Author Topic: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)  (Read 14390 times)

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #15 on: February 22, 2016, 20:29:58 »
airsoft on ainult mäng ma ei saa aru miks nii suuri tüli nii väiksest asjast.

ASH

  • Guest
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #16 on: February 22, 2016, 20:49:04 »
kui asi nii väike siis miks nii üldse käituda , endale ei tundunud veidi ebanormaalne selline situatsioon ?
kui saite aru , et seis veidi imelik on siis ju oleks kohe võinud mängukorraldajale teada anda , et mingid muudatused tuleb kohe sisse viia sest asi ei toimi , samahästi oleks edaspidi võind ürituse lõpuni 1 automaatur teie nö spawnis teid siis kontrollida - kas siis oleks häirekellad tööle hakanud ?

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #17 on: February 22, 2016, 21:10:35 »
ma ei saa aru miks sellisest asjast selline probleem? ütleme et sinu spawn oleks selle konteineri juures ja keegi tuleb sinna nii et sa ei saa sinna mina mis saa siis teeksid? üldse see on su enda süü kui sa lähed kuhugi ilma teadmata et kellegi spawn seal on kui saad kuuli selga pole see selle süü kes sind lasi vaid su enda süü.

ASH

  • Guest
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #18 on: February 22, 2016, 21:15:50 »
ma ei saa aru miks sellisest asjast selline probleem? ütleme et sinu spawn oleks selle konteineri juures ja keegi tuleb sinna nii et sa ei saa sinna mina mis saa siis teeksid?

Oma arust just ütlesin , et kui probleemi näed ja mõistus lõikab siis võiks mängukorraldajat teavitada ! konteineri valisid ju ise või mis ?

Offline Glatidoz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 194
  • Who dares Wins
    • View Profile
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #19 on: February 22, 2016, 21:18:39 »
ma ei saa aru miks sellisest asjast selline probleem? ütleme et sinu spawn oleks selle konteineri juures ja keegi tuleb sinna nii et sa ei saa sinna mina mis saa siis teeksid?

Oma arust just ütlesin , et kui probleemi näed ja mõistus lõikab siis võiks mängukorraldajat teavitada ! konteineri valisid ju ise või mis ?
Keegi isegi ei teadnud et see teie spawn. Plus probleem selles et mäng pole enam aus ega lõbus kui saad teadmata põhjusel kuuli kuklasse. Kogu mäng käibki aususe ja lõbu peale niiet kuidas teie käitumine õigustatud on?

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #20 on: February 22, 2016, 21:25:15 »
ma ei saa aru miks sellisest asjast selline probleem? ütleme et sinu spawn oleks selle konteineri juures ja keegi tuleb sinna nii et sa ei saa sinna mina mis saa siis teeksid?

Oma arust just ütlesin , et kui probleemi näed ja mõistus lõikab siis võiks mängukorraldajat teavitada ! konteineri valisid ju ise või mis ?
Keegi isegi ei teadnud et see teie spawn. Plus probleem selles et mäng pole enam aus ega lõbus kui saad teadmata põhjusel kuuli kuklasse. Kogu mäng käibki aususe ja lõbu peale niiet kuidas teie käitumine õigustatud on?
keegi ei pidanudki teadma kus meie spawn oli.jumal üll kas keegi ei saa aru vä? see on su enda süü kui sa istud kellegi spawnist 10 meetrit kaugusel ning saad kuuli kaela

ASH

  • Guest
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #21 on: February 22, 2016, 21:28:49 »
ja mingis järgmises situatsioonis lased kuskil mujal nurgas kedagi seljatagant ja siis vabandad ka et see oli su spawn ja nii igakord  ? see ei ole milsim et keegi ei peagi teadma kus su spawn on , see on ju lambi pühapäeva üritus mille koncept on just kiired ja agressiivsed dünaamilised lahingud , mitte et sa pead mingi petturiga tegelema seljataga koguaeg . üldiselt:
 1.kehvalt valitud spawn - mida vist ei oleks üldse pidanud te ise tegema
 2. kui teile pold spawni määratud siis pärast 1st surmasaamist oleksite pidanud surnud olema ju ..... lõpuni

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #22 on: February 22, 2016, 21:31:27 »
ma ei petnud ketagi! ja juba jälle ma koran et kui sa lähed minu spawni juurde ja saad seljatagant kuuli siis ära vingu sest see on su oma süü et sa mu spawnile nii lähedale tulid.

ASH

  • Guest
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #23 on: February 22, 2016, 21:33:25 »
ehk siis nagu ma ütlesin , ise valin spawni vabalt valitud ajal ja kohas ning lasen vabalt valitud sihtmärke ja kui saan surma siis kordan ??

päris terve suhtumine ju  :D

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #24 on: February 22, 2016, 21:38:19 »
Ah ma ei viitsi enam teiega vaielda

ASH

  • Guest
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #25 on: February 22, 2016, 21:39:15 »
üldiselt võiks selle lapsiku inisemise sellega lõpetada et kui KORRALDAJA pole sulle öelnud, et seal on sinu spawn punkt - siis puuduvad sul konkreetselt igasugused argumendid seda teemat siin elus hoida - sõna kõige otsesemas mõttes on tegu ISETEGEVUSEGA ning see kukkus sitasti teil välja (jah mitte teie endi killrate-i jaoks , küll aga ürituse jaoks)

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #26 on: February 22, 2016, 21:49:43 »
Oota korra nii et kui meie poleks sättinud omale seda konteinerit siis me oleksime halastamatult 5 meetri pealt kuuli vastu kaela lasknud. Mhm isetegevus

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #27 on: February 22, 2016, 22:09:30 »
Palun lõpetada see tulutu vaidlus. See konkreetne asi on ära lahatud. Järgmine kord räägib korraldaja surnuna ringikäimise reeglid üle ja peame neist kinni.

Kui niisama vaidlus edasi kestab, siis olen sunnitud selle teema kinni panema. Asi läheb muidu mängu tagasisidest isiklikuks vaidluseks ja sealt edasi solvumiseks.
Olge palun mõistlikud ja arvestage ka teiste foorumi lugejatega. See ei ole Delfi kommentaarium.

EDIT: st. isiklike solvanguteni palun mitte minna. Kogu arutelu reeglite üle on hea.
« Last Edit: February 23, 2016, 00:50:04 by soorebane »

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #28 on: February 23, 2016, 09:35:34 »
Sass, arvesta sellega, et järgmine mäng jälgitakse teid väga hoolikalt. Kui kõnnid käsi püsti kuskile, siis on relvad teie suunas sihitud ja niipea, kui käe alla lased, siis saad valangu enda suunas. Kui sina ei austa teisi, siis teised ei austa ka sind. Ei hoolita, et oled surnud, sest sa kasutad seda lihtsalt ära ja teised teevad sama teie suhtes. Sealt on ainult paar sammu edasi selleni, et sina saad surma ja tõstad käe ja kohe langetad ning hakkad uuesti laskma teisi ja sealt edasi öeldakse sulle, et ära enam tule mängudele.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 21 veebruar Paljassaare tee 17 (tagasiside)
« Reply #29 on: February 23, 2016, 10:09:42 »
Kasutaja aa, mõte mõistetav, aga olge täitsa jätame nüüd Sassi rahule. Pigem ärme jälgi järg mängudel kurja pilguga vaid aitame ja õpetame noori/uusi meie mänguga kohanema.
Ta veel pisike ja noor mängija. Kül ta harjub ja õpib airsoftima. Sass ja ta isa (kiirabi välijuht) tublid inimesed.  Vaatame teiselt küljelt, Sass väga noor, aga astub julgelt oma seisukohtade kaitseks välja, võib-olla saab temast ka rindel julge airsofter meile, aitame ja hoiame parem kokku!!! 

Eks korraldajana ei rääkinud ma ilmselt noortele snaipritele täpsemalt kuidas surualast väljuda. Esimesel briifingul ütlesin kõigile, et surnualast väljudes püüdke kompromiss leida lähima vaenlasega, et kohe selga ei lenda. Teisel briifingul leppisime kokku, et surnualast väljudes iga üks hakkab tegutsema alates oma staabist ja snaiprid võtsime politsei osapoolele.
                  Sellepärast ka olen briifingutel palunud, et kuulake ja ärge jutustage omavahel. Üks väike lause mis läks briifingul kõrvust mööda võib panna veerema kurja lumepalli ebameeldivate vaidlustega ...

Ehk sai nüüd asi lahendatud
« Last Edit: February 23, 2016, 10:28:38 by Margus »