Author Topic: 28 veebr Lasnamäel Silluse 3  (Read 2521 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
28 veebr Lasnamäel Silluse 3
« on: February 28, 2015, 17:26:54 »
Palju tänu osalejatele!

Kokkuvõte hiljem

Offline Valle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 337
  • nucleo
    • View Profile
Re: 28 veebr Lasnamäel Silluse 3
« Reply #1 on: February 28, 2015, 17:36:50 »
Tänud korraldamast ning võimaluse eest osaleda oma kõige esimesel mängul! :)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: 28 veebr Lasnamäel Silluse 3
« Reply #2 on: February 28, 2015, 20:47:39 »
Tavaliselt jätan tagasiside lisamata, kui "keskmine" mitte midagi ütlev üritus on. Sel korral ei saa aga seda teha. Minu jaoks viimase paari aasta jooksul käidud kohtadest üks mõttetumaid. Ürituse ülesehitus oli okei (kaitse-rünnak, poolte vahetus jne) kuid asukoht mitte midagi ütlev. Kes seal viibisid need teavad isegi. Loodan, et seal asukohas kunagi ühtegi mängu enam ei tehta, tõesti see ala ei paku mitte mingeid võimalusi ei taktikaks ega lahinguks. Tihe pajuvõsa, üks prügi täis hoone ning üks mägi, mis oli kõige suurem potentsiaaliga aga kasutati minimaalselt.

See on tore, et Margus otsib uusi võimalusi, kuid niipalju peaks maailmavaadet juba olema, et kõiki kohti millega kokkuleppele jõutakse ei pea automaatselt kasutama mängu tegemiseks.
P.S. Margus - selgitasin sulle ka omapoolseid vaated Dvigateli tehase alade kohta. Loodan, et leiad õige viisi, kuidas seda ala huvitavalt kasutada.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 28 veebr Lasnamäel Silluse 3
« Reply #3 on: February 28, 2015, 23:51:52 »
Lahingu sisu:
Nagu näha oli Silluse jõuk oma eesmärgi saavutanud, tehes staabi nii raskesti läbitavasse kohta, et ainult osad ründajad jõudsid sinna lähedale.
 
Kui õigesti mäletan, siis Korrakaiste üksuses oli 13 ja Silluse jõugus umbes 23.
 
Umbes tunni jooksul jõudsid Korrakaitse üksused (ründajad)  Silluse staabi serva kõrgeima künka peale ja äärmiste betoonide taha. Neil õnnestus seal ka kaks õhupalli purustada. Aga staabini ja 5 õhupallini nad ei jõudnud. Ja mõtlen, kas nad üldse nägid staapi. Staap oli valitud oskuslikult võsandiku keskele betoonidele, mille otsast oli hea vaade ümbrusele ja hea ülevaade.

Kui Bjorni üksus tegi taktikaliselt hea rünnaku meie Silluse staabi äärealadele ja võitis tagasi kõrgeima künka, andis see julgust ja jõudu meie ülejäänutele ja siis algas sellega Silluse jõugu rünnak vallutatud halli poole. Ja ei läinud kaua kui taktikaliselt ilusti kujunenud rünne hallile igalt suunalt saavutas peagi ilusa võidu. Ja Korrakaitse jõud olid sellega alalt välja löödud.

Poolte vahetuse järel ei soovinud Korrakaitsejõud liikmeid juurde saada ja sellega oli meie Silluse jõugul lihtsam hall ja betoonid vallutada.

Minu põnevaim killimine oli kui umbes 5 sõdalast mind märkamata mu ees oleva künka tagant mööda jooksid halli suunas ja kõik mu automaadi ette jäid.

Aga mingis etapis õnnestus korrakaitsjatel jälle hall vallutada.

Kui enamus olid juba lahkunud (umbes kella 14:30 paiku), siis viimased lahingud tegime väiksema seltskonnaga (13 sõdalast), kus harjutasime hoone kaitset/rünnet.

Eks arvamusi on kindlasti erinevaid, mulle väga meeldis see ala ja lahingpäev põnevate rünnakutega kuna kasutasin ala erinevaid kohti.

Üks mängude korraldaja oma kogemuste põhjal ütles mulle täna, et Margus, kui oled palju häid lahinguid teinud, siis sõdalased harjuvad heaga ära ja siis nurisevad tavalisema üle. Täitsa mõistan.

Kahjuks ei jõudnud lahingud betoonide juurde ja ala tagumiste parempoolsete küngaste juurde, kus oleks vast olnud kõige põnevam mängida.

Tahaks kindlasti seal millalgi veel korraldada lahingu neile kes oskavad hinnata raskemat maastikku ja ei virise.
 
Palju tänu ka relvarentijatele koostöö eest, tänu Teile oli umbes 7 uut sõdalast rohkem!

Niipalju mängu sisust veel, et Korrakaitse üksuse luure tegi kindlaks, et kuskil Põhja-Tallinnas olevat Kopli jõuk mingi relvatehase tööle pannud aga Silluse jõuk arvab, et see relvatehas võiks kuuluda hoopis Silluse omadele. Silluse jõuk tahtvat 7 märtsil minna relvatehasesse võimu üle võtma. Korrakaitse üksus püüab seal korda luua…
Kohtumiseni relvatehases…
« Last Edit: March 01, 2015, 00:25:24 by Margus »