Author Topic: Kumba soovitate?  (Read 7457 times)

Offline SanderS

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
Kumba soovitate?
« on: May 05, 2014, 20:33:25 »
Suvel on plaan esimene airsofti relv osta ja hetkel olen kahe valiku vahel kas http://softproject.ee/airsoft-relvad/elektrilised/boyi-scar-l-sc-01tan-metallist-p-466.html või siis http://softproject.ee/airsoft-relvad/elektrilised/m-seeria/boyi-m4-s-system-bi-3381m-metallist-p-140.html kumba ise soovitaksite? Kumb peaks sisult parem olema?

Offline Anton12

  • Tavakasutaja
  • Posts: 146
    • View Profile
Re: Kumba soovitate?
« Reply #1 on: May 05, 2014, 21:49:12 »
D-boysi toodangut ei soovita.Sisu on alla igasugust arvestuse.
****

Offline krist0fer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 129
    • View Profile
Re: Kumba soovitate?
« Reply #2 on: May 06, 2014, 12:17:14 »
mõlemad on suht nõrgad,sisu on nii kuidas satub,pigem vigateks scaril on kaba ja m4 on esireil nõrk.

Offline SanderS

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Kumba soovitate?
« Reply #3 on: May 06, 2014, 18:56:58 »
Okei, otsin siis endale midagi paremat

Offline Leivaraisk

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Kumba soovitate?
« Reply #4 on: May 06, 2014, 20:24:08 »
Ainus täiesti ilma tõrgeteta odavama otsa algaja relv, mida ma olen näinud, on G&G Armament, täisplastik AK. Öelge mis tahate, isegi originaal aku särtsub juba kolmandat aastat muretult.
Ja pea seda meeles!

Offline krist0fer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 129
    • View Profile
Re: Kumba soovitate?
« Reply #5 on: May 06, 2014, 22:39:39 »
kõige vastupidavam relv mida ma näinud on ja oman on p90 mingi hiinakas see on kõike  elanud 3a jooksul.... väga lihtsa ehitusega ja hea lasketihedusega. ainuke asjad mis vahetanud olen kolbipea ja vedru.Üldjuhul on ver3 parim odavate relvade seas,sest üldjuhul ver2 nõrgad osa on neil kolbi hammakad või hammas rattad
Aku küll ei mängi rolli nende nimh jne pole midagi teha pigem kohe lipo peale üle minna.
Odavast relvast saab siis asja,kui sisukallale minna veidike kriitiline mis võib minna on kolb :D aga see oleneb sellest kah kuidas joppab relvaga mõni töötab väga hästi teine halvemini.

Offline volmer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: Kumba soovitate?
« Reply #6 on: May 07, 2014, 00:42:08 »
D-Boy M seeria relvad veel ääri-veeri saavad oma tööga hakkama (partiidest olenevalt on vaja lapsehaigusi välja ravida), aga SCAR'id on allpool igasugust arvestust - sisu on erakordselt ebatöökindel. Kui SCAR, siis juba G&G toodang, aga M-seeria relvadest on turul väga lai valik erinevate tootjate relvi, hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Kumba soovitate?
« Reply #7 on: May 07, 2014, 09:59:52 »
kõige vastupidavam relv mida ma näinud on ja oman on p90 mingi hiinakas see on kõike  elanud 3a jooksul.... väga lihtsa ehitusega ja hea lasketihedusega. ainuke asjad mis vahetanud olen kolbipea ja vedru.Üldjuhul on ver3 parim odavate relvade seas,sest üldjuhul ver2 nõrgad osa on neil kolbi hammakad või hammas rattad
Aku küll ei mängi rolli nende nimh jne pole midagi teha pigem kohe lipo peale üle minna.
Odavast relvast saab siis asja,kui sisukallale minna veidike kriitiline mis võib minna on kolb :D aga see oleneb sellest kah kuidas joppab relvaga mõni töötab väga hästi teine halvemini.

+1 sellele. Paar pisiviga on olnud, kuid üldpildis on P90 oma hinna-kvaliteedi suhtelt odavamate relva klassist peaaegu vastupandamatu.

Probleemsed kohad on:
Päästiku vedrukinnitus. Nimelt üks plastikust naga murdub ära ning relv võib laskma jääda. Tuleb natuke liimida-puurida ning korralik kinnitus asemele teha. Teostatav.
Salvede valik ja kuju - raske on leida kvaliteetseid salvesid Eestist ning neile salvetaskud pole ka eriti levinud. Hicapid ei ole kõige töökindlamad tänu asendile ja erisustele.

Peamine põhjus miks peale lühikest omamist P90 pealt edasi liikusin oli see, et ta on liiga lühike minu jaoks. Olen harjunud vasaku käe toetama koos relvaga vastu objekti mille taha/külje peale varjund. Annab hea stabiilsuse ja manööverdamisvõime. P90-ga tihtipeale lasin enda ees mätta sisse või vastu aknapiita, sest ei tajunud relva asukohta nii hästi.

Offline SanderS

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Kumba soovitate?
« Reply #8 on: May 07, 2014, 21:59:39 »
Vahepeal vaatasin ise ka P90 poole aga ise pikka kasvu poiss siis jääb see relv nata lühikeseks minu jaoks.
Mis targemad sellise relva kohta ütlevad http://gunfire.pl/product-eng-1152200253-Replika-karabinka-CM16-Raider-L.html?rec=101801104

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Kumba soovitate?
« Reply #9 on: May 08, 2014, 22:19:04 »
Dboysi toodangu m4-st vast parem on sama firma AK toodang, vähemalt ver3 gearbox, natuke ikka parem kui hiina ver2.
Ise oman Cyma m14, ei oska selle kohta praegu veel midagi halba öelda, kuid küll millalgi ikka vaja midagi vahetada, hiinakad ostes suht arvestanud juba sellega (kohe alguses vahetasin hopikummi niikuinii ära ja panin juhtmetele xt60 otsad ja akuks li-po) Aga hiinakate kvaliteedikontroll (nii palju kui seda kvaliteeti üldse on) on alla
igasugust arvestust, mistõttu võid saada normaalselt töötava relva, võid saada ka sellise mis suht kohe alguses järele annab.
Tasub ka siinse foorumi müügikuulutusi vaadata. Praegu siin foorumiski mitmeid
pakkumisi. Kasutaja Jääger müüb näiteks väga hea firma M14: http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=667.0 , lisaks müüakse siin ka TM m14 socomit http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=985.0 , mis ka hea firma toodang, ja need mõlemad tootjad pole odavama otsa hiinakad. Kuna sa pikemat kasvu, siis
M14 hea pikk relv.

Offline SanderS

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Kumba soovitate?
« Reply #10 on: May 09, 2014, 22:31:37 »
Ostaks jäägri m14 aga jään ikka oma viimase valiku juurde milleks oli g&g cm16 raider-l.
Aga mulle kui tulevasele algajale on kohe kasulik low-cap'ide või real-cap'idega mängima hakata?

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Kumba soovitate?
« Reply #11 on: May 09, 2014, 22:45:02 »
Selles valikus (G&G M14) vs G&G odavseera Raider nüüd küll ei tohiks küsimust olla. M14 on ikka peajagu üle ja siis veel natuke. Siinkohal räägin ehitusest, kvaliteedist ja sisust. See kas M14 vs M4 tüüpi relv on sobivam on teine tera.

Mis on G&G odavseera vead?
1.Nõrgad hammakad
2.Nõrk mootor
3.Väga peened kaablid ja kiiresti sulav päästikusüsteem <- väga tõsine probleem, mida on PALJU ette tulnud
4.Plastikust kere (M-l võiks ikkagi metallkere olla, kuigi see plastik on mängitav)
5.Väga kergelt purunev Ver.2 gearbox korpus. Sisuliselt talvel mängides isegi M100-110 vedruga ei pea vastu. Kogu oma airsoft tehniku ajaloo jooksul kõikidest purunenud ver.2 boxidest on G&G omad tugevas ülekaalus.

Punkti 3 ja 5 pärast lõpetas Relvad.ee nende müügi! Seega, otsusta ise!