Author Topic: Huviline Järvamaalt  (Read 3372 times)

Offline HelarA

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Huviline Järvamaalt
« on: March 27, 2015, 13:05:21 »
Tere.

Hakkas huvitama airsoft.
Reeglid on läbi loetud... olen enam vähem selgeks omale teinud millega tegu ja mis on põhimõte. Nüüd tekkisid paar küsimust.
 Kas on ka siin inimesi kes sellega tegelavad järvamaal? Ise asun Türil. Nimelt äkki on keegi nõus oma relvi tutvustama ja natukene rääkima airaoftist lähemalt. Lisaks äkki oleks võimalik ka katsuda mõnda relva ja kasvõi paar proovi lasku lasta.

Ootan huviga vastust :)

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: Huviline Järvamaalt
« Reply #1 on: March 27, 2015, 13:16:28 »
Kõige mõistlikum on sul minna mängule , rentida relv ja kohapeal on inimesed väga lahked . Julgelt mine küsi ja uuri,
nii saad kõige paremini teada mis asi on airsoft ja saad õige laksu kätte.

Offline Valle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 337
  • nucleo
    • View Profile
Re: Huviline Järvamaalt
« Reply #2 on: March 27, 2015, 13:30:56 »
Tallinnas toimuvad mängud üsna tihti laupäeviti/pühapäeviti. Türilt Porgandiga linna ja tagasi liikuda näiteks pole ilmselt nii keeruline. Rentijaid on tavaliselt ka variant-paar olenevalt mängust. Ise alustasin ka mõni aeg tagasi nii, et vaatasin siin foorumis mängu välja, küsisin korraldajalt nõu ja sain rentijate kontaktid, võtsin relva ja läksin kohale. Edasi juba oma relv ja nüüd juba mitmel mängul käidud.
Ehk siis keegi minema ei ajanud ja võeti vastu ning aidati, pakuti nõu. Ühesõnaga ära karda, astu julgelt ligi. :)

Offline HelarA

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Huviline Järvamaalt
« Reply #3 on: March 27, 2015, 13:58:37 »
Transport pole probleemiks. Mõtlesin just ,et äkki on kohalike ka siin kellelt saaks parema ülevaate.

Offline Marvin

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Huviline Järvamaalt
« Reply #4 on: March 30, 2015, 00:16:32 »
Aastate eest oli siin punt koos, aga nüüdseks on elud kõik laiali viinud. Relv on mul kapi otsas tolmukihi alla, aga soov on ikkagi lähiaastatel lahinguväljale naasta. Praegu on rõhk rohkem IPSC peal ning seoses sellega olen vaikselt mõelnud, et kasutada softirelva igapäevaseks treeninguks. Aga kui sul huvi püsib ja kasvab, siis saan vast väikse pundi kokku aetud küll.