Author Topic: ise lahing korraldada  (Read 20377 times)

Offline Margus

• Tavakasutaja
    • View Profile
sport või hobi?
« Reply #135 on: June 07, 2018, 11:42:45 »
Airsoft – hobi või sport?

Eile osalesin üle pika aja vene mängijate treeningul. Väga raske on vastu saada treenitud mängijatele. Väga tugev kogemus. Suur vahe on minusuguse tava airsoftija ja hästi treenitud airsoftijal.
Arvasin, et olen aktiivne airsofter, aga on palju aktiivsemaid:

Päris mitu vene tiimi treenivad vähemalt korra nädalas, üks ka vähemalt 2 korda nädalas.

Kas leidub Eesti tiimide hulgas ka nii aktiivseid? Et saada ülevaadet meie airsoftist, ehk olete nõus mulle kirjutama (margus1701@hotmail.com), et kas on aktiivseid tiime, kes päris tihti treenivad? Soovil tagan anonüümsuse.

Praegu jääb mulje, et vene tiimid viivad airsofti aktiivsemalt edasi, sügav kummardus neile ja palju edu!!! Kas eestlaste seas on kedagi, kes sellel teemal asju ajavad?
Ma ise ei trügi otsustajate hulka, ma pigem selline asjaajaja rollis.

Osad tiimid on orienteeritud spordile, et kuna igalpool teistes riikides olevat  airsoft juba ametlikult sport (seda vaid juttude põhjal, kas ka tegelikult?), siis treenitakse enda taset ka turniirideks ja rahvusvahelisteks võistlusteks.
Hea, et vähemalt üks Eesti tiim tundis huvi Riia turniiri vastu, ma ei tea kas nad ka juba regasid end sinna... 

Mina ise hobi mängijana ei tunne huvi airsoftis osalemist kui sportlasena, aga põnev oleks võistlust pealt vaadata ja omadele kaasa elada....
 Lihtsalt on huvitav teada, et kuidas ja kes palju airsoftiga tegeleb...
« Last Edit: June 07, 2018, 11:50:20 by Margus »