Author Topic: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)  (Read 9679 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #15 on: July 27, 2017, 12:02:38 »
Ma nägin seda viimastes mängudes, et enamus venelasi ei oska kaotada(kollane tiim). Seda oli näha viimastes mängudes. Tahtsid muuta reegleid, et ei tohi enam joosta aga ikka said pähe ja ei viitsinud siis enam mängida.
Võiks teha teine kord mängu kus ainult eestlased, äkki siis tuleb mäng paremini välja.
Muidu idee meeldis ja oli tore :D

Ma ei tea, kas venelased ka tegid ettepaneku mitte joosta, aga mina tegin ettepaneku viimases lipu mängus, et ei joostaks lipu järgi vaid lahinguga jõutakse lipuni ja võetakse ära. Sest eelnevad mängud ju näitasid, et spurtijad võtsid kogu varustuse maha ja jooksid lipuni nagu jooksu võistlusel. See pole ju airsoft lahing...

Minu meelest oli vastane tugevam. Meie võitsime ainult siis kui meie spurtijad jooksid (mitte ei võidelnud) lipuni.

Offline lukka

  • Tavakasutaja
  • Posts: 329
  • Bloodbrothers - Lukka
    • View Profile
Re: 2017-07-22 Männikul "Võsasõja raketiprogramm" (tagasiside)
« Reply #16 on: July 27, 2017, 17:26:52 »
Kõik võivad "tugevad" olla, kui tabamusi ei tunnista. Mis nii viga kui vastaste kamp maha võtta. Ise edaspidi taolistel mängudel enam ei osale. Aja raiskamine.

Ärme hakka siin vastaste käitumist pehmendama. Kogenud mängijad saavad hästi aru, millal nad vastast tabavad, millal mitte.