Author Topic: Paar küsimust. (algaja)  (Read 4590 times)

Offline KarlM

  • Tavakasutaja
  • Posts: 7
    • View Profile
Paar küsimust. (algaja)
« on: November 29, 2016, 19:27:52 »
Tervist! Ma olen Airsoftile ikka päris uus. Ma varem olen paar mängu sisetingimustes mänginud, aga ega see suurt midagi ei olnud. Vist oli ka üks mäng väljas. 
 
  Igastahes, mu sõber on tegelikult see kes selle suurema huvi Airsofti vastu algatas (ta on ka siin foorumis, nime ei hakka mainima). Ma olen siin ringi vaadanud ja see tundub selline mõnus. Nagu ma juba mainisin, ühegil suuremal mängul ma pole ise käinud, aga olen ette võtnud plaani võimalikult palju käia, siis kui selline soojem ilm on. Ja võib olla ka paar korda talvel. 
 
  OK. Ma tahtsin paar asja küsida - kuidas valida silmakaitset? Milliseid soovitaks osta? Ma ise parema meelega kasutaks selliseid prilli laadset kaitset. Sellised prillid sobivad minu muu setupiga kokku (mul terve nägu katetud peale silmade põhimõtteliselt, mingi suurem silma kaitse lic ei mahu ära)
 
  Ja teine asi mis tahtsin küsida on kindlasti küsimus, mis tuleb koguaeg ette - milline relv osta? Suur budget mul ei ole, aga kokku annab hoida küll. Ma pakun et alguses ma oleks valmis panema mingi max 200 euri relva peale. Ja et kui siis, siis missugune? Muidugi mingi snaiprit esimese relvana ei hakka ostma, aga tahaks midagi, mida on mugav kasutada. Ma suurema tõenäolsusega ostaks esimese relva ültsegi kasutatud.

Offline Õun

  • Tavakasutaja
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Paar küsimust. (algaja)
« Reply #1 on: November 29, 2016, 20:09:55 »
Kui soovid AK tüüpi relva, siis CYMA 04 seeria AK-d on väga hea hinna-kvaliteedi suhtega.
M4 kohapealt soovitaks Specna relvi, head metallkered ja head sisud hinna kohta.
Franken DMR, SW M24, TM Hi-Capa 4.3

Offline Dimitri

  • Tavakasutaja
  • Posts: 90
  • Airsoft 4 Life
    • View Profile
Re: Paar küsimust. (algaja)
« Reply #2 on: November 29, 2016, 20:39:27 »
soovitaks koguda natuke ja lonex osta :) aga specna ka hea.
677

Offline rastaman

  • Tavakasutaja
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Paar küsimust. (algaja)
« Reply #3 on: November 29, 2016, 21:03:05 »
mul ka lonex m4a1 eestist ostetud väga rahul . hopupiga oli vähe üle timmitud ja pidin korra tallinna tagasi saatma ja garantiis oli kokku 1 päev


Offline KarlM

  • Tavakasutaja
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Paar küsimust. (algaja)
« Reply #4 on: November 29, 2016, 21:05:36 »
Ma vaatasin neid Lonexi Estonian Defense Forces relvi airsoft.ee ja need on ikka seda sorti asi mida on uhke omada. Mõtlen et võiks ühe selle jaoks kokku hoida. Aga kui siis, milline on sinu arvates kõige mugavam? 
 
Also, kui rääkida nagu sihikutest ja sellisest asjast, siis ega ma mingit hullu sellega panema ei hakka. Ma võibolla tahan sinna mingi red dot või midagi külge panna, aga mingeid lampe ega kaameraid ei hakka küll sinna panema. 

Offline KarlM

  • Tavakasutaja
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Paar küsimust. (algaja)
« Reply #5 on: November 29, 2016, 21:08:39 »
Muide tahtsin lisada - Üks asi mis mul relva juures kindlasti vaja on, et see ei oleks väga kerge. On vaja et oleks natuke kaalu, sest siis on kergem sihtida.

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Paar küsimust. (algaja)
« Reply #6 on: November 29, 2016, 21:29:36 »
Hei, kui sa oled Tallinnast, siis mine ja käi relvad.ee (airsoft.ee) poes ära. Proovi erinevaid relvi ja küsi nõu sihikute ja muu osas. Raha vast pole mõtet esimene päev kaasa võtta, lihtsalt tutvu. Need mugavuse teemad on siiski individuaalsed küsimused, kõige parem kui ise hoiad relva käes ja proovid.

Offline KarlM

  • Tavakasutaja
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Paar küsimust. (algaja)
« Reply #7 on: November 29, 2016, 21:54:41 »
Eks ma siis k2in sealt l2bi kui m66da juhtun.

Offline rastaman

  • Tavakasutaja
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Paar küsimust. (algaja)
« Reply #8 on: December 09, 2016, 08:59:45 »
loneks m4-sr kaalub ca 3,2 kg , +akud+lamp+sihik+salv nii et kokku teeb ca 4 kg ikkagi lisaraskust m4 saad veel summuti pealt ka juurde lisada :D , akude kohapealt lugesin niipalju et on soovitatav võtta 7,4 originaalis soovitab lonex ise ka , 11,1 teeb ilmselt stockile veits liiga .