Author Topic: Probleemid lahingualadega !  (Read 36733 times)

ASH

  • Guest
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #30 on: August 15, 2018, 00:56:01 »
Remius , ma tulen su mängule kui mul selleks aeg tekib aga ma ei maksa sulle osavõtu eest raha , oled nõus ? ja kõik teised tulevad ka sama põhimõtte alusel, oled nõus ?
Mind ei eruta sinu fantaasiate kirja panemine mängu legendiks - kirjuta neist raamat parem äkki kedagi huvitab ( sama ka muude korraldajate legendide kirjutamise harjumuse kohta ) . keegi ei tule mängule teie legendist vaimustunult - see on täielik s*tt mida te toodate , puhas kommerts ja see omakorda ongi põhjus mis tekitab sellist s*tta . Sa arvad, et oled tõsiselt võetav mängude korraldaja ? arvad, et kui su mängule tuleb kohale tubli 20 mängijat siis on ülikõva ? ei ole ju , 50 kui muid mänge ei toimu , tegelikult ikka ei ole ju . Sinu alustamisest saadik on sind kriitikaga suunatud aga sa oled oma ÜLBUSEGA suutnud oma maine maha teha kõikide nende ees kes ei käi sinu üritustel , keda siis on ikkagi valdav enamus eesti softi kommuunist . Kas sa tõesti arvad .....
« Last Edit: August 15, 2018, 01:06:51 by ASH »

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #31 on: August 15, 2018, 01:02:45 »
Antsu arust on see mõttetu skandaal.Minu arust vajalik arutelu.Tegime ka eelnevalt mänge aladel kus meil ei olnud luba selleks antud.Tekivadki sellised olukorrad nagu Põimal ja Haral.Keset mängu ilmub omanik välja ja katkestab ürituse.Just sellepärast on vajalik teada anda, et kavatsed sellise üritusega sellele alale tulla.
Minu arust on selline olukord äärmiselt piinlik oma kohaletulnud mängijate ees kellelt sa ka tasu küsid ,kui ka ala omaniku ees.
Kokkuvõtteks:Hetkel on alad kus me saame mängida ilma et meid keegi sealt ära ajaks või peaks kartma et keegi äkki nö TULEB!
Hea suhtumise korral saame seal veel kes teab kui kaua mängida.Olen poolt et kasutada seda aega siis ära niikauaks kuni meil neid alasid on.
Arvan et pole õige minna ükskõik kuhu,ruttu oma mäng ära teha,praht maha jätta ja minema minna.Ja kui õnneks läheb siis saab vbl kuu aja pärast saame seal uuesti seal mängida.

Ole aus ja tunnista, et esiti sa kaebasid nii nagu ka telefoni kõnes ja sms´s seda teha lubasid, samas kus oli sinu kaebus Harale siis kui vägagi värskelt seal keegi mängimas käis ja actimel´i pudelitega granaate laiali loopis Haral? Siin ei ole tegu mingi aruteluga beivo, vaid sinu tahtliku katsega keerata käru, kuid see sul ei õnnestu kuidagi. Mul pole sinu haletsust vaja, mul läheb päris hästi, olen piisavalt kiire ja paindlik, et igasugustele sinu katsetele reageerida ning muuta oma plaane, et mängijad ei peaks pettuma ning saaks ikkagi mängida. Loomulikult oled sa unustanud oma privaatsõnumi facebookis mis pulbitses vihast kus sa lausa nõudsid, et lõpetaksin korraldamise ja üldse airsoftist udu tõmbaksin ehk lõpetaksin airsofti mängimise ja lubasid juba siis vastavad meetmed kasutusele võtta. Sinu sms räägib enda eest kus sa selge sõnaga ütled, et ma pole oodatud sinna piirkonda, kuid eksid rängalt, sest mängijaid sealt piirkonnast käib minu mängudel palju ja just seepärast sai taaskord korraldatud mänge vanadel tuttavatel aladel nagu ka varem. Mis puutub lubadesse, kas sa beivo oled Valgumarja omaniku Hispaaniast kätte saanud ning saad esitada kirjaliku loa, et seal mängida võid või teed sa siiski täpselt sama mida minagi, ainult et sa seda mainida ei taha? Ennem kui sa kivi teise pihta viskad, vaata, et sa ikka isegi puhas poiss oleksid. Ma sügavalt kahtlen, et sul endal on mingeid kirjalikke lube alade omanikega kus oma mänge korraldad, seega mida sa skandaalitsed, samas, minugi poolest skandaalitse terviseks, see on sinu tervis ja närvid mis lõppeks kannatavad mitte minu omad, mina teen mänge rahulikult edasi püüdes pakkuda mängijatele üha paremat mängu kogemust, sina aga jätka ikka rünnakuid samas vaimus edasi, edu sulle, sest ennekõike keerad sa käru iseendale mitte mulle, sest mind sinu skandaalitsemine ei mõjuta mitte kuidagi ja rohkem ma ka eriti sinuga siin vaielda ei viitsi, sest see on mõttetu ja ei vii mitte kuhugi.

Ants palun võta ise ka rahulikumaks juba. Nagu mina tean siis hara omanikuga on neil kooskõlastus olemas (või vähemalt oli kuniks hiline probleem välja tuli) ja see mida nad sinna jätavad või ei, ei puutu enam kellegisse kui nende omavahelistesse asjadesse ... eks ?

Teiseks ütleb pisike info, et sa ise pole ka midagi välja ajanud vaid sul on tublid abilised keda sa võiksid ka tunnustada ja välja tuua- kasvõi siia.

Varasemalt mängudelt ehk kui viiking grupp elas siis olid korraldajateks kaks inimest ja Beivo seda polnud ? - kui eksin palun paranda :)

Olen nõus, et enamik seni korraldajatest ei ole omanud luba kuid siiski probleeme on ju esinenud ainult sinul- palun tunnista või lükka tagasi kui eksin.



Üritasin küsimused esitada otse, et poleks jälle mulli ajamise juttu. Nõustun et on nõme teema kuna ainult sind on praegu pihtide vahele võeti aga kuna just sina oled see kes hilisaegu on probleeme tekitanud on see ju õigustatud.



Palun vasta ka Bjorni küsimusele: Remius - palun kirjuta foorumisse avalikult kuidas näed probleemse olukorra lahendamist tulevikus ning oma üritustele alade kooskõlastuste saamist. ja ära too mingeid seaduse paragrahve kus sa tohid viibida eramaal (kusjuures viibida/ööbida jah aga mite üritust pidada ja korraldada) ja RMK alade kohta. RMK alasid minu teada piirata ei tohi mis on aga airsofti puhul "must do".
AIRSOFTER.EE
airsofter.ee

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #32 on: August 15, 2018, 01:09:08 »
Remius , ma tulen su mängule kui mul selleks aeg tekib aga ma ei maksa sulle osavõtu eest raha , oled nõus ? ja kõik teised tulevad ka sama põhimõtte alusel, oled nõus ?

Mis targa ideega sa järgmisena lagedale tuled? Tasuta mänge ei ole ja ei tule, kui ei maksa, siis ei saa ka osaleda, nii lihtne see ongi.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

ASH

  • Guest
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #33 on: August 15, 2018, 01:21:20 »
Remius , ma tulen su mängule kui mul selleks aeg tekib aga ma ei maksa sulle osavõtu eest raha , oled nõus ? ja kõik teised tulevad ka sama põhimõtte alusel, oled nõus ?

Mis targa ideega sa järgmisena lagedale tuled? Tasuta mänge ei ole ja ei tule, kui ei maksa, siis ei saa ka osaleda, nii lihtne see ongi.

Päriselt oled nii rumal või ? loe nyyd rahulikult läbi ja proovi aru saada millele "vihjatakse"( ära quotei 1 rida) . järgmine kommentaar on muidu veel kompromiteerivam

ASH

  • Guest
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #34 on: August 15, 2018, 01:38:00 »
palun ära täpsusta ennast vaid loe mis sulle kirjutati ja püüa reel püsida (ja just selle tõttu peame rumalaks just sind)

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #35 on: August 15, 2018, 02:55:39 »
Remius , ma tulen su mängule kui mul selleks aeg tekib aga ma ei maksa sulle osavõtu eest raha , oled nõus ? ja kõik teised tulevad ka sama põhimõtte alusel, oled nõus ?
Mind ei eruta sinu fantaasiate kirja panemine mängu legendiks - kirjuta neist raamat parem äkki kedagi huvitab ( sama ka muude korraldajate legendide kirjutamise harjumuse kohta ) . keegi ei tule mängule teie legendist vaimustunult - see on täielik s*tt mida te toodate , puhas kommerts ja see omakorda ongi põhjus mis tekitab sellist s*tta . Sa arvad, et oled tõsiselt võetav mängude korraldaja ? arvad, et kui su mängule tuleb kohale tubli 20 mängijat siis on ülikõva ? ei ole ju , 50 kui muid mänge ei toimu , tegelikult ikka ei ole ju . Sinu alustamisest saadik on sind kriitikaga suunatud aga sa oled oma ÜLBUSEGA suutnud oma maine maha teha kõikide nende ees kes ei käi sinu üritustel , keda siis on ikkagi valdav enamus eesti softi kommuunist . Kas sa tõesti arvad .....

Millest sa järeldad üldse, et ma ennast mingiks kõvaks tegijaks pean? :D Millest järeldad, et pean ennast ülikõvaks kui mängule tuleb 20 mängijat, 50 mängijat või 100? Tähtis on, et mängijatel oleks lõbus ja nad saaks mõnusa lahingu pidada ning päevaga rahule jääks. Mäng saab lõbus olla isegi kahe või nelja osavõtjaga, mäng on täpselt nii põnev kui põnevaks selle lõpuks mängijad ise teevad :)  See kui sinule ei meeldi mängude stsenaariumid on see sinu probleem :) Mis puutub sinu muusse väitesse, siis ma väga kahtlen, et sa oled enamuse mängijatega personaalselt rääkinud ja tead nende arvamust. Mis puutub sinu kriitikasse, et miskit on s..., siis korralda ise, tee paremini, näita ette meile kuidas teha tuleb :) Minu ülbus tuleneb vastureaktsioonina minule suunatud ülbusele ja ülbeks muutun inimeste suhtes alles siis kui inimesed minuga ülbed on ehk siis saad minu poolt täpselt samasuguse kohtlemise osaliseks nagu sina mind kohtled, nii lihtne see ongi :) Eestis on piisavalt korraldajaid ja see on hea, mängijatel on valikuvõimalus kuhu mängima minna ja millal :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #36 on: August 15, 2018, 13:48:37 »
Olen nõus, et enamik seni korraldajatest ei ole omanud luba kuid siiski probleeme on ju esinenud ainult sinul- palun tunnista või lükka tagasi kui eksin.

Kui jutt käib Hara linnakust, siis ei saa õelda, et keegi pole seal alal omanikega kooskõlasatanud.
 Kui 2015a  korraldasin Hara linnakus mängu (https://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=1859.0 ) siis läks aega umbes 2 kuud, et luba saada kolmelt omanikult. Siis olid omanikud: OÜ Omega Shipping, Sado Ehituse OÜ, Balti Spoon AS
Kuna üks nendest omanikest (temal kõige väiksem ala seal) elas Kanadas, siis temaga oli kokkuleppe saavutamine kõige aeglasem, teised kaks andsid kiiresti nõusoleku.

Kui 2017a proovisin kooskõlastust, siis üks neis kolmest enam ei vastanud mu kirjadele.   
      
Ma ei tea kes seal täna on omanikud...

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #37 on: August 15, 2018, 16:06:41 »
Olen nõus, et enamik seni korraldajatest ei ole omanud luba kuid siiski probleeme on ju esinenud ainult sinul- palun tunnista või lükka tagasi kui eksin.

Kui jutt käib Hara linnakust, siis ei saa õelda, et keegi pole seal alal omanikega kooskõlasatanud.
 Kui 2015a  korraldasin Hara linnakus mängu (https://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=1859.0 ) siis läks aega umbes 2 kuud, et luba saada kolmelt omanikult. Siis olid omanikud: OÜ Omega Shipping, Sado Ehituse OÜ, Balti Spoon AS
Kuna üks nendest omanikest (temal kõige väiksem ala seal) elas Kanadas, siis temaga oli kokkuleppe saavutamine kõige aeglasem, teised kaks andsid kiiresti nõusoleku.
Kui 2017a proovisin kooskõlastust, siis üks neis kolmest enam ei vastanud mu kirjadele.   
      
Ma ei tea kes seal täna on omanikud...

Täna omab enamust kuid mitte kõike Mtü Hara Sadam nagu aru saan katastri kaardist kuna katastrikaardi järgi on ala ikkagi erinevates juppides kuni RMK´ni välja, paras sasipundar seal, lihtsam on sellest alast loobuda kui hakata oma aega kuude viisi raiskama, Eestis on piisavalt alasid nagu näha kus pole loa saamine mingi probleem, antud hetkel on mulle pakutud juba kolme ala ja uuritakse veel kolme ala kohta mängijate poolt. Olen väga tänulik kõigile abi ja toetuse eest, sest just koos teeme me V.A.L. Airsoft mängud veelgi paremaks. PS. Hara sadam MTÜ ei suvatse emailidele vastata juba mitmendat päeva, juu on palju tööd neil ja aega vähe.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Beivo

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 308
    • View Profile
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #38 on: August 15, 2018, 22:17:29 »
Ants need on alusetud süüdistused et ma kaebasin sinu peale.Ma sain alles hiljuti teada kes on ala omanik aga pole nendega veel jõudnud suhelda.Plaan mäng seal teha oli mul juba ammu.Sa leia faktid ja siis hakka mind süüdistama.Helista sinna ja küsi kas kaevati et keegi kavatseb seal mängu teha???Või et see inimene teeb seal mängu vms.Ja ole siis sina ka aus mees ja vabanda kui saad sealt eitava vastuse.
Saa aru ma ei taha kellegile nö käru keerata.Nagu siin välja tuleb taotlevad teisedki lube ja isegi kooskõlastavad RMK-ga et soovivad sedasorti ürituse korraldada.Minul nt on sellistelt korraldajatelt midagi õppida ja nõugi küsida kui vaja.
Jah Ants mul on mõned load olemas alal Airsoftiga tegelemiseks.Usu või mitte see on sinu enda asi.Mina erinevalt sinust ei taha selliseid piinlikke olukordi tahtlikult tekitada.Kuna tegutsen MTÜ alt siis on minul lausa soovituslik luba saada või isegi leping teha.
Ja tulevad ka tasuta mängud vähemalt meie poolt mingi aja tagant kasvõi solidaarsuse märgiks mängijate vastu.Mina ei korralda mänge et ära elada ja peret toita,selleks on mul põhitöö.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #39 on: August 15, 2018, 22:29:25 »
Ants need on alusetud süüdistused et ma kaebasin sinu peale.Ma sain alles hiljuti teada kes on ala omanik aga pole nendega veel jõudnud suhelda.Plaan mäng seal teha oli mul juba ammu.Sa leia faktid ja siis hakka mind süüdistama.Helista sinna ja küsi kas kaevati et keegi kavatseb seal mängu teha???Või et see inimene teeb seal mängu vms.Ja ole siis sina ka aus mees ja vabanda kui saad sealt eitava vastuse.
Saa aru ma ei taha kellegile nö käru keerata.Nagu siin välja tuleb taotlevad teisedki lube ja isegi kooskõlastavad RMK-ga et soovivad sedasorti ürituse korraldada.Minul nt on sellistelt korraldajatelt midagi õppida ja nõugi küsida kui vaja.
Jah Ants mul on mõned load olemas alal Airsoftiga tegelemiseks.Usu või mitte see on sinu enda asi.Mina erinevalt sinust ei taha selliseid piinlikke olukordi tahtlikult tekitada.Kuna tegutsen MTÜ alt siis on minul lausa soovituslik luba saada või isegi leping teha.
Ja tulevad ka tasuta mängud vähemalt meie poolt mingi aja tagant kasvõi solidaarsuse märgiks mängijate vastu.Mina ei korralda mänge et ära elada ja peret toita,selleks on mul põhitöö.

Mida iganes sa väidad, et rahulikult magada :) Tõde teame me mõlemad väga hästi :) Kuidas sa telefonis väitsidki laupäeva õhtul kui mulle helistasid suunatud numbrilt? Et tunned ala omanikku ja ta helistas sulle ja nüüd väidad sa vastupidist, et pole jõudnud veel suhelda, et kumb väide siis vastab tõele, kas valetasid telefonikõnes või valetad sa praegu, isegi sms´s sa väidad, et sulle on kõikide alade omanikud teada, kust sa üldse teada said, et mul polnud luba Haral mängimiseks juba samal õhtul kui sa siin väidad, et sa pole ala omanikega veel suhelnud? Kas sa käid sabas ja luurad minu järgi w? Ilmselgelt kui sõitsime instituudist mööda polnud kedagi teist tee ääres, et näha meie mööda sõitu ja mis iganes põhjusel me ka mööda sõitsime ei oleks andnud põhjust arvata, et me mängima läheme teise kohta, vb läksime niisama randa peesitama? Seega kui sa käid ja luurad teise korraldaja järgi, siis tundub see enam kui imelik juba :D Otsusta ära millise jutu juurde jääda. Aga see selleks sa võid ajada suust välja mida iganes tahad, mind jätab see täiesti külmaks :) Vahel lihtsalt loen meenutuseks sinu saadetud facebooki sõnumit ja sms´i, et saaksin natukene taas naerda ja muud ei midagi :) Aga sina anna aga muudkui tuld, vaata ainult, et sa ära ei väsiks ;)  Ahsoo seda ka, et vihastamine pidi südamele halvasti mõjuma :D Ära närva, ära vihasta, hoolitse oma südame eest :) Mis puutub sinu ees vabandamisse, siis sellest võidki sa unistama jääda, ainus mida sa saad on tänu, sest sinu skandaalitsemine lihtsalt kiirendas niigi seda mis plaanides juba oli :) Aga sina oled tubli, tee tööd, tee tasuta mänge, kindlasti tulevad mängijad rõõmuga mängima kui tasuta saab ja miks mitte, täitsa ok ju :) Samas ei näe ma mitte midagi halba selles kui keegi teenib airsofti mängudega raha, et ära elada ehk siis töötada iseenda heaks mitte kellegi teise heaks, igaühele oma :)
« Last Edit: August 16, 2018, 10:57:28 by Remius »
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Janar

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #40 on: August 16, 2018, 21:22:23 »
Mind ajaks ka närvi, kui peaksin üks hommik kuulma, et keegi korraldab minule kuuluval kinnistul üritust, mille eest raha kasseerib, kuid samas mind ei ole teavitanud, rääkimata mulle protsendi andmisest. Isegi kui puuduvad muud kulud, siis maamaksu tuleb ikka maksta iga aasta.  Täiesti mõistetav ja aktsepteeritav reaktsioon oleks sellisel juhul peo laiali ajamine.
Iga mats võib ju seadusi lugeda sellise nurga alt nagu tahab, lõpuks tuleb ikka haridusega jurist, kes oskab ka päriselt tõlgendada.

Offline Beivo

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 308
    • View Profile
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #41 on: August 16, 2018, 21:23:28 »
Mis rahulikult magada? mis suunatud numbrid ?luuran teiste korraldajate järgi??? Sry mees aga sa oled sassis omadega ilmselt.
Ma ise ka ei tea miks ma sulle üldse enam vastan.Sa ikka ise ka loed mida kirjutad või ?Ära närva ära vihasta??? Mille peale ma närvama või vihastama peaks :D.Sa ei tunne mind üldse seega ära püüa ära arvata minu emotsioone.Mul on kõik vägagi korras ja kontrolli all.
Lugu läheb väga teemast välja.
Mina panen omalt poolt teema lukku.Aitäh kõigile kes vastasid ja oma arvamuse asjadest andsid.

ASH

  • Guest
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #42 on: August 16, 2018, 21:30:43 »
hiljaks jäid Beivo ,  Remius lubas juba esimesel leheküljel, et teema tema jaoks lukus ning ta enam sõna ei võta .
Tõstatan teema seoses V.A.L Airsofti ja selle eestvedaja Ants Punningu tegevusega Põhja-Eesti piirkonnas.Ütlen kohe ära et minul ei ole kahju ja ei ole keelaja kellegil kuskil mäng korraldada(v.a minu lepingud alade omanikega).Probleem on konkreetses isikus(Ants Punning) kes korraldab lahinguid,mänge kohtades kus see pole lubatud ehk ,et pole luba aladel sellist tegevust korraldada.Minnakse suvalisse kohta ja hakatakse omavoliliselt tegutsema ilma igasuguse loata ega etteteatamiseta ala valdajale.
Ennegi tehtud mänge ilma omaniku loata.Aga see on pigem erand kui reegel kuna absoluutselt kõikidel aladel on Eestis olemas omanikud ja ala haldajad.See väide et võimatu omanikku leida on puhtalt vale.
Probleem oli Punningul see nv (11.08.18) Hara külas kus ta ei suvatsenud eelnevalt omaniku teavitada oma kavatsustest seal mäng korraldada.(seal on veel eriti lihtne kuna kontakt on ala sissesõidul suure plakati peal olemas).Korraldaja ja mängijad saadeti sealt minema.Punning aga arvas et õige mõte on minna teise kohta ja mäng ikkagi teha.Samuti alale kus tal ei ole lubatud mängu ega lahinguid korraldada!Nii et härra teeb mis tahab ja nö reostab Airsofti mainet.
Meil on niigi vähe erinevaid kohtasid kus meil lubatakse mängida ja seepärast ma leian et tema tegevus sellisena pole õige ja vajab ka teiste korraldajate ja mängijate tähelepanu.Kas te tahate ikka mängida alal kus see tegelikult on keelatud!?Mängijad ei tea seda ja ei peagi teadma-see on korraldaja mure informeerida ala omaniku ja tegevuseks luba saada.Rääkimata sellest et aladel ei koristata enda järelt linte(loodusest),pudeleid jne prügi.
Kordan veelkord et see postitus pole kellegi maha tegemiseks ega poriga loopimiseks!Arvan ,et nii ei saa lihtsalt et üks mees teeb mis tahab ja kus tahab ilma et mingeid sanktsioone järgneks.See on meie kõigi huvides et me saaks korraldada nii nagu peab ja mängijad saaksid mängida ja päevast hea emotsiooni saada.
Meie tegutseme peamiselt Lääne,Harju ja Ida-Virumaal ja tahaks siin asjad korras hoida.

Mnjah, mis siin ikka öelda on, mõttetu isiklik viha ja katse ning soov mind airsoftist välja süüa. Tuleta endale meelde see privaat tekst mille mulle mõni aeg tagasi kirjutasid mis oli täis viha või loe läbi see sms mille kirjutasid mulle eile.

Ma ei ole sulle midagi lubanud, sest kes sa üldse selline oled, et sulle midagi lubada, seega ära kujuta endale ette asju ja ära pane sõnu teistele suhu mida pole öeldud.

Kahtlen ka sügavalt, et sul mingeid lube on kusagil mängimiseks, kasvõi Pärispea instituut mis on lausa varisemisohtlik ning seal edaspidiselt mänge korraldada mängijatele riskantne.

Käija luurata tund aega teiste järgi on muidugi juba tase omaette, aga see selleks.

Enne kui tekkis see tüli ja Viiking Gupp lõpetas tegevuse ei olnud sul mingeid küsimusi, et kas on luba või ei ole luba, käisid rõõmsalt mängimas kõigil nendel aladel ja mingeid erandeid ei olnud ja sa ei öelnud kordagi, et sa ei soovi osaleda kuna ala kasutamiseks puudub luba.

Sa tõmbad üles teemat saamata senini üle mingist mõistetamatust isiklikust solvumisest millest mina aru ei saa, nüüd sa jagad juba Eestis korralduspiirkondi, et kus keegi korraldada võib ja kus mitte, et kas ahnus või milles asi?

Mängijad on need kes otsustavad kelle mängudel käija ja kelle mängudel mitte, tehke oma mänge ja ärge püüdke oma iskliku haavatud ego tõttu rünnata teisi, sest sellega keerate te käru ainult iseendale mitte mulle.

Selle kommentaariga on minu jaoks teema lukus ja rohkemat ma sellega seoses miskit kommenteerima ei hakka. Head õhtu jätku.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #43 on: August 16, 2018, 22:03:19 »
Mis rahulikult magada? mis suunatud numbrid ?luuran teiste korraldajate järgi??? Sry mees aga sa oled sassis omadega ilmselt.
Ma ise ka ei tea miks ma sulle üldse enam vastan.Sa ikka ise ka loed mida kirjutad või ?Ära närva ära vihasta??? Mille peale ma närvama või vihastama peaks :D.Sa ei tunne mind üldse seega ära püüa ära arvata minu emotsioone.Mul on kõik vägagi korras ja kontrolli all.
Lugu läheb väga teemast välja.
Mina panen omalt poolt teema lukku.Aitäh kõigile kes vastasid ja oma arvamuse asjadest andsid.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Probleemid lahingualadega !
« Reply #44 on: August 16, 2018, 22:10:27 »
ASH, kirjutasin jah nõnda, aga no kus sa siis saad kui aetakse mingit jura, peab ju lõpuks miskit vastama, tahad või ei taha :D Lõpuks tuli kogu vaidlusest välja, et inimene valetab nii et vähe pole, telefonis väitis, et tunneb Hara sadama omanikku ja et too helistas talle ja foorumis väidab jällegi, et pole jõudnud veel suhelda. Samas huvitav seik, et kust kohast sai inimene teada juba mängu päeva õhtul, et mul ei õnnestunud planeeritud alal mängu korraldada ja muutsin asukohta, kuigi keegi seda ometi ei näinud kui just tee ääres põõsastes ei luuranud, vb sõitsime randa peesitama, tema ju kohal ei olnud ega ei tea kui ta just luuramas ei käinud :D Inimene jäi valetamisega haledalt vahele lihtsalt ja muud ei midagi, nii lihtne see ongi :) Aga ok, kuna teema algataja ise teema lukku paneb, siis pole ka minul vajadust rohkem oma aega raisata selle teemaga :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!