sai ta veelkord valangu sisse samalt vennalt. Seejärel loomulikult tegib väike viha ja ta karjatas uuesti, et see on spawn, mille peale sai ta veelkord valangu. Minuarust see pole normaalne.

Korraldajale - Spawn oli tõesti liiga lähedal vastase omale, mis tõi kaasa spawncampe. Soovin Teile ka edu järgmistel mängudel, et läheks ikka paremini kui seekord.

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #8 on: July 23, 2017, 21:45:38 »
Jah, ka mina imestasin, et kuidas said kokkuleppe KV-ga sellele alale. Kui alles proovisin seal kõrval KV-lt luba saada  kolmapäevakuks ja keelduti. Mainisin ka seda foorumis: http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=2179.0

Samas kuulsin ühe mängija oletust, et ehk ikkagi asjaajamine viib selleni, et olukord sellistel aladel muutub meile sõbralikumaks. Venemaal olevat ju airsoftil parem koostöö riigiga.
Avalikult on ju info väljas, et sel ajal oli kogu männiku linnak broneeritud õppuse jaoks.  kv ei ole otseselt vaenulik, lihtsalt riigikaitsega seotud asjad on prioriteetsemad kui kellegi hobid.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #9 on: July 24, 2017, 12:20:39 »
Jah, ka mina imestasin, et kuidas said kokkuleppe KV-ga sellele alale. Kui alles proovisin seal kõrval KV-lt luba saada  kolmapäevakuks ja keelduti. Mainisin ka seda foorumis: http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=2179.0

Samas kuulsin ühe mängija oletust, et ehk ikkagi asjaajamine viib selleni, et olukord sellistel aladel muutub meile sõbralikumaks. Venemaal olevat ju airsoftil parem koostöö riigiga.
Avalikult on ju info väljas, et sel ajal oli kogu männiku linnak broneeritud õppuse jaoks.  kv ei ole otseselt vaenulik, lihtsalt riigikaitsega seotud asjad on prioriteetsemad kui kellegi hobid.

Lootsin ka nii, et prioriteedi järjekorras, kui kolmapäevaku kohta luba küsisin. Sellel ajal kui planeerisin kolmapäevakut ei toimunud seal KV-l midagi.
Sain sellise vastuse, et juhtkond lihtsalt otsustas, et meid ei lasta enam alale. Eks ühelt poolt ka mõistetav - vähem riske ala omanikule.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #10 on: July 25, 2017, 12:21:49 »
Eelpoolsest tagasisidest jääb mulje, et seekord oli mitmel mängijal probleeme ausa mänguga ja mainiti, et just vene mängijatega.

Kahju, et seekord nii läks. Ma ei õigusta ebaausat mängu.
Aga ütlen ausalt, olen venelastega koos ja vastu mänginud väga häid mänge aastaringselt.
Probleeme on olnud minimaalselt. Võib-olla oli siis seekord uusi mängijaid, kellel tekkis soov edasi mängida olenemata sellest, et surnuala oli lähedal, ei tea.

Kindlasti on ka minu vesti pihta lastud ja okste vahel või krabiseval pinnasel kiirelt liikudes pole kuulnud tabavust. Õnneks on täpsuses veendunud mängijad viisakalt õelnud ja olen mängust väljunud.
Seekord oli kuulda eesti mängijatelt ka karjumist ja siinne tagasiside võivad tekitada lõhe eesti ja vene foorumi vahele.
Mäletan kui alustasin mängimist umbes 3,5 a tagasi, siis oli eestlasi tavalistel pühapäeva vene mängudel vähe näha, Sõjamäel eriti vähe. Umbes aasta otsa meelitasin eestlasi vene mängudele ja minu meelest olukord muutus.

Need mängijad kes käivad vaid mõnel üksikul mängul mängimas, neile on muidugi suva eesti ja vene foorumi läbisaamine, aga kes soovivad aastaringselt mängida, peavad leppima ja taluma ka vene mängijatega. Kuna ainult eesti mängijaid on vähe.

Minul on väga head kogemused vene mängijatega ja soovitan ka teistel oma suhtumisele mõelda.
 
Kuidas olukorda paremaks muuta, et edaspidi vältida ausa mängu konflikte?
Üks mõjuv võimalus on briifingul ja mängu pausidel korraldajal üle korrata ausa mängu ja probleemide rahuliku lahendamise olulisust. Seda peaks korraldaja selgelt mõlemas keeles ütlema ja hetke ootama ning jälgima mängijate pilke, et kas jõudis mõte kõigile kohale.
Olen varem kasutanud mõtet: airsofter on partner, kes seekord on vastas osapoolel, austan teda ausa mänguga.
__________________________________________________________________

Mida oleks saanud meie osapool teisiti teha, et tulemus oleks parem olnud?

Analüüsisin oma tegevust ja sain katse tulemusena aru, et ma kogu osapoolt ei soovi juhtida. Kuna keegi ei võtnud juhtimist enda peale, siis proovisin seekord kordineerida tegevust.
Aga sain endas aru, et kui juhtida, siis tuleb juhtida mitte tormata lahingusse.
Juht peaks jälgima kogu osapoole gruppide liikumist kas silmsides või raadiosides, et saada aru gruppide asukohast ja tegevuse tulemustest. Siis on võimalik juhtida tulemuslikumalt.

Kuna eelistan lahingut juhtimisele, siis ärge palun minult oodake osapoole juhtimist. Ühe väiksema grupi rünnakut võin küll juhtida kui seda keegi ise ei tee.

Kui arutasime enne starti tegevust, siis tuli ühelt mängijalt mõte, et peaksime kõik koos raketi osi otsima. Siis arvasin, et see on liiga aja kulukas, et pigem jaguneme eri gruppidesse ja nii ka tegime.
 Aga praegu mõtlen, et see oleks vist olnud õigem, et kogu osapoolega korraga osi otsida. Siis oleksime ehk tugevamad olnud ja oleksime läbi murdnud vastase positsioonidest. Oleks ehk raketi osad üles leidnud sellelt väikselt alalt ja oleks ehk tulemus teine. Seega, andke ka edaspidi julgelt teada oma arvamustest. Vigadest õpime…

Ja ärge kartke proovida juhtimist olenemata vanusest. Onju meie seas näiteks tugev noor juht hr. Enriko.
Kindlasti on meie seas veelgi tublisi juhte, aga Te ei avasta seda muidu kui ei proovi.
Ja olete kindlasti märganud, et mängida juhi alluvuses on tavaliselt parem kui igaüks jookseb suvalises suunas. Edukat enda avastamist…   
« Last Edit: July 25, 2017, 12:32:34 by Margus »

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #11 on: July 25, 2017, 13:41:50 »
Mitte ei jää mulje, et oli probleeme ausa mänguga, vaid see oligi tõsine probleem ja seda ei tundnud ainult mõni mängija, vaid praktiliselt terve sinine tiim. Miks mainiti, et just vene mängijatega oli see, et nemad moodustasidki valdava osa vastastiimist. Siin ei ole probleem see, kas sa oled eestlane või venelane, vaid see, kas sa mängid ausalt või mitte. Nagu eelnevalt mainiti, leidus seal ausaid mängijaid ka (kuigi tugevas vähemuses).
Selles suhtes on ju kogu eelnev tagasiside täiesti aus ja täpselt niimoodi sellel mängul asjalood olidki. Nagu ASH mängu ajal ütles, et miks meie peame saba jalge vahele tõmbama ja nõustuma selle pasaga kui nemad rikuvad reegleid..ja täpselt nii ongi. Suur osa vastastiimist vilistas tuimalt ausale mängule ja seeläbi ei austanud vastastiimi mängijaid, miks peaksin mina nüüd ennast halvasti tundma, et keegi karjus kellegi peale põhjusega või kirjutas foorumisse tagasisidesse nii, nagu asjad olid. Seda n-ö lõhet ei tekita inimesed, kes mängivad ausalt ja annavad otsekohest tagasisidet, vaid need samad sitapead, kes läbi kuulirahe hambad ristis surematuna edasi mängivad.
Seda võib igalühel juhtuda, et joostes okste vahel ei tunne mõnda üksikut kuuli aga kui sa saad metsa all kükitades valangu pihta ja mängid edasi..see on juba midagi muud ja seda juhtus selle mängu jooksul korduvalt(ja seda ei õigusta noo mitte kuidagi).
Antud mängu kontekstis (mäng toimus väga väikesel alal) oleks probleemi lahendamisele kaasa aidanud see, et korraldaja oleks andnud vile ja mängu seisma pannud, kõik kokku kutsunud ja kõigile sõnad peale lugenud, et kui saad pihta siis sa pead seda tunnistama, isegi kui see on lastud kaugelt või mis iganes, ja seejärel alustanud mängu uuesti.

« Last Edit: July 25, 2017, 16:41:25 by zaG »

Offline kristjan marvin

  • Tavakasutaja
  • Posts: 103
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #12 on: July 26, 2017, 23:15:07 »
Ma nägin seda viimastes mängudes, et enamus venelasi ei oska kaotada(kollane tiim). Seda oli näha viimastes mängudes. Tahtsid muuta reegleid, et ei tohi enam joosta aga ikka said pähe ja ei viitsinud siis enam mängida.
Võiks teha teine kord mängu kus ainult eestlased, äkki siis tuleb mäng paremini välja.
Muidu idee meeldis ja oli tore :D

paappartel

  • Guest
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #13 on: July 27, 2017, 09:14:04 »
Nonii sain ka ise ühe videolõigu valmis, seekord filmisime GoPro hero 5 sessioni ja Virb Ultra 30. Ausaltöelda see Virb on väga halva pildiga ja aku ka kaua ei kestnud (~30min), ei soovita seda kellegile. Ei hakka siin eespool räägitud juttu üle kirjutama, kuid ega mingit elamust väga ei saanud, muidugi oli tore jälle suure kambaga peale joosta kuid, kui vaenlane ikka ei sure siis mis sa enam seal mängul vahid :/

 https://m.youtube.com/watch?v=R78NjK1POg0

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #14 on: July 27, 2017, 11:12:42 »
Teie lahkel loal postitan kogu tagasiside tõlgitud kujul teise foorumisse.

Paistab, et oli hoopis liiga tugev vastane..