Author Topic: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)  (Read 24570 times)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« on: August 20, 2016, 15:07:02 »
Ikka tekib muresid kus üks või teine kasutaja ei ole müügitingimustest kinni hoidnud.

Siia teemasse võib lisada kasutajaid koos omapoolsete põhjendustega miks ühe või teise isikuga äri ei ole sujunud. Selle alusel saavad teised oma arvamuse luua ning vajadusel vältida sama isikuga äri ajamast tulevikus.

NB! Postituse sisu peab olema viisakas ning detailne. Kõiksugune vihakõne jms üksteise sõimamine läheb kustutamisele ning kasutaja vajadusel bännitakse. 
« Last Edit: September 06, 2016, 11:39:37 by Bjorn »

Offline Oru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #1 on: September 12, 2016, 22:56:18 »
Tervist

Ma siis hakkan otsast vaikselt pihta. Nimelt, ostsin ma siit foorumist u 2 kuud tagasi endale 15€ eest raadiosaatjad, kasutajalt nim jonasjo või siis päris nimega jonas jõekallas.
Lubas posti panna, pole ikka kätte saanud, tema tahab jällegi tõestada, et mina petan teda oma jutuga.
Palusin siis tśeki numbri saata, tõestuseks, muidugi tal polnud seda ja kui palusin pangaülekandest pildi saata, mis ta posti eest oli maksnud omnivasse, väitis ta, et ei saa pangale ligi.
Küll ma siis aeg ajalt talle seda jälle meelde tuletasin ja isegi pärast mitme nädalast kirjavahetust ja telefoni kõnesid, ei olnud olukord absoluudselt muutunud.
Õnneks mul on kõik sõnumid alles ja kes tahab täpsemaid asjaolusid teada saada, saatku PM, saadan meeleldi!
Põhjus siis miks ma siia kirjutan on see, et jumala eest ärge tehke selle inimesega nn postitehinguid, see kujuneb väga ebameeldivaks ja tüütuks.
Õnneks raisku läinud raha oli veel väike, et ei olnud nii suur kaotus aga siiski.

PS: Kui jonas jõekallas näeb seda siis ma kirjutasin sulle, et ma seda niisama ei jäta :)

Olge mõnusad!

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #2 on: September 24, 2016, 12:48:50 »
Tervist

Ma siis hakkan otsast vaikselt pihta. Nimelt, ostsin ma siit foorumist u 2 kuud tagasi endale 15€ eest raadiosaatjad, kasutajalt nim jonasjo või siis päris nimega jonas jõekallas.
Lubas posti panna, pole ikka kätte saanud, tema tahab jällegi tõestada, et mina petan teda oma jutuga.
Palusin siis tśeki numbri saata, tõestuseks, muidugi tal polnud seda ja kui palusin pangaülekandest pildi saata, mis ta posti eest oli maksnud omnivasse, väitis ta, et ei saa pangale ligi.
Küll ma siis aeg ajalt talle seda jälle meelde tuletasin ja isegi pärast mitme nädalast kirjavahetust ja telefoni kõnesid, ei olnud olukord absoluudselt muutunud.
Õnneks mul on kõik sõnumid alles ja kes tahab täpsemaid asjaolusid teada saada, saatku PM, saadan meeleldi!
Põhjus siis miks ma siia kirjutan on see, et jumala eest ärge tehke selle inimesega nn postitehinguid, see kujuneb väga ebameeldivaks ja tüütuks.
Õnneks raisku läinud raha oli veel väike, et ei olnud nii suur kaotus aga siiski.

PS: Kui jonas jõekallas näeb seda siis ma kirjutasin sulle, et ma seda niisama ei jäta :)

Olge mõnusad!

Ma ütleks selle kohta, et karma is a bitch. Su mulle müüdud MP5 laskekiirus oli 69m/s. Mootoril oli hammakas sisuliselt otsast ära kulunud. Juba esimesel mängul olid korralikud probleemid sellega, et relv vahel lasi ja vahel mitte. Kui lahti võtsin, siis oli selge ka põhjus, kuna hopi kumm oli kivistunud barreli ümber. 
Asi oli kaugel korralikust, aga sel hetkel täiesti 0 alustajana ei oskanud seda ise kontrollidagi. Asjast on nüüd 8 kuud möödas, aga esimene kogemus airsoftiga oli päris mõru seetõttu.

Kuna oled teema ära kustutanud, aga mul oli see arvutisse salvestatud, siis leiab selle järgnevalt lingilt.

https://www.upload.ee/files/6191282/Muua_korralik_ja_hea_MP5_koos_lisadega---105eur.-__hind_pole_kivist_.html.html
« Last Edit: September 24, 2016, 12:58:15 by ranel »

Offline Oru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #3 on: September 25, 2016, 23:42:45 »
Mina pole midagi ära kustutanud, teemad kuhu alla on kirjutatud müüdud, need eemaldatakse või vähemalt selline sõnum mulle tuli.
Siis kui mina tolle relva ostsin ja mängule läksin, oligi kiirus 95ms, peale seda ma polnud ma seda mõõtnud.
Tegu oli siiski CQB relvaga ja oleks varem teada andnud, et probleeme on, oleks meelsasti aidanud.
Mina lihtsalt hoiatan teisi foorumlasi, et ei teeks sama viga mis mina ja see on kõik.

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #4 on: September 26, 2016, 00:28:17 »
Mina lihtsalt hoiatan teisi foorumlasi, et ei teeks sama viga mis mina ja see on kõik.
Sama siin, et selle mehe müügikuulutuse juttu tegelikult uskuda ei tasu.

Või kui polnud meelega nii, siis vähemalt pole pädev hindama oma müüdava kauba kvaliteeti.
« Last Edit: September 26, 2016, 00:38:33 by ranel »

Offline jonasjo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #5 on: November 19, 2016, 16:53:11 »
Kuule Hr.Oru mina panin need posti maksin 2ra omnivasse see pole minu probleem et sina neid k2tte ei ole saanud v6i oled ja on meel teistele paska keerata helistanud omnivasse ja kysinud kuhu mu pakk j22b!

Offline Napalm

  • Tavakasutaja
  • Posts: 17
  • Löögirühm Tääk
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #6 on: January 31, 2017, 20:41:24 »
Kuule Hr.Oru mina panin need posti maksin 2ra omnivasse see pole minu probleem et sina neid k2tte ei ole saanud v6i oled ja on meel teistele paska keerata helistanud omnivasse ja kysinud kuhu mu pakk j22b!

Tšeki numbrist või pangaülekandest tõestuse (näiteks pildi) saatmine pole ju ometi ülejõukäiv? Saada Hr. Orule saate-või maksetõestus ja siis saab Hr. Oru oma küsimusega Omnivasse pöörduda.

Offline Everest

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #7 on: February 11, 2019, 20:05:20 »
TraXy

Selle kuulutuse põhjal: http://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=5409.msg30825#msg30825

Ostsin härralt kuulutuses oleva MP5. Kokkuleppe oli, et kannan talle raha üle ning tema järgmisel päeval paneb mulle asja postiga teele.

17.01.2019 - sõlmisime digiallkirjastatud lepingu ja ma kandsin raha üle. TraXy - rohelisega.


18.01.2019 - mina ei ole midagi saanud, TraXy ei andnud kah endast märku, kas ta saatis midagi või mitte. Aga olen kannatlik ja endal palju teha, ootan. 19., 20., 21., 22. jaanuar ikka vaikus.


23., 24. jaanuar ei juhtunud midagi. Lõpuks sain TraXy-ga ühendust ja ta sõnas, et hapras kaup ju, ei taha postiga saata, toob kohale, kuna ise on Jõhvis nädalavahetusel. Leppisime kokku, et võtame ühendust.

26. jaanuar püüdsin talle helistada, ei võtnud toru.

27. v 28. jaanuar sain lõpuks ühendust ja TraXy sõnas, et ta püüdis mulle helistada, aga tal ei õnnestunud. Minul vastamata kõnesid ei olnud.

29. jaanuar TraXy sõnas, et 30. jaanuar tuleb kuller asjale järele ja Jõhvi asi jõuab samal või järgmisel päeval.

30. jaanuar TraXy sõnas, et saatis asja bussijaama, toksis sisse mu numbri ja mulle peaks tulema SMS või midagi, millise teenusega saatis, ei öelnud.

Ma käisin bussijaamas Cargobus teenuselt igaks juhuks küsimaks, ega mulle pakend ei tulnud. Ei tulnud. Mingit teavitust ma kah ei saanud. Ja rohkem TraXy ega tema tüdruk (mul on tema number, kuna algul TraXy helistas mulle enda tüdruku numbrilt ja hiljem enda omalt) minult toru ei võta ja e-postile ei vasta.

Mitu korda lubas saata, ei teinud seda kordagi ja kordagi ei teatanud, et ei saatnud misiganes põhjusel ja teeb seda hiljem.
Mul on ka telefonikõnede salvestused, ei pidanud vajalikuks neid praegu siia lisada. Lisan kui vaidluseks vms läheb.

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #8 on: February 11, 2019, 20:23:14 »
TraXy

Lisan kui vaidluseks vms läheb.
See on uskumatu kui kiiresti asjad liikuma hakkavad, kui sellistele politsei helistab (korduvalt testitud) :D Soovitan avaldust proovida, sul materjali piisavalt.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #9 on: February 11, 2019, 20:27:35 »
Eeldan, et tegu Karl Erik Heinlaht nimelise härraga.
https://www.facebook.com/Karl%20Erik%20Heinlaht

Googlest saab päris palju inffi.

Offline RaitV

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #10 on: February 12, 2019, 09:31:19 »
Facebooki järgi tundub päris karm vana, kindel et menti tahate anda? Äkki peaks peitu pugema?
Pizzapoisid

Offline Everest

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #11 on: February 12, 2019, 21:43:11 »
See on uskumatu kui kiiresti asjad liikuma hakkavad, kui sellistele politsei helistab (korduvalt testitud) :D Soovitan avaldust proovida, sul materjali piisavalt.

Mõtlesin ka avaldust teha, aga tegelikult politseile sellised avaldused ei meeldi ja see võtaks aega. Selle asemel leidsin fb-s tema tüdruku ja ema ja otsustasin nendele kirjutada. Ja ilmselt, kui ema saab teada, et täiskasvanud poeg kelmitseb internetis, siis saab olla seal ainult "yes, mom". Üks päev ja mp5 on minu käes :)
Siin kirjavahetus emaga


Samas TraXy ei "tere" ei "head aega", palus mult andmed postisaadetise jaoks ja siis ütles, millal kätte saab. Ja see ju tähendab, et rääkides, et 30. jaanuaril kuller võttis pakki, ta otseselt valetas mulle.



Ei seletust, ei vabandust, ei vastust minu viimasele küsimusele. Erinevalt tema tüdrukust ja emast, kellele eraldi tänusõnad, kes ilmselt hoolitsevad selle poisi kohustuste ja puhta karistusregistri pärast rohkem kui ta ise. Oli see laiskus või lootis ta endale nii raha kui ka mp5 jätta, teab ilmselt ainult TraXy.

Aga mp5 laseb ja lõpp hea, kõik hea :) Ja siin ka selle loo kangelane, kelle pärast kogu see jama juhtus:


PS Tüdrukuga kirjavahetust ei viitsinud kokku kleepida, aga tema oli ka tubli selles olukorras :P Poisil naistega enda ümber vedas, küll aga naistel...

EDIT: Lisasin mp5 pildi ja modisin kirjavahetuse kollaaži, et nimed paremini kinni värvida

EDIT2: TraXy vastas mulle messengeris ja andis omad seletused, miks kuu aega ei saanud oma lepingulist kohustust täita. Minu silmis selgitused vett ei pea, aga rohkem jaurada sel teemal vist ei ole mõtet.
« Last Edit: February 12, 2019, 23:45:49 by Everest »

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Probleemsed kasutajad (ost-müük valdkonnas)
« Reply #12 on: August 22, 2019, 15:49:47 »
Kristo Ehrlich https://www.facebook.com/kristo.ehrlich / Kass-3 https://airsoftfoorum.ee/index.php?action=profile;u=2261
Kunas ma pole esimene, kes temaga maadelnud on/maadleb, siis arvan, et antud isiku peab avalikustama.
Kokkulepetest kinni ei pea. Pidev valetamine ja vassimine.
Kaks kokkupuudet:
1: Laenasin baofeng proge kaablit. Raske oli kätte saada asja. Kogu aeg mingid vabandused, miks tagasi ei saa tuua.
2: HPA hooldus. Laenasin isikule peale seda hpa line ja otsiku. Kunas tema omad olid pmt kohe xforcest posti pandamas. /hiljem osutus siiski valeks/
Ei toonud asju tagasi, kui oli kokku lepitud, teadis, et need mul ,,töölooma,, küljest. Alles peale korduvat eskalatsiooni, julges tagasi tuua.
Jällegi oli mingid põhjendused ja vabandused. Mingid haigused, töökoormus jne. Asukoht Rakveres minust u 1km kaugusel.

Lisak ka huias ühte teist kommuuni kasutajat. Ignoreeris sõnumeid ,,ala pole lugenud,,. Paraku tahtis jälle abi abi tänu sellele pidi aga kasutajaga ühendust võtma.
Siiani aga pole see siiski tulemust andnud.

Enda poolt siis hoiatan kõiki, Kristo Ehrlich´i nimelise noorhärraga diili tegemisest. Asukoht Rakvere.
« Last Edit: August 22, 2019, 17:23:54 by Scuall »