Author Topic: Järjepidevus  (Read 4055 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Järjepidevus
« on: March 24, 2018, 08:58:24 »
Paljud  kurvastavad kui foorumisse ei pääse ja kohe mõtlevad Bjorni peale. Saan aru, et ega Bjorn pole otseselt süüdi, et Bjorn tellib kellegilt teenust foorumi üleval hoidmiseks. Ja saan aru, et praegusel ajal toimub teenuse pakkuja vahetus.

Ma imestan, et Bjorn viitsib veel nii kaua meile nii olulist foorumit pidada, suur tänu temale!!! Mul pole möödunud päevagi selle 4,5 a jooksul, kui ma siit läbi ei astu. Ilmselt paljudele on see foorum väga oluliseks kohtumispaigaks. Tänu sellele foorumile olen saanud väga võimsaid elamusi, juurde uusi sõpru ja tuttavaid, lisaks oma lemmik hobi nautimisele olen saanud korraldades ka kulutusi vähendada.
Lisaks on korraldajatele ja kauplustele on see foorum ka teenimis kohaks.

Bjorn on korra siin foorumis maininud, et kui keegi rahapatakaga ta pikali lööks, siis ta ..........(vist loobuks).
Selliste tehniliste teadmistega, väga osava mängija, kogemustega korraldaja ja kogemustega foorumi pidajana on minu meelest Bjorn just see õige siin. Sellise mehe foorumis käiks hea meelega ka edasi.
Ma ei ole kursis, kuidas siin on rahadega.

ETTEPANEK:

Üks mis stimuleeriks foorumi edasist ülal pidamist on kindlasti raha.
Kas võiks olla nii, et iga foorumi liige võiks vabatahtlikult maksta kuutasu foorumile (näiteks Tagalatoetus). Kui registreeritud 1684-st liikmest kasvõi pooled maksaksid iga kuiselt 1 euro, oleks see 500-800 eur kuus. Arvan, et 1 euro kuus pole kellegil kahju.
Lisaks võiksid ju korraldajad maksta iga oma mängu pealt 5-10 euro, teenime ju tänu foorumile. Maksma ei peaks näiteks need kes teevad tasuta mänge või kopivad teistest foorumitest siia mängu.

Loodan, et need summad aitaks foorumile leida kvaliteetne teenusepakkuja ja tekitaks rohkem huvi omanikel järjepidevusele ning peletaks loobumis mõtted.
Eks raamatupidajale oleks see suur töö, aga ehk raha katab kulud...   

Kas keegi veel toetab selliseid mõtteid?

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Järjepidevus
« Reply #1 on: March 24, 2018, 09:20:07 »
Marguss palju häid nõtteid aga nii hull see ka ei ole. Foorumi ülevalhoiu tasu tuleb hetkel bänneri reklaami tasust. Seega kui keegi tahad toetada foorumit siis toetage neid kes on ennast üles nurka reklaamima pannud.

Küll aga kui keegi on lähemalt tuttav Beehosting Oü-ga või selle omanik Igor Štasiga siis võiks märku anda. Härrasele tuleks meelde tuletada viisaka teenuse pakkumise aluseid.