Author Topic: CO2 PÜSTOL, automaat  (Read 6399 times)

Offline SpecialOps

  • Tavakasutaja
  • Posts: 3
    • View Profile
CO2 PÜSTOL, automaat
« on: November 04, 2015, 21:33:55 »
Tere foorumirahvas
sooviks siis teie arvamusi/nõuandeid/soovitusi püstoli valikul. Kindlasti eeldan, et tegemist oleks CO2 püstoliga, või on mis vahe green gaasi ja CO2-l. Milline oleks algatuseks hea valik, mida hiljemalt vastavalt rahakotile pisut tuunida. Hetkel foorumis ka erinevad isendeid müüa nagu nt tokyo marui jne isendeid. 

Ette tänades
tulevane airsofti sõdur !;)
« Last Edit: November 05, 2015, 11:26:45 by SpecialOps »

Offline SpecialOps

  • Tavakasutaja
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: CO2 PÜSTOL
« Reply #1 on: November 04, 2015, 21:51:04 »
siiski soovin kvaliteetsest isendit, väga hea kui oleks varustatud blowback süsteemiga.

Offline Saba

  • Tavakasutaja
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: CO2 PÜSTOL
« Reply #2 on: November 04, 2015, 22:36:41 »
Püstolit vajad mängudes üsna harva kui just pole tegu mänguga kus ainult neid kasutatakse. Püstol eeskätt tagavara või lähidistantsi lahinguks. Co2 vs green gas - maitseasi. Co2 kasutatav ka veidi jahedamate temperatuuride korral, samas mingit erilist eelist külmades tingimustel ei anna. Tokyo Marui on kindlasti kvaliteettootja aga eks neid leidub veel. On ka elektrilisi püstoleid kuid need on üsna mõttetud ja jõuetud. Kui aus olla siis pole siiani kuulnud, et keegi oma püstolit tuunima oleks hakanud. Põhirõhk on ikka ja alati põhirelval, neid tuunitakse pea alati ja erineval viisil.
« Last Edit: November 04, 2015, 23:56:16 by Saba »

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 303
    • View Profile
Re: CO2 PÜSTOL
« Reply #3 on: November 05, 2015, 09:35:43 »
Eelmine räägib õigust. Püstol läheb enamasti käiku pisikesel CQB-alal. Mina oma püstoliga olen paari aastaga võibolla 4-5 killi saanud, ja neistki enamus vastava ala peal. Muidugi, kriips on kõrvuni kui kellegi pistoolaga maha saad, aga seda juhtub nii harva, et enamuse ajast see püstol seisab sul sahtli põhjas, kuni salve tihendid läbi lähevad. Just nagu minu oma.
Blowback on lahe, loomulikult, aga puhtalt laskmiseks soovitan gaasikat millel ei ole blowbacki. Kelgu liigutamine raiskab esiteks gaasi, teiseks mõjutavad relva liikuvad osad täpsust.
Midagi väga tuunida sul seal püstolis pole. Elektrilise püstoli korral saad sisse panna lipo-aku ja ongi suht kogu moos. Võib-olla ka peenema toru panna, kui käed otsas on. See ei anna sulle mitte midagi...
147

Offline hYper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: CO2 PÜSTOL
« Reply #4 on: November 05, 2015, 09:59:10 »
Ma võtaksin selle Tokyo Marui ära - eelmine mäng sain oma blowbackikaga u. 6- 9 killi Sõjamäel ühe elu peale, siis sai lahing läbi.
Majade ümbruses ja sees, palju manööverdamist vajavatel väljakutel ( mingid kraavid metsas jne ), on see päris effektiivne kui ümbritsevast teadlik oled ka kiiresti liigud.

 

Offline SpecialOps

  • Tavakasutaja
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: CO2 PÜSTOL, automaat
« Reply #5 on: November 05, 2015, 11:36:05 »
Tänud kõigile, kes võtsid vaevaks vastata ja oma mõtteid jagada antud teemal. Kuna ka siin foorumi inimeste poolt ün müüa väga palju erinevaid automaate siis mis oleks teie soovitus. Niipalju olen teada saand et specnad head. Aga ka müügis M4-si . Avaldage arvamuzt

Offline Valle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 337
  • nucleo
    • View Profile
Re: CO2 PÜSTOL, automaat
« Reply #6 on: November 05, 2015, 11:40:14 »
Niipalju olen teada saand et specnad head. Aga ka müügis M4-si .
Specnal ongi M4 mudelid ju.

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: CO2 PÜSTOL, automaat
« Reply #7 on: November 05, 2015, 15:49:44 »
Küsin huvipärast et kas leidub co2 nbb püstoleid mis oleks ka full auto?

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 303
    • View Profile
Re: CO2 PÜSTOL, automaat
« Reply #8 on: November 05, 2015, 17:47:22 »
Küsin huvipärast et kas leidub co2 nbb püstoleid mis oleks ka full auto?

Leidub küll. Ühel tiimikaaslasel on miski Tauruse litsenstseeritud Beretta 92f replica mis laseb full autot. Relvad.jeje müüs seda kunagi, praegu ei leia nende lehelt enam.
147

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: CO2 PÜSTOL, automaat
« Reply #9 on: November 05, 2015, 18:47:21 »
Hästi ei taha uskuda, et see M92f on NBB (Non blow back).

NBB on hästi lihtne süsteem double-action ehk pika käiguga päästikuga. Siiamaani eranditult kõik Full Auto püstolid on ikkagi olnud GBB ehk Gas Blow Back. Kelgu taha liikumine vinnastab uuesti päästiku ning Full Auto saab toimida.

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 303
    • View Profile
Re: CO2 PÜSTOL, automaat
« Reply #10 on: November 05, 2015, 19:56:48 »
Minu viga, ei pannud kohe pilti kokku, et nbb seda tähendab. Õigupoolest ignoreerisin kogu lühendit...
147