Author Topic: M:M14 DMR 250 € ja üle olev kraam!  (Read 12994 times)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: M: Üli hea M14 DMR 250 € ja igast relvade juppe, paku hinda!
« Reply #15 on: April 13, 2014, 21:28:57 »
Kurb. Kas on mingi foorumise sisene/e-maili vestlus säilinud või ainult suusõnaline kokkulepe?

Igaks juhuks maini ära ka täpne situatsioon. Stiilis - helistasin sel päeval, sai kokkulepe selline, järgi läksin siis jne. Kas relva juures oli midagi muutnud pärast viimast vestlust vms?

ASH

  • Guest
Re: M: Üli hea M14 DMR 250 € ja igast relvade juppe, paku hinda!
« Reply #16 on: April 13, 2014, 21:36:29 »
ei , milleks ? kohe võlla ikka !
äkki müüa tahab selgitada midagi ?
« Last Edit: April 13, 2014, 21:37:45 by ASH »

Offline Doc

  • Tavakasutaja
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: M: Üli hea M14 DMR 250 € ja igast relvade juppe, paku hinda!
« Reply #17 on: April 13, 2014, 21:42:09 »
Vestlus sai alguse foorumis, kus sa küsitud relva asukoht ja hind - hinnaks oli 175 EURi + 20 EURi eest lubati optika. Olin sellega nõus ja ütlesin, et tulen õhtul hiljem, kui jõuan Tallinna järgi asjale, võttes kaasa raha. Kuna viibisin sõiduajal arvutist eemal, siis ülejäänud vestlus käis kõik läbi SMS-.i, mis on kenasti telefonis alles - kus viimaks müüa nentis, et oi ups, ma ikka nii armastan oma relva ja nüüd on hind 250 EURi + optika.

PS! Asjasse mittepuutuvad verbaalse mölarröa all kannatavad kolmetähelised indiviidid võiks oma munad kõhuõõnde tõmmata külma eest ja järgmiseks korraks endale telk hankida, et mitte memme põlle alla koju sooja joosta!

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: M: Üli hea M14 DMR 250 € ja igast relvade juppe, paku hinda!
« Reply #18 on: April 13, 2014, 21:48:37 »
Olles asjassepuutuv ja leidnud selle konkreetse teema upituse olin mina see, kes seda M14 Docile soovitas ja mille peale ka Doc müüjaga foorumis ühendust võttis. Esialgu, kui vastust veel polnud, helistasin ise müüjale ja sain teada, et asi asub männikul ja sellele võiks laupäeval järgi tulla. Küsisin, et kas sobiks kui tiimikaaslane, kes tahtis seda õhtul järgi tuleks, sain vastuseks, et pmst sobiks. Hinnakergitamisest polnud mingit juttu. Mainiti ainult seda, et hea relv sai ja kõvasti vaeva sisse pandud. ja optika juurde maksab 20 euri ja, et ta selle vastuse oli ka juba Docile foorumis saatnud.

ASH

  • Guest
Re: M: Üli hea M14 DMR 250 € ja igast relvade juppe, paku hinda!
« Reply #19 on: April 13, 2014, 21:49:03 »
tundes et se minu pihta käis siis julgen öelda et telk on pededele ! lihtsalt tahaks kuulda mis sellel tegelasel öelda on , mai saa aru miks kohe nii vaenulikult
« Last Edit: April 13, 2014, 21:50:25 by ASH »

Offline Doc

  • Tavakasutaja
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: M: Üli hea M14 DMR 250 € ja igast relvade juppe, paku hinda!
« Reply #20 on: April 13, 2014, 22:04:08 »
Kui telk on pededele, ehk siis meie, kes me viitsisime endale otsida ööbimiseks võimalused ja vahendid, oleme peded. Kes siis need l33t-reindžerid on, kes keeravad 2 päevase mängu teise päeva pehmelt öeldes pärasoolde väitega, et "ah, fck it, meil pole kuskil magada, we fold..."? Nime paneku jätan kõikidele nendele "pededele" - vene grupile, noorkotkastele, ja eesti satsile, kes hommikul 09.00 olid lahingvalmis, kui öeldi, et Ups, OPFOR on juba kodus kotipeal, I R SORRY

PS! Müügi teemaga mitteseotud postitused võiks Admin kuskile eraldi teemasse panna: Näiteks: Peded ja l33t-reindžerid.
PPS! Ja antud teema läheb kindlasti ka vene foorumisse, niiet, Ash, õnne sulle, oled võitnud järjekordselt sitta-kanti uusi "sõpru-pedesid" juurde!
« Last Edit: April 13, 2014, 22:08:28 by Doc »

Offline Bullseye

  • Tavakasutaja
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: M: Üli hea M14 DMR 250 € ja igast relvade juppe, paku hinda!
« Reply #21 on: April 14, 2014, 16:13:02 »
Tjah..
 Kuna jah, relva pärast on higistatud ja räme papp sisse taotud, siis ikkagi nii vähesega ei tahtnud anda. Tehtud teo pärast kolmandaid pooli inetute nimedega kutsuda on natuke jamps vms. Minu süü ei ole, et elad põhjas ja kuna sa mängule Kahalasse nii või naa läksid, siis ainult minu pärast see sõit ju ei olnud! Loodan, et müügi solkimine rahuldas! Mina sain aru, et ei ole elu ja surma küsimus ja et jõudsime rahulikule üksteise arusaamisele. Suhtumine natuke vaenulik küll, ega elu seisma nüüd ei jää.

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: M: Üli hea M14 DMR 250 € ja igast relvade juppe, paku hinda!
« Reply #22 on: April 14, 2014, 16:28:30 »
Kui sa seda relva nii vähesega ei tahtnud anda, siis poleks sa pidanud seda siin foorumis sellise hinnaga ka pakkuma. Elu seisma ei jää, aga ma usun et paljude jaoks on mehe väärtus sama mis tema sõna väärtus, küllap sa märkad seda edaspidises suhtluses.

Doc'il Kahalas relvapuudusel sõdimata ei jäänud, aga seda kindlasti mitte tänu sulle.
« Last Edit: April 14, 2014, 16:39:10 by AndrusK »

Offline Doc

  • Tavakasutaja
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: M: Üli hea M14 DMR 250 € ja igast relvade juppe, paku hinda!
« Reply #23 on: April 14, 2014, 17:27:15 »
Tjah..
 Kuna jah, relva pärast on higistatud ja räme papp sisse taotud, siis ikkagi nii vähesega ei tahtnud anda. Tehtud teo pärast kolmandaid pooli inetute nimedega kutsuda on natuke jamps vms. Minu süü ei ole, et elad põhjas ja kuna sa mängule Kahalasse nii või naa läksid, siis ainult minu pärast see sõit ju ei olnud! Loodan, et müügi solkimine rahuldas! Mina sain aru, et ei ole elu ja surma küsimus ja et jõudsime rahulikule üksteise arusaamisele. Suhtumine natuke vaenulik küll, ega elu seisma nüüd ei jää.

1. Kui sa nii vähesega ei taha anda, siis mille kuradi pärast sa seda siis üles paned sellise hinnaga? 
2. Müügi solkimine - tegemist on tavalise sigatsemisega, mille eest müügiportaalides bänni saad ja lisaks teiste inimeste hoiatamisega, et äkki hakkab ikka nii meeldima, et järgmine ostja saab 300+ EURi ette kui tuleb relvale järgi.
3. Suhtumine vaenulik - pigem nördima paneb, et ahnus on ikka see põhiline edasiviiv jõud