Author Topic: BadgerAirsoft videod  (Read 19546 times)

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
BadgerAirsoft videod
« on: May 14, 2018, 09:29:47 »
Väga palju materjali ei saanud kuid väike videokokkuvõte koos ühe spetsialistiga sai valmis klopsitud.

https://youtu.be/T9W5CAhkdqI
« Last Edit: September 21, 2018, 09:30:23 by zaG »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #1 on: May 14, 2018, 10:04:41 »
Kahju, et leidub surematuid. Aitäh kasutajale zaG video eest!!!, sellised videod ehk panevad ebaausaid mõtlema ja ausamalt mängima...

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #2 on: May 14, 2018, 10:10:55 »
Kui kaks saniprit said ühele pihta ja terminator eitab, siis ikkagi võiks korraldajale teada anda.
Korraldaja ei saa küll tõestada pihta saamist, aga saab terminatoriga vestelda ausa mängu olulisusest.

Oli ka ikkagi väike võimalus, et snaiprid ei saanud läbi võsa lastes vastasele pihta ja kui seda ka vastane kindlalt väidab, siis saaksid snaiprid rohkem teavet oma/relva võimete kohta.

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #3 on: May 14, 2018, 10:25:57 »
No see ei olnud minu jaoks maailma lõpp, lendas küll üks mahlane sõna aga mäng läks edasi ja üldiselt ei viitsi pikalt selliste asjade peale mõelda. Mis puutub pihtasaamisesse siis minu meelest see hääl/plaks erinevatest perspektiividest räägib enda eest (oksa ripsega sellit litakat ei ei ole võimalik saada). Kes tahab rohkem süveneda saab videot youtubes aeglustada, et näha kuuli lendu jne..eks igaüks otsustab ise, mida näha tahab, mina tean, mida ma nägin ja kuulsin.

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #4 on: May 14, 2018, 22:53:58 »
Peaks ka enda video kokku klopsima.Ka termikas peaks peal olema.

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #5 on: May 15, 2018, 23:02:36 »
No distants oli ka pikk ja vastu rakmeid tabades ei tunne. Mingi plaks ei ole näitaja, mask ja suukaitse piiravad tajumist ka kõrvadele.

Kui sa oled snaiper siis peabki sellega arvestama, et sinu plakse ei panda tähele.

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #6 on: May 16, 2018, 08:45:52 »
No distants oli ka pikk ja vastu rakmeid tabades ei tunne. Mingi plaks ei ole näitaja, mask ja suukaitse piiravad tajumist ka kõrvadele.

Kui sa oled snaiper siis peabki sellega arvestama, et sinu plakse ei panda tähele.
Ma arvan, et ei ole mõtet kommenteerida, ilma videot vaatamata. Esiteks tal ei olnud mingit suukaitset ega maski ees, mis piiraks midagi, ainult prillid ja mingi kalts peas. Samas oli suukaitse minul ja andresel ja me mõlemad kuulsime seda isegi sinna pika distantsi peale.
Teiseks on videos üsna hästi aru saada, et seda laksu pandi tähele.
Loomulikult juhtub olukordi, kus tõesti ei tunne/kuule pihtasaamisi, kuna mäng lihtsalt on selline ja selliseid hetki ma videosse ei pane! Küll aga lähevad pilti just sellised tegelased, kes teadlikult huiavad mängu.

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #7 on: May 16, 2018, 10:10:07 »
No distants oli ka pikk ja vastu rakmeid tabades ei tunne. Mingi plaks ei ole näitaja, mask ja suukaitse piiravad tajumist ka kõrvadele.

Kui sa oled snaiper siis peabki sellega arvestama, et sinu plakse ei panda tähele.
Kui pikk distants oli?Krt mul peas nokakas,gopro kaamera rihmad ning mask aga kuulen kuidas vastane saab 50-60m pihta.Kus see loogika on,et tema ei kuule?

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #8 on: May 16, 2018, 10:27:57 »
Seal lähedal ehitise katusel oli ka selline juhus, kus noorem mängija ei saanud aru, kas teda tabas kuul või mesilane, kes kiirelt tema vastu lendas, aga tõstis käe üles ja läks surnuaeda. Ta igaksjuhuks vaatas ka ringi, et kas võiks kuskil laskja olla või äkki oligi mesilane, aga ta aus ja lahkus surnuaeda.

Selles olukorras, kus kaks snaiprit lasevad ühte ja vastased on teineteisele näha, siis ei tohiks kõhklust olla kas plõks oli kuul või mis muu iganes asi.

Püüame ikka snaipreid austada ja nende kulutusi ning vaeva relvale ka hinnata.

Ma ei teagi mis oleks parim lahend, kas näiteks snaiper läheb siis „termika“ juurde ja vestleb viisakalt. Viisakas vestlus mõjub paremini kui karjumine.
Kui ei aita, siis kaasab ka kohtuniku/korraldaja. Meid ei ole nii palju, et ei jõukas kõigile selgeks teha ausa mängu eelised.   Kohutunik/korraldaja ei jõua mängus igale poole, sellepärast võiksid mängijad ise ka aidata ausa mängu selgitamisel „termikatele“. Seal videos ka snaiper küsib viisakalt, et kas Sa ei saanud pihta ja lööb käega lahkudes.
Käega löömine ja lahkumine ei ole lahend, aga loodetavasti pani „termika“ mõtlema.
Mõtlen, et paremini mõjub kui laskja läheb juurde ja arutavad koos.

Palju aitavad ka sellised vidod ja kui saaks veel „termikast“ mingi pildi, aga see vist tehniliselt liiga suur töö?

Termikas on mul sellepärast jutumärkides, kuna ma ei näinud pealt ja ei saa kindlalt süüdistada.
Ausat mängu soovides Head Sõbrad!!!

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #9 on: May 16, 2018, 10:38:38 »
Mida oskan snaipritle soovitada, kui vähegi võimalik, laske seisvat vastast. Kui märklaud liigub krõbiseval teel ja eriti kui läbi võsa, siis ei pruugi tõesti seda üksikut plõksu kuulda/eristada, sest läbi võsa liikumisel okste klõbin vastu relva/vesti/kiivrit/ pole eristatav kuuli plõksust.
Aga käesolevas videos minu meelest liikus märklaud võsa taga, mitte võsa vahel, seega peaks olema eristatav kuuli plõks.
« Last Edit: May 16, 2018, 10:47:01 by Margus »

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #10 on: May 16, 2018, 19:14:20 »
Mulle tegelikult snaiprid ei meeldi.

Igal võimalikul juhul lasen nende pihta pool salve tühjaks
Äkki nad ei tunne ka oma maskeerimise võrgu all midagi
No lasen ikka pikalt, niikaua kui ta oma punase rätiku kätte saab
Või kui ei saa kätte  siis lasen veel igaks juhuks
Ja siis panen veel paar püssigranaati ka takka pihta
Kui need otsa saavad siis leidub ikka ka paar käsigranaati

Hea snaiperi jaoks pole millestki kahju

Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #11 on: May 16, 2018, 20:45:33 »
Vanakarul on ikka eriline vaen nende vastu :D

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #12 on: May 16, 2018, 21:21:58 »
Mulle tegelikult snaiprid ei meeldi.

Igal võimalikul juhul lasen nende pihta pool salve tühjaks
Äkki nad ei tunne ka oma maskeerimise võrgu all midagi
No lasen ikka pikalt, niikaua kui ta oma punase rätiku kätte saab
Või kui ei saa kätte  siis lasen veel igaks juhuks
Ja siis panen veel paar püssigranaati ka takka pihta
Kui need otsa saavad siis leidub ikka ka paar käsigranaati

Hea snaiperi jaoks pole millestki kahju
Hea teada!👌

Offline aiku99

  • Tavakasutaja
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: 2018-04-28 Suurekivi Raketibaas Lääne Harjus
« Reply #13 on: May 17, 2018, 15:34:26 »
Hea video zaG selliseis mehi tulb näidata suurel ekraanil kõigile

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
2018-05-16 Kolmapäevak Saku motokrossi taga
« Reply #14 on: May 25, 2018, 20:57:13 »
Kuna materjali oli rohkem kui ühe video jagu siis esimene round tuleb siit.

https://youtu.be/SJaUFBewBsk