Author Topic: 2017-04-14 Klooga  (Read 2020 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
2017-04-14 Klooga
« on: April 16, 2017, 12:58:29 »
Seekord saite tunda meie ACE (AirsoftClub Estonia) klubi realistlikumat ühe eluga mänge.

Uuemad mängijad võib-olla ei tea, kes on see korraldaja Andres.
Ta on meie klubi juht ja hing, kes meid koos hoiab ja teeb meie elu huvitavaks.
Ühe eluga mängus pingutad rohkem selle nimel, et oma ainukest elu hoida.

Kui olin umbes pool aastat mänginud, kutsus Andres oma klubisse. Klubisse saades arvasin, et  oskan juba natuke mängida, aga siis sain aru, et ma ei oska üldse mängida.

Nüüd kui märtsis täitus klubis 3 aastat, tunnen kui õnnelik olen õpitu ja hea seltskonna eest!!!
Nüüd hakkan aru saama kui palju on veel õppida ja harjutada, soovimaks oma osavust ja kogemusi arendada.  Seda kogeb ajapikku igaüks ise kui palju on airsoft huvitavam oskusi juurde õppides.
___________________________________________________________________________

Andres on nüüd iga kahe nädala tagant korraldanud ja kes soovib edaspidi ka osaleda realistlikumas mängus, siis tead korraldajat valida.

Kui õigesti mäletan, siis oli meid ligi 30 mängijat.
Kokku jõudsime kuus mängu teha, seega 6 elu kogu lahingpäeva peale.

Esimeses mängus arvasin, et oleme mõisa kaitsmises tugevad, aga on ka osavamaid. Vastaste seas oli ka tiim Titancat, kes tuli ja puhastas mõisa ja kõrvalhoone oskuslikult.

Nagu te ise nägite polnud mõisani kerge saada, ainult kahes küljes olid mõisast umbes 15 m kaugusel lähim kõrvalhoone või vall. Kui paljudest akendest tuli karm tuli, siis oli väga raske seinani pääseda. Mulle meeldis meie klubi juhi korraldus rünnakuks, kus lähima valli taga jagas korraldused, siis viskasime kolm tossupommi seina äärde suitsema, raketi lennutasime aknast sisse (ma ei tea kas tegelikult seal suitsus lendas aknast sisse ja kas tappis ees ruumis olijad?) ja tormijooks läbi kuulirahe seina äärde. Tihedas kuulirahes suitsu sees jõudsid vähesed elusana seinani, aga need kes jõudsid, puhastasid ka maja. Albumis ka fotodelt näha planeerimisest kuni suitsus ja seina äärde jõudnud ründajatest, fotod nr 5 kuni 14.
Kolmandas õnnestus meil võidukalt mõis ära kaitsta ja ka kõrvalhoone omale saada.

Saime ka proovida kiirlahingut pikemas majas, mis oli ilmselt kunagi sõdurite kasarmu.

Viilhallides oli jälle hea näha ja tunda kuidas väga osav Titancat tiim tegutses. Selliselt tiimilt on palju õppida. Kahju ainult, et neid harva näeb mängudel, eks muidugi süüdistage nüüd korraldajaid, et tehakse vähe neile sobivaid mänge, mõistan!

Sain ka korraks nad pildile, vaata albumis pilt nr 33, kus üks hoiab nurka, teine jälgib aknaid ja kolmas loobib aknast sisse ilmselt granaadi või muu asja tähelepanu eemale viimiseks, uksest piilub vastane.
Ka mind võeti nii maha, et nurgast kiusas mind  nendest üks, teine ronis aknani ja aknast võttis mu maha. Seal kasutasime ka meie nii, et kaaslase õlgadele ronides sai aknast üllatada. Mitme viilhalli iseärasus oli see, et nad polnud läbikäidavad vaid sein oli keskel.

Oli hea sportlik lahingpäev heas seltskonnas.

Palju tänu korralduse eest Andres!!!
« Last Edit: April 16, 2017, 13:09:15 by Margus »