Author Topic: 2015-xx-xx Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november  (Read 23783 times)

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #15 on: November 20, 2015, 12:19:59 »
Sain nüüd õigesti aru?
Mängu alguses laadin näiteks oma kaks 50 salve täis + pistan tasku minigrippidesse pakendatud meedikutasu-elluärkamise kuulid. 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70 kaupa? Piirangut ei ole?

See tuleb üks kamikadzede mäng :) Mida rohkem meeskonnas kärvatakse, seda rohkem kambapeale kuule mängu tuleb. Medpaki suudab ehk igaüks endale kaasa meisterdada.


Offline Saba

  • Tavakasutaja
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #16 on: November 20, 2015, 12:24:12 »
Ma sain aru, et kui tahad rohkem täristada, siis võid ka kuulide otsa saamisel "ära surra" ja ärgata uuesti uute kuulidega. Et siis sel korral kuidas keegi endale mängu soovib põnevaks teha.

Offline Kaju

  • Tavakasutaja
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #17 on: November 20, 2015, 17:21:05 »
Koostöös korraldajaga on valminud eripakkumine ka väikestele üksikvõitleja meditsiinipakkidele.

Steelcore pakub "Talvelind" osalejatele üksikvõitleja meditsiinipakki "Minor Injury Kit" hinnaga 5 eurot! Pakk sisaldab:

  • Kilest minigrip kott
  • Steriilne haavaside 6cm x 4m
  • Haavatampooniga steriilne side 6cm x 2m
  • Veekindlad plaastrid
  • Elastsed plaastrid
  • Nitriilkindad
  • Steriliseerimislapid
  • Burnshield hüdrogeel 3,5ml

Ostusoovi korral võtke ühendust emaili teel karl@steelcore.ee Meili teel täpsustame maksmise ja kauba üleandmise meetodi vastavalt Teie soovile.
Steelcore varustus: http://www.steelcore.ee/

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #18 on: November 22, 2015, 12:30:00 »
Et ma ei saanudki aru et kas kui surma saad võid uuesti 100 kuuli sisse panna?

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #19 on: November 22, 2015, 13:03:19 »
Vastused kolmele küsijale:

Toimub kolm mängu, igas mängus on laskmiseks 100 kuuli + piiramatu kogus meedikule maksmise kuulid. Kokku kogu lahingpäevaks laskmiseks 300 kuuli + meedikule…
Seega, kui lahingus langed, saad kasutada selles lahingus 100-st järgijäänud kuule, mitte ei võta uut 100 kuuli kasutusele. Alles järgnevas mängus uued 100 kuuli.

„Kamikadzede“ mängu võid ka teha. Igaüks valib ise sobivaima lahenduse kuidas oma elu ja kuule hoida ning kasutada.

Loodetavsti selgitasin arusaadavalt?


Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #20 on: November 22, 2015, 13:06:30 »
Aga kui oled näiteks snipriga kas siis 100 kuuli on ära jagatud snipri ja backup relva vahel?

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #21 on: November 22, 2015, 13:09:32 »
Aga kui oled näiteks snipriga kas siis 100 kuuli on ära jagatud snipri ja backup relva vahel?

Jaa, kuna on paigas reegel, et 100 kuuli ühes lahingus mängija kohta, olenemata relvade arvust.

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #22 on: November 22, 2015, 21:16:50 »
okei ma arvan et siis ma ei tule kuna mulle ei piisa 100 kuulist selleks piisab 5 minutiks
kuna ma ikkagi suht algaja ja meeldib t'ristada
aga on v]imalus et tulen

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #23 on: November 23, 2015, 12:22:32 »
okei ma arvan et siis ma ei tule kuna mulle ei piisa 100 kuulist selleks piisab 5 minutiks
kuna ma ikkagi suht algaja ja meeldib t'ristada
aga on v]imalus et tulen

Sass, täitsa mõistan, täristada on äge ja elab hästi välja. Ma ka esimesed kaks aastat eelistasin palju täristada. Viimasel ajal on tekkinud soov midagi realistlikumat ja luuret proovida ning hoida oma elu. Mulle vist hakkab mõjuma meie klubi eelistused - ühe eluga mängud.

Seekord on katsemäng, et teada saada, kas saab mängida piiratud kuuli kogusega, ehk mõistate...

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #24 on: November 23, 2015, 19:56:35 »
Kui isa saab mind vedada siis tulen lihtsalt selle pärast et muidu suren igavusse

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #25 on: November 23, 2015, 20:35:35 »
Tellisin endale Karli käest mänguks sobiva Steelcore "Minor" medpaki ära. Kui keegi veel soovib ja ei saa ise nädala sees järgi minna, siis võin postiteenust teha ja pakid mängu alguseks kohale tuua. Leppiga palun Karliga enne kokku. Neljapäeval või reedel lähen asjadele järgi.

Väike meditsiiniabi pakk võiks kõigil igal mängul kaasas olla. Saab kriimud ja marrastused iseseisvalt puhastatud-plaasterdatud.

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #26 on: November 23, 2015, 21:16:44 »
Sass, täitsa mõistan, täristada on äge ja elab hästi välja. Ma ka esimesed kaks aastat eelistasin palju täristada. Viimasel ajal on tekkinud soov midagi realistlikumat ja luuret proovida ning hoida oma elu. Mulle vist hakkab mõjuma meie klubi eelistused - ühe eluga mängud.

Seekord on katsemäng, et teada saada, kas saab mängida piiratud kuuli kogusega, ehk mõistate...
Kõlab sedamoodi, et tuleb selline mäng, kus hakatakse cämpima, sest keegi ei taha surma saada. Tõmbab tempo arvatavasti väga alla ja erinevad stsenaariumid võivad päris kaua aega võtta.

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #27 on: November 23, 2015, 22:02:41 »
Margus mul on küsimus et kuulid said otsa ja mul on nt plastikust nuga et kas ma võin mitte selja tagant silentkillida vaid eest noaga rünnata et kas se tapab? Oleks väga lahe kui nii oleks et kui kuulid otsas võid plastik või kumm noaga peale minna

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #28 on: November 23, 2015, 22:58:54 »
Sass, täitsa mõistan, täristada on äge ja elab hästi välja. Ma ka esimesed kaks aastat eelistasin palju täristada. Viimasel ajal on tekkinud soov midagi realistlikumat ja luuret proovida ning hoida oma elu. Mulle vist hakkab mõjuma meie klubi eelistused - ühe eluga mängud.

Seekord on katsemäng, et teada saada, kas saab mängida piiratud kuuli kogusega, ehk mõistate...
Kõlab sedamoodi, et tuleb selline mäng, kus hakatakse cämpima, sest keegi ei taha surma saada. Tõmbab tempo arvatavasti väga alla ja erinevad stsenaariumid võivad päris kaua aega võtta.

Ei oska ette ennustada, kes mida teeb. Puudub selline kogemus. Tempo võib tõesti alla langeda. Arvan, et kui aeg hakkab otsa saama, siis ehk elavnetakse. Iga mäng toimub aja järgi ja lõpeb teatud kella ajal. Eks siis ole näha, kes on vajalikul ajal ala peremees.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Operatsioon "Talvelind" Rakus 28 november
« Reply #29 on: November 24, 2015, 00:07:38 »
Margus mul on küsimus et kuulid said otsa ja mul on nt plastikust nuga et kas ma võin mitte selja tagant silentkillida vaid eest noaga rünnata et kas se tapab? Oleks väga lahe kui nii oleks et kui kuulid otsas võid plastik või kumm noaga peale minna

Sass, minu pärast võib noa kasutus sisse jääda.
Oletame, et kasutatakse nuga.
 Ma ei oska õelda meie mängijate võitluskunstide taset. Iga indiviid on erinavalt treenitud, ma ei oska arvata kuidas keegi reageerib ootamatule noa ründele. Äkkründe olukorras ei pruugi eristada ründe olemust, noa olemust ja materjali.
Paraku pean kogemuse põhjal tõdema, et kui midagi ootamatut ja ohtliku mu silmapiirile sattus, lõhkusin luid, kahjuks tahtmatult, õnneks jäi ellu. Paraku kasutab võitluskunstide valdaja ohtlikus olukorras õpitud instinktiivselt, seda on raske pidurdada.

Mina saan aru, et kui on lubatud noa rünne, siis võib end ka kaitsta noa eest, aga siit foorumist leidsin reeglite alt selliseid mõtteid:

Ohutustehnika all:
- Keelatud on kasutada käsivõitluse võtteid.

"Noaga ründamine" või "knife kill" (sellise rünnaku lubamine on korraldajate jaoks individuaalne)
Noaga ründamine võib olla välja mängitud kahte moodi:
1) Patsutus kehale häälteavitamisega. Ründaja läheneb vastasele, puudutab/patsutab teda õlga/kaela/kehasse ning ütleb "knife kill" või "нож (nož)". Pärast seda tegutseb rünnatu vastavalt "langenu" reeglitele.
2) Puudutus pehme noaimitatsiooniga (lubatud vaid siis, kui korraldajad on seda spetsiifiliselt välja öelnud) ja häälteavitamine. Ründaja läheneb vastasele, puudutab teda õlga/kaela/kehasse noaimitatsiooniga ning ütleb "knife kill" või "нож (nož)". Pärast seda tegutseb rünnatu vastavalt "langenu" reeglitele.

Ma arvan, et ohutum on nuga mitte kasutada. Aga kui huvilisi on veel siis võime kasutusele võtta…
« Last Edit: November 24, 2015, 00:22:39 by Margus »