Author Topic: Noorte Liiga Mängud  (Read 4523 times)

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Noorte Liiga Mängud
« on: March 19, 2015, 17:41:36 »
Jutt neile kes soovivad tugevdada Isa - Poja sidet.

Kuna järelkasvu on tarvis koolitada ja ka pojaga koos midagi ette võtta siis plaanis korraldama hakata Noorte Liiga Mänge.

Konseptsioon on lihtne, alguses 1 h treeningut. Lihtsamad liikumisformatsioonid, käsud lahingus, veidi taktikalist liikumist ja hiljem rünnak kaitse mängud.

Keda oodatakse: noori, algajaid kuni 14 aastasi noori, kaasa võib võtta isa, kes ka võib osaleda.
Kestvus: umbes 2-3 h
Koht: enamasti Männikul
Aeg: nädalavahetustel
Vahendid:Oma varustus. Relvi ja varustust saab ka minu käest laenutada.

Küsimus: kui kellegil on asja vastu huvi siis antke siin märku, et saaks aimu palju on veel sarnase huviga osalejaid.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Noorte Liiga Mängud
« Reply #1 on: March 19, 2015, 20:22:30 »
See tädi pole kindlasti rahul.



Lapse - Isa sideme tugevdamisele aga annaks endagi poolt plusspunkte.
Eeldan, et ka agaramate tütardega isad on oodatud :)
Enda omadega läeb paraku veel mõned aastad aega.

Offline taktik (Heiki)

  • Tavakasutaja
  • Posts: 362
    • View Profile
Re: Noorte Liiga Mängud
« Reply #2 on: March 19, 2015, 21:15:30 »
Põhimõtteliselt olen asja poolt,kuigi oma poisiga saan käia ka juba tavalistel mängudel.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Noorte Liiga Mängud
« Reply #3 on: June 10, 2015, 10:48:32 »
Ahoi,
meil samalaadne mure. Noorem põlvkond on Airsoftist kõvasti sisse võetud. Õues on kõik nurgatagused kuule täis puistatud ja ise ei julge varsti enam ilma maskita õue minna :)
Tahtsin neist mingi pundi kokku panna ja kuskil mõned mängud teha. Aga kuna ma ise olen suvaline "tsivilist", siis suudan ma vaid ohutusalast väljaõpet neile teha. Taktikast ei jaga halligi.
Kas mõni kogenum mängija on nõus mõned algajate mängud tegema? Või nõuandeid jagama kus-ja-mis. Praeguse seisuga me ei julge "pärismängudest" osa võtma tulla.

Offline volmer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: Noorte Liiga Mängud
« Reply #4 on: June 10, 2015, 12:05:29 »
Militaarseiklus tegeleb noortele trennide, ürituste ja laagrite korraldamisega. Sügisest alustab väljaõpet uus rühm, saadakse kokku kord nädalas ja tehakse selge elementaarsed tarkused ohutusest ja esmaabist, varustusest ja selle hooldamisest, kuni taktikalise õppeni välja.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Noorte Liiga Mängud
« Reply #5 on: June 10, 2015, 13:48:39 »
Militaarseikluse korraldatud üritustel me oleme paar korda osalenud. Ma kujutasin asja ette ikkagi tasuta vormis huviliste koosmängimisena. Nii nagu "vanakaru" algses kirjas kirjeldas. Kuna teema algus oli kuskil varakevadel, siis ma ei tea kas sellest ideest on midagi realiseerunud või mitte.

Meil on päris konkreetne huvi asjaga algust teha. Kui ühtegi kogenumat mängijat punti ei saa, siis jäävad lihtsalt "rünnak-kaitse mängud" ja lippude toimetamised baaside vahel. Mingit väga realistlikku mil-sim'i me oma kogemuse ja varustusega esialgu välja ei mängi ;)
Kirjutasin siia teemasse lootuses leida samalaadse taustaga mängijaid. Teema algus oli täpselt see, millena ma ise asja ette kujutasin.

Konkreetne küsimus kah. Kas ja kellega peaks kokku leppima Männikul ~3h mängu korraldamiseks? Kas need hoonevaremed kus tavaliselt mängimas käiakse, on samuti kaitseväe harjutusväljaku alal?