Author Topic: sooviks nõu relva ostmisel  (Read 13963 times)

Offline t3hdeffo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
sooviks nõu relva ostmisel
« on: May 19, 2017, 17:38:27 »
Terv!
juba tük aega olnud mõte, et tahaks airsofti mängida. lugesin nii palju, et elektrilise ja gaasiga relva vahe see, et elektrilisega saab päev otsa täristada kui osta lisaks hea aku vms. seega hakkasin sirvima elektrilisi automaate. kõige suurem mure on relva plastiku koha pealt. Kui habras see plastik on? kui otsa kukkuda kas siis jupid taga või on ikka tugevam?

vaatasin ka niisama, et mida saada on ja tooks paar relva välja mis jäid silma.
http://foxtrotpood.net/Automatic_Electric_Guns/Heckler_and_Koch_G36_C_IDZ%E2%80%93Dark_Earth?sort=p.price&order=ASC
http://foxtrotpood.net/Automatic_Electric_Guns/AK4-A1?sort=p.price&order=ASC

või oskad keegi midagisoovitada millega eelnevalt kogemusi olnud.

kevin.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #1 on: May 21, 2017, 21:21:29 »
Ma ei tea sellest poest ja neist konkreetsetest relvadest midagi. Avaldan lihtsat arvamust..

G36 hind tundus esmapilgul ok olevat, aga kui tehnilisi andmeid vaadata, siis asi pole sugugi kena. "Spetsiaalne gearbox" ja laskekiirus 230FPS (~70m/s) on kindel indikaator rämpsule. Ära osta.

Selle "M4" moodi relva (AK4-A1) laskekiirus on normaalne. Kuid sellise hinnaga lihtsalt seda tüüpi (enamvähem) kvaliteetset relva ei saa. Tundub äärmiselt kahtlane.

Kehv tunne on igasse "ostan esimest relva" seda negatiivset infot panna. Kuid kahjuks reeglina on need väljavalitud "soodsad" mudelid on vaid väljanägemiselt airsofti relva moodi. Sisu poolest ei saa nendega mängudel käia.

Offline t3hdeffo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #2 on: May 21, 2017, 21:45:36 »
Sellist vastust ootasin. Kust mõistlik vaadata? Kas gunfirerist? No ma sirvisin algul ja neid odama otsa relvasid aga eelarve poolest saaks kallimat ka vaadata. Muidugi tahaks ennem proovida ja relva laenutada, aga tahtmine on asja tõsisemalt võtta. Aga relva ostmine ei tundu just kõige kergem olevat, sest valik on väga suur. 150-200€ eest oleks mõistlik midagi osta. Ehk oleks soovitusi mille poole vaadata?
Kevin.

Offline Paavst

  • Tavakasutaja
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #3 on: May 21, 2017, 21:51:00 »
Osta relvad.ee st g36c ja mängi.Juurde osta paar kg kuule ja korralikud prillid.Hiljem võid juurde vaadata paar salve.

Offline t3hdeffo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #4 on: May 21, 2017, 22:10:11 »
vaatasin ka relvad.ee lehelt seda g36, tundus parem variant ja kui seal foxtrotis.
http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=3166
100ms laskekiirus vist juba enamvähem ?
nagu ma aru saan on hiljem võimalik sisu upgradeda, kuigi sellel juba vist norm sisu lugedes et gearbox v3.
g36 tundub juba sp ka hea, et kui lähivõitluse olukord vms siis saab kaba kokku voltida.
kui relva saaks siis olekski prille ja maski vast vaja. muu varustus oleks pmts olemas :)

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #5 on: May 21, 2017, 22:10:48 »
Minu isiklik lemmik 200 skaalal.  V6ta Specna Arms

Offline t3hdeffo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #6 on: May 21, 2017, 22:24:05 »
vaadata specna armsi siis jäi silma hea hinnaga selline isend
https://gun-fire.co.uk/product-eng-1152211475-SA-V19-Assault-Rifle-Replica.html

aga kuna tegemist oleks esimese relvaga siis arvan et g36 oleks ju mõistlik valik.
kuidas muidu kuule valida raskuse järgi ? või seda peab vaatama selle järgi, et mida see relv kõige paremini laseb ?

Offline Andrus.

  • Tavakasutaja
  • Posts: 77
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #7 on: May 21, 2017, 22:36:11 »
Automaadi puhul loeb see vähem aga pead arvestama,et mida raskem kuul seda väiksem laskekiirus, kuid täpsus paraneb üldjuhul.
Snaiprid vaatavad vist vähe rohkem,et oleks rasked kuulid jm .. aga need vähe teised relvad ka ja see eraldi teema :D

Offline t3hdeffo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #8 on: May 21, 2017, 22:46:30 »
no plaan oleks see nädal midagi vaadata juba, aga siis võiks juba korraga osta ka kuule. niipalju kui olen lugenud siis 0,25 kuulid oleks vb ok alguseks ? nt siis selle g36 puhul või see specna armsi relva puhul. aga ilge dilemma, et mis relva nüüd võtta :/

Offline Glatidoz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 194
  • Who dares Wins
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #9 on: May 21, 2017, 22:58:36 »
no plaan oleks see nädal midagi vaadata juba, aga siis võiks juba korraga osta ka kuule. niipalju kui olen lugenud siis 0,25 kuulid oleks vb ok alguseks ? nt siis selle g36 puhul või see specna armsi relva puhul. aga ilge dilemma, et mis relva nüüd võtta :/
Oled enne ikka mängul käinud? Saan aru et 16 relva rendi eest võib tunduda krõbe, aga maksta 250 euri ja avastada, et airsoft üldse ei meeldi on veel hullem. Käi 1-2 korda mängimas, palu inimestelt kasvõi proovida relva (et aru saada mis isendit tahad osta) ja siis alles vaata edasi. Muidu ise soovitan Specan Armsi toodangut. Endal oli see  esimene relv ja väga rahule jäin.

Offline t3hdeffo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #10 on: May 21, 2017, 23:13:36 »
ei ole airsofti nö siis õigete relvadega varem mänginud. kui ma veel noorem olin siis mul olid need vinnastatavad relvad ja sai sõditud küll ja küll. Rohkem on kokkupuuteid paintpalliga olnud aga too ala ei tundu nii ahvatlev kui airsoft. eelmine suvi tahtsin juba osta relva, aga eelarve polnud kiita ja sinna see asi jäi. praegu siis olen uuesti otsingutel! aga eesti lehelt tundub see tellimine vb natuke lihtsam kui gunfire lehelt.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #11 on: May 22, 2017, 09:28:46 »
Gunfire lehel tellimine väga mõnus.
Teed konto
paned korvi
maksad ära
ootad
kuller helistab
saad mandi kätte.

Täis hinnast saad -7% koodiga AIRSOFTLT
G36é jaoks peab ,,soont,, olema. Kui finants kannatab, võta pigem m4 platvorm.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #12 on: May 22, 2017, 10:48:05 »
See Specna-Arms "SA-V19" on ok relv. Mul on üks sarnane kodus olemas. Sellel konkreetsel mudelil ei ole küljel lisavidinate kinnituse võimalust. Kui sooviksid sinna kunagi näiteks taskulampi panna, siis peab sellega arvestama.
Osta juurde Lipo aku (2S, 2Ah, kaks eraldi pulka). Originaal NiMH'ga saad vaid paar salvetäit lasta. Külmema ilmaga see ei pruugi üldse suuta mootorit ringi vedada.

Me alustasime kah kunagi vedrukatega. Krt, päris head mälestused sellest ajast ;)

Ega see relvade niisama näpu vahel hoidmine ja korra proovimine eriti targemaks ei tee. Mina ostaks relva ära ja katsetaks ühe hooaja. Kui su kodukoha airsofterite seltskond sobib, siis hangid varsti juba teist relva juurde.

Offline pulsar

  • Tavakasutaja
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #13 on: May 22, 2017, 10:51:25 »
~150 EUR CM. 040
~200 EUR MA AKS-74( Sama, mis CM040, aga E&L full steel korpusega.)

Offline t3hdeffo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: sooviks nõu relva ostmisel
« Reply #14 on: May 22, 2017, 14:11:34 »
Eks ma õhtul hakkan gunfire lehte sirvima! Võimalik et see specna armsi relv läheb loosi kuna seal.praegu soodukas ka :) aga kui kuule lisaks tellida siis mis raskusega oleks mõtekas ja mis kogus, kas 3k kuule või juba 6k topsik ligi võtta? Maski ma vaatasin ka juba, tellik terasest kaitsemaski ja prillid ka veel eraldi. Kuna te kogenumad siis mis sorti prille vaadata. Ise pooldaks neid mis kummiga tagant, või alguseks sobivad minvid tavalised ka? Tagavara salv oleks ka vist mõtekas, nii igaks juhuks.