Author Topic: Uus vedru ja DMR  (Read 4725 times)

Offline ZoneBoey

  • Tavakasutaja
  • Posts: 4
    • View Profile
Uus vedru ja DMR
« on: April 10, 2018, 22:12:02 »
Tervist. Küsimus oleks siis selline, et kuna see relvade tehniline pool on suhteliselt tume ala, siis kuidas/kas ma saaksin relvalt Full-auto ära kaotada, ehk DMR-iks muuta? Ning kui saab, siis kas seda on võimalik muuta DMR-iks ainult ajutiseks või jääbki DMR-iks?
Ning kas vedru vahetuse annaks ise ära teha(ntks Youtube abil vms), kui varem proovinud pole? Vedru on Lonex M170.
Kas see relv üldse kannataks M170?

Relv: http://softair.calicojack.it/negozio/gb/manufacturer-ak/1102-m4-spr-mod-1-l-full-metal-ak.html

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Uus vedru ja DMR
« Reply #1 on: April 10, 2018, 23:09:30 »
M170 vedru eeldab parajalt kogemust ja rammu v2 gearboxi sisse surumiseks. Kui sul on gearbox kiiresti vahetatava vedruga, ei ole väga keeruline. Semi-only saab teha ka üsna lihtsalt, kui selektori plaadilt natukene maha lõigata õigest kohast. samas minu küsimus oleks siinkohal, et Milleks???

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Uus vedru ja DMR
« Reply #2 on: April 10, 2018, 23:10:28 »
M170 on meie maastikule nats liiga kõva, kui ei short stroke´ta.
DMR on midagi enamat, kui kõva vedru.
Kuuli lennu kiirus ei tähenda automaatselt, et lendab kaugemale.
Kuna sul selline hägune küsimus, siis arvan, et näitab seda, kui
roheline sa selles küsimuses oled.
Jookse mõnda aega automaadiga ringi parem.
Uuri elu ennem kui ...
http://www.airsoftsniperforum.com/43-longrange-aegs

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Uus vedru ja DMR
« Reply #3 on: April 10, 2018, 23:29:43 »
M170 peksaks sul lihtsalt enamus ilmselt sodiks ja relv laseks kaugelt üle lubatud piiri. Enda nibin nabin vanade reeglite järgi normidesse jääval relval on vaid m140 sees. Ühe nn tavalise shelli olen suutnud juba sellega ära lõhkuda.

Lühidalt, kui hingeelu ei tea, siis hoia seda tavalise aeg-niga ja elu on hulga muretum.

Offline ZoneBoey

  • Tavakasutaja
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Uus vedru ja DMR
« Reply #4 on: April 11, 2018, 10:33:03 »
Olen AEGga mänginud tükk aega juba, aga on üks m170 ka katkisest poltlukust üle ja see on täpselt 14.04 mängu DMR-i piires, niiet mõtled proovida, aga siis jätan vist ikka praeguse 130, kui ainuke võimalus on millegi maha lihvimine...
Tänud teile kiire vastuse eest!

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Uus vedru ja DMR
« Reply #5 on: April 11, 2018, 11:38:24 »
Kui sa selle BA vedru ka aegi sisse saad kidagi surutud, eelduses, et pole mingi 9mm vmi. siis ei pruudi see sul dmr piirangusse jäämis anda.
eesti mängudel siiski 125max hetkel. Kui sul relv aga vene reeglite peale tehtud, siis lähi distantsil vajalik juba varu relv, püstol vmi.

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Uus vedru ja DMR
« Reply #6 on: April 11, 2018, 12:38:22 »
Olen AEGga mänginud tükk aega juba, aga on üks m170 ka katkisest poltlukust üle ja see on täpselt 14.04 mängu DMR-i piires, niiet mõtled proovida, aga siis jätan vist ikka praeguse 130, kui ainuke võimalus on millegi maha lihvimine...
Tänud teile kiire vastuse eest!
M130 vedruga laseb mu relv näiteks 142m/s kanti. Mõõda ikka enne mängimist üle.