Poll

mis relva ma peaks ostma ja kas ma ostan terve maski või prillid ja terasest kaitsemaski eraldi

.
10 (50%)
.
10 (50%)

Total Members Voted: 11

Voting closed: March 09, 2015, 22:32:14

Author Topic: Ma uus ja tahaks nõu  (Read 4175 times)

Offline Sander Karjus

  • Alles registreerunud
  • Posts: 1
    • View Profile
Ma uus ja tahaks nõu
« on: March 02, 2015, 22:32:14 »
Tere ma uus ja tahaks teada mis relva ma otsima peaks, ma ei taha üle 200 € kulutada ja ma tahaks teada kas see on heahttp://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=2358
Ma tahaks ka teada kas ma ostan maski või prillid ja kaitsme eraldi.
Üldse tahaks airsoftist eestis teada (kui plaju kohti on kus mängida,kui tihti mängud toimuvad jne.)

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Ma uus ja tahaks nõu
« Reply #1 on: March 02, 2015, 23:21:59 »
Kas relv on hea, seda ei oska öelda.
Kuid teistele küsimustele saad sa siit foorumist
täiesti piisavalt vastust.

Offline volmer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: Ma uus ja tahaks nõu
« Reply #2 on: March 03, 2015, 11:20:56 »
Cyma MP5 ei ole kohe kindlasti midagi vaimustavat. Koostekvaliteet (ja seeläbi ka vastupidavus) on parimal juhul keskpärane ning relva massijaotus on tõsiselt tsentrist väljas (mis teeb selle võrdlemisi ebamugavaks.) MP5'le lisavarustust ja nänni praktiliselt ei leia ning ka kaugelt imedemaalt Hiinast tellides ei pakuta sulle head hinda ega erilist valikut.

Kui sa tahad midagi kompaktset ja odavama võitu, ent samas töökindlat - võta P90 (link.)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Ma uus ja tahaks nõu
« Reply #3 on: March 03, 2015, 12:12:58 »
Ma tahaks ka teada kas ma ostan maski või prillid ja kaitsme eraldi.
Üldse tahaks airsoftist eestis teada (kui plaju kohti on kus mängida,kui tihti mängud toimuvad jne.)

Viimasele küsimusele leiad vastused siit foorumist.

Prillid või mask, seda peaksid poes proovima. See sõltub näo ehitusest ja kas kannad prille. Võremaski miinuseks on väike nägemisulatus ja hämaras kehv näha. Aga eelis, et ei lähe uduseks.

Mu pojale (kannab prille) ei sobinud kaua prillid ja suukorv kokku, ei osanud neid kuidagi nii painutada, et sobiksid kokku.
Kuni ta leiutas omale sobivaima - lõikas maski pooleks ja kasutab maski alumist osa ja oma prillide peal kaitseprille.
Kindlasti on ka paremaid lahendusi. 

Kui aga ei mahu oma prillid kaitseprillide alla, siis küsi nõu Marekilt (Militaarseiklus.ee), minumeelest kannab tema tellitud kaitseprille, mis kaks ühes, ehk siis kaitseklaasiga oma prillid.
« Last Edit: March 03, 2015, 12:18:19 by Margus »

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Ma uus ja tahaks nõu
« Reply #4 on: March 04, 2015, 09:43:08 »
üldiselt võrkmaski saab prillide järgi parajaks lõigata. Fööniga võtad selle riba liimist lahti, mis seal ümber on ning siis dremeli või plekikääridega parajaks lõikama.
Ei tea kas suukorvidega toimib, aga enda võrkmaski lõikasin ilusti prillidega parajaks.

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Ma uus ja tahaks nõu
« Reply #5 on: March 04, 2015, 09:47:38 »