Poll

Mis päev?

Laupäev
8 (34.8%)
Pühapäev
8 (34.8%)
Mõlemad sobivad
7 (30.4%)

Total Members Voted: 23

Author Topic: 2016-xx-xx 21. mai Männikul  (Read 32373 times)

Offline Артурка

  • Tavakasutaja
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: 21. mai Männikul
« Reply #75 on: May 22, 2016, 07:44:04 »
keegi kaotas oma relva rihma.... andisn teda Soorebasele..

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 21. mai Männikul
« Reply #76 on: May 22, 2016, 08:48:55 »
Hea töö Martin!!!

Sa panid selle mängu välja 5 päeva tagasi, selle lühikese ajaga 76 Replies ja 1155Views
ja
24 mängijat kokku saada esimese mänguga on väga hea tulemus.
Loodan, et see ei jää ainsaks mida korraldasid….

Hea on ka vaadata kvaliteetseid pilte ja piltidelt on näha, et mängus oli ka kaart ja kohver.

Nagu ise näed, annab korraldamine igapäeva rutiinile head adrekat vaheldust. Ilmselt Sul adre  möllas juba siis kui mängu foorumi välja panid, erinevalt nendest, kes alles lahingus elamusi saavad.


Loodetavasti jäid korraldusega rahule ja ehk saime nüüd ühe korraldaja juurde ja vaheldust airsoftis. Kui Sa aga polnud rahul esimese korraldusega, siis korralda veel ja veel kuni naudid seda…
Edu ja häid fantaasiaid mängudeks!!! 

Ma ise ei jõudnud tulla, naudin praegu kodu ehitust.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: 21. mai Männikul
« Reply #77 on: May 22, 2016, 10:46:09 »
Päris hea mäng oli. Aitäh kõigile.

Minu käes on üks roheline ühepunkti relvarihm. Seesama mida Arturka mainis. Omanik, palun võta ühendust!
Võtan selle ka 5. juunil toimuvale X-Force mängule kaasa ( http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=2704.0 )

Offline Martin!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: 21. mai Männikul
« Reply #78 on: May 23, 2016, 09:50:54 »
Fotode eest peab kindlasti tänama Setorit.

Mängukorraldusest - kui ma esialgselt foorumisse teema tegin, mõtlesin ma lihtsalt inimestes huvi nädalavahetuse mängu vastu äratada. Kuid juba varsti oli aru saada, et jääb ka teostada kõik vajalikud mängueelsed taustprotsessid. (Miski pärast arvasin, et keegi võtab ise korralduse poole üle). Kuid ausalt öeldes, väga hea kogemus ja kindlasti on punkte, millest ise saan õppida ja mida järgmine kord paremini teha. See on kindel, et huvi asja vastu on nüüd olemas!

Suur tänu kõigile, kes kohale tulid nii siit kui ka airsoftgames foorumist. Ja suur tänu kvaliteetsete piltide eest fotograafile!