Author Topic: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.  (Read 20245 times)

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 912
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #30 on: June 01, 2017, 21:23:25 »
Remius, vt. « Reply #17 on: May 31, 2017, 15:10:06 »

Mis on pistmist keele oskusel poliitikaga? o_O Ma omast arust pakkusin välja hea idee, et näed inimesed saavad õppida, lõimuda, saada osaks eestlastest, et airsoftist oleks abi ka selles vallas mitte nii, et mängitakse ja minnakse igaüks oma nurka tagasi. Poliitikaga pole siin miskit pistmist :D Naljanina oled :D
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline AndreV

  • Tavakasutaja
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #31 on: June 01, 2017, 21:46:16 »

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #32 on: June 01, 2017, 21:51:29 »
Nojah. kuigi oled ida poolt, pole sa siiski tabanud ,,vene hinge,,.
Kui n. Margus hakkaks peale suruma eestistamast, riigi keele egiidi all,
siis heal juhul, hakataks tema mänge vene kommuuni poolt ignoreerima.
Edasi juba igat süüdistused ala. fašist jne. See siiski läheks juba
poliitika alla, olgu kas või varjatud mõjutamine.

Nagu ennem mainisin, siis etnilistest erinevustest tekkivat poleemikat, on õnneks eesti softi kommuun,
suutnud eemal hoida mängudest. Tänu sellele on ka meil mitmeid eri rahvusest korraldajaid.

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #33 on: June 01, 2017, 22:52:24 »
Kas mitte briifingu põhiline mõte ei ole see, et kõik saaksid reeglitest ning ülesannetest ühte moodi aru (näiteks, et ei tekiks olukorda, kus keegi laseks siseruumides, meetri pealt, pimetulega kedagi näost Pipiks)?
Marguse mängudel käib päris palju vene seltskonda mängimas, samuti olen ise vene seltskonna üritustel käinud ja alati on saanud vajadusel mängu info ka eesti keeles kätte. Ohutuse ja mängu sujuvuse arvelt mingit keelenõuet ja lõimumist nõuda on minu meelest veidi vale.
Pärast mängu ajal võib igaüks otsustada kui palju ja kellega ta lõimuda ning integreeruda tahab aga ohutus ennekõike.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 912
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #34 on: June 01, 2017, 23:48:04 »
Nojah. kuigi oled ida poolt, pole sa siiski tabanud ,,vene hinge,,.
Kui n. Margus hakkaks peale suruma eestistamast, riigi keele egiidi all,
siis heal juhul, hakataks tema mänge vene kommuuni poolt ignoreerima.
Edasi juba igat süüdistused ala. fašist jne. See siiski läheks juba
poliitika alla, olgu kas või varjatud mõjutamine.

Nagu ennem mainisin, siis etnilistest erinevustest tekkivat poleemikat, on õnneks eesti softi kommuun,
suutnud eemal hoida mängudest. Tänu sellele on ka meil mitmeid eri rahvusest korraldajaid.

Ei ma ei ole ida poolt. Ei tea millest sa seda järeldasid :) Vene keelt aga valdan ma ideaalis vast 34 aastat oma elust ning vene hinge tunnen läbi ja lõhki paremini kui oskad arvata :) Vot just fašist jne on poliitika mitte ettepanek või mõte eesti keelt kasutada. Püüa endale ikka selgeks teha mis on poliitika ja mis mitte. Fašismi mõiste võiksid sa ka endale selgeks teha, nimelt pole eestlastel ja isegi sakslastel fašismiga suurt miskit pistmist. Fašism sündis Itaalias siiski, eestlased on pigem natsionalistid, lühendatult natsid ehk rahvuslased. :) Idas korraldasin mängu mõne inimese soovil kuna neil ei ole eriti palju aega kuhugi kaugemale sõita, seega sõitsid sõbrad ise kohale.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 912
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #35 on: June 01, 2017, 23:49:33 »
Kas mitte briifingu põhiline mõte ei ole see, et kõik saaksid reeglitest ning ülesannetest ühte moodi aru (näiteks, et ei tekiks olukorda, kus keegi laseks siseruumides, meetri pealt, pimetulega kedagi näost Pipiks)?
Marguse mängudel käib päris palju vene seltskonda mängimas, samuti olen ise vene seltskonna üritustel käinud ja alati on saanud vajadusel mängu info ka eesti keeles kätte. Ohutuse ja mängu sujuvuse arvelt mingit keelenõuet ja lõimumist nõuda on minu meelest veidi vale.
Pärast mängu ajal võib igaüks otsustada kui palju ja kellega ta lõimuda ning integreeruda tahab aga ohutus ennekõike.

Umm, kus sa nägid või lugesid, et ma nõuan midagi? Ma avaldasin vaid arvamust mitte ei esitanud nõudmisi, siin on ikka asjal suur vahe või mis?
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #36 on: June 02, 2017, 08:18:51 »
Umm, kus sa nägid või lugesid, et ma nõuan midagi? Ma avaldasin vaid arvamust mitte ei esitanud nõudmisi, siin on ikka asjal suur vahe või mis?
Palun loe mu postitus uuesti mõttega läbi, ma ei ole mitte kusagil mitte midagi sinust rääkinud, jutu point oli see, et kui mängu korraldajad peaksid hakkama nõudma seda ohutuse arvelt siis see oleks vale.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
velcro käepaelad
« Reply #37 on: June 02, 2017, 10:32:49 »
Teine küsimus on see, et kas sa pole mõelnud mingite velcro käepaelte peale osapoolte märgistamiseks? Need oleksid korraldajale korduvkasutatavad ning oleksid mängijatele ka paremini nähtavad, kuna ei kortsu käe peal nagu teip.

Väga hea mõte Sander.
Kas kellegil on kogemusi?
Kas keegi oskab soovitada, kus neid tehakse? Ilmselt õmblustöökojas?
Mis kaks värvi oleks kõige mõttekam teha?

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #38 on: June 02, 2017, 10:37:01 »
Valga underground, lasi teha, kellegi sugulasel.
Sai kasutatud neid paelu ühel avamängul.

Offline ahtoleidar

  • Tavakasutaja
  • Posts: 56
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/weekndWarriors/?fref=ts
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #39 on: June 02, 2017, 11:22:08 »
Iseenesest kõige parem on lasta teha kuskil sellised paelad. Pärnu poistel lasin oma emal need teha Helesinist ja kollast värvi. just selle mõttega et kui tuleb mõni suurem mäng siis saab kasutada lisaks teipe halli ja kollast värvi. Täpselt sellised värvid mis ei reeda ennast liikselt maastikul. umbes paela hinnaks tuli 1,50 kui õigesti mäletan. Pildil tundub eriti oranz olema aga on reaalis sutsu heledam.


Weekend Warriors W-22
Facebook : https://www.facebook.com/weekndWarriors/?fref=ts


Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #40 on: June 02, 2017, 11:39:43 »
Eks tas midagi sinna auku peaks tulema jah :D
tegelt on nailon vööd (nagu rakme rihmad aga paksemad) kah, saada erinevates värvides, need ei peaks nii kergelt ka ära kuluma, kui õrnema niidiga tehtud.

Offline SanderE

  • Tavakasutaja
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #41 on: June 02, 2017, 13:27:45 »
Et kui Eesti airsoftimaastikul suudetaks kokkuleppele saada kahes-kolmes põhivärvis, siis oleks asi juba väga hea. Sealt edasi saab iga mängija vaadata, kas kasutab korraldaja poolt antud käepaela või soetab omale näiteks G&G käepaela(d).
Maksab kuuspakk Gunfire'is 30€ (mõni odavam), tükihinnaks tuleks viiekas (või vähem). Saadaval kollane, roosa, sinine, oranž ja roheline.
GFC42 M4
S&W M&P9

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.
« Reply #42 on: October 17, 2017, 15:09:31 »
Kui mäletate, siis peale mängu jäid osad filmivõtetele.

Nüüd selgus, et need kes filmisid, tellisid filmi valmistegemise kellegilt, kes nüüdseks ikkagi loobus.
Kas on kedagi, kes oleks valmis filmi materjali lõpuni töötlema.
Võid ka otse Ali (Airsoftracker) poole pöörduda.
Tore oleks kui ikka selle filmi valmis saaks.