Author Topic: 2017-01-15 Op. Lumesõda @ Ida-Männiku (Tallinn)  (Read 4107 times)

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
2017-01-15 Op. Lumesõda @ Ida-Männiku (Tallinn)
« on: January 15, 2017, 15:42:24 »
Pidin ürituselt varem ära minema, et jõuda järgmisele üritusele, mäng võib-olla veel käib. Muljed aga on väga head, hästi ja kasulikult veedetud pühapäev heas seltskonns.

Kohe alguses jagati mängijad kaheks osapooleks. Ühel pool Marek ja tema trennipoisid + paar suuremat tegelast, teisel pool ülejäänud. Esimese mängu osana korraldas Mareki pool varitsuse, teised pidid liikuma etteantud ruutu. Adrenaliin tōusis kiiresti haripunkti, sest kuigi kontakte ei olnud tihedalt, neid oli ja nii ühelt kui teiselt poolt liikus rahvas spawni vahet. See mänguepisood oli mulle kôige edukam, sain maha 3 vastast.

Kui ajalimiit täis, siis tuli järgmine mänguepisood, ehk trennipoisid pidid vallutama, hoidma ja hävitama 2 maja, meie pidime maju kaitsma. Mis järjekorras või kuidas kumbki osapool oma ülesandega tegeles oli enda valida. Kui enne kippus rahvas metsa ära hajuma, siis nüüd olid kontaktikohad teada ja tulevahetus tihedam. Mareki pool vallutas märkimisväärse kergusega mõlemad majad ja hävitas ühe, teise suutsime viimasel hetkel hävingust päästa. Sellega lõppes teine etapp, pakuti sooja kohvi ja teed, ning minul oli aeg lahkuda. Igati tore üritus, kui tuleb veel siis üritan kindlasti veel osaleda.

Relvadest - see oli esimene mäng G3 DMR'iga (väljalaskekiirus 0.2 kuuliga 150m/s ringis). Kasutasin sellega .40 kuule ja Maple Leaf Monster 60 hardness hopikummi. Õhu temperatuur oli kuskil nulli ringis, aga ikkagi, kui relvaga laskmisel tekkis 10...15 min paus vahele, siis hop enam kuuli ei tõstnud. Maadlesin sellega ja häälestasin, aga ikka kukkusid kuulid maha või kihutasid taevasse, kui oli vaja otse lasta. Lõpuks tegin nii, et tegin vahetult enne rünnakule minekut 10...20 tühilasku, siis sai hopi soojaks ja sai ka vastasele pihta jälle. Vot ei teagi mida teha talviste mängudega, hetkel tundub et tasub kula ligi võtta.
« Last Edit: January 15, 2017, 19:19:33 by AndrusK »

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: 2017-01-15 Op. Lumesõda @ Ida-Männiku (Tallinn)
« Reply #1 on: January 15, 2017, 21:04:44 »
See oli nüüd üks päris põhjalik "pühapäevalahing". Koos catering'i, ilutulestiku ja kerge transpordiga.
Nagu ma aru sain, oli regajaid natuke rohkem kui kohaletulijaid. Kes ei jõudnud - jäite päris heast lahingupäevast ilma. Ilm oli jaanuari kohta mõnusalt pehme ja vastased parajalt kurjad. Tegime pika päeva ja ausalt öelda on nüüd õhtul (hea) väsimus peal.

Aitäh hea korralduse eest ja tänud kõigile pühendunud mängijatele!
Mõnes järgmises lahingus jälle!

Nb. Üks tulemasin jäi minu kätte. Toon kunagi militaarseiklusse ära.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2017-01-15 Op. Lumesõda @ Ida-Männiku (Tallinn)
« Reply #2 on: January 16, 2017, 13:50:20 »
Palju tänu hea korralduse eest!


Väga hea, et meie hulgas on kasvõi mõned, kes viitsivad peale mängu siin kajastada elamusi ka teistele.
Eelnevad kirjeldasid juba toimunut, mul polegi sisu kohta palju lisada.

Militaarseikluse Sõjakooli noored on nii osavaks arenenud, et nendest on raske jagu saada. Kui nad end varitsusse seadsid, siis oli ikka väga raske sealt läbi murda ja tornmaja ja teiste rajatiste vallutamine oli neile koduväljakul kerge.
Lahingud olid põnevad. Eriti raske oli meie osapoolel läbi murda viimases lahingus poolsaarel, kaardil F12. Seal õnnestus mul ka mõnusaim seik kui õnnestus küljelt lähenedes kogu pesakond vastaseid hävitada.

Täispikk põnev väga head koormust andnud lahingpäev kestis kuni kella 16:00-ni. Hea oli näha, et päevavalgus on hakanud pikenema ja kell 16 veel täitsa valge.

Kui siit legendi jätkata Raku Gangsterite pilgu läbi:
Keramlaste jõuline tugevnemine ja demonstratiivne ülbe tegutsemine Raku järve läänekaldal on teinud Gangsterid ärevaks. Seekord (eile) Keramlased esinesid teise nime all ja ülbitsesid järve päris ääre kallastel. Aga õnneks pole nad julgenud tulla ülbama järve teistele kallastele.
Iidsetest aegadest end Raku järve ümbruse valitsejatena tundnud Gangsterid ülbavad edasi järve ülejäänud kallastel, nii näitavad nad ka oma jõudu 28 jaanuaril lõuna kallastel.

Kuidas aga asjad kujunevad tulevikus, kes jääb järve ümbruse kaldaid valitsema, näitab vaid tulevik. Välistatud pole kui mõlemad osapooled end jätkuvalt võimendavad, et toimub suurem konflikt, millest veel meie järeltulevad põlved pikalt heietada saavad…
Loodetavasti suutsin nüüd Keramlased närvi ajada:))) ja tulevikule mõelda…

Nii et edu ja jõudu hr Keramile oma armee treenimisel!!!
Väljudes legendi meeleolust, tulles tagasi eilse mängu juurde, veelkord palju palju tänu heale seltskonnale põneva mängupäeva eest!!!
   
Mäng oli nii hea ja kiire, et polnud aega pilte teha, vaid puhkepausidel mõned:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12FD2ED25F%216948&cid=A873BD12FD2ED25F

Selline lahe oli siis minu 195-s mäng, vaid 5 veel ja siis ilus ümar nummmer.
« Last Edit: January 16, 2017, 13:59:28 by Margus »

Offline vape

  • Tavakasutaja
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: 2017-01-15 Op. Lumesõda @ Ida-Männiku (Tallinn)
« Reply #3 on: January 16, 2017, 15:30:19 »
Väga hea mäng selliseid võiks veel olla.

Offline militaarseiklus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 340
  • Sinu elu seiklus!
    • View Profile
    • Militaarseiklus
Re: 2017-01-15 Op. Lumesõda @ Ida-Männiku (Tallinn)
« Reply #4 on: January 16, 2017, 21:18:29 »
Tore oli ka vahelduseks natuke sõdida. Olen vist vanaks ja laisaks läinud ilma oma soomukita :)
Üritus ja seltskond oli lahe. Tekkis ka väike arusaamine  airsofti harrastajate koguse osas Harjumaal 8...10 inim. ilma trenni noorteta ( poisid ei saa enam öelda olemas on ka tüdrukute jagu :). Jay anna ka edaspidi hagu!
Ps. Lasin kedagi oma kuuuulipildujast lähetalt ja sain natu riielda, õnneks oli Andresel grono ja minu relv lasi 106m/s. Tuleb vist uus relv osta ja vabandan pihtasaanu ees. Tervitades Marek.
Airsofti siselasketiir & linnalahingu rada
Männiku Tee 106, Tallinn