Poll

Kas bjorn on sinu arvates liiga noriv?

Jah on.
3 (5.3%)
Ei ole.
19 (33.3%)
Natuke.
8 (14%)
Harva.
7 (12.3%)
bjorn ei ole absoluutselt noriv.
20 (35.1%)

Total Members Voted: 55

Voting closed: June 06, 2017, 07:00:21

Author Topic: Kas Bjorn on noriv?  (Read 11917 times)

Offline Glatidoz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 194
  • Who dares Wins
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #15 on: May 23, 2017, 19:24:22 »
Oota kuni sa teda päris elus näed lol.
Panid nüüd jõhkralt ära enda arust ve? Ei soovi kakelda, aga miks selline komentaar. Tunen teda ainult Summercampilt ja jumala normaalne inimene.

Offline Paavst

  • Tavakasutaja
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #16 on: May 23, 2017, 19:31:52 »
Oota kuni sa teda päris elus näed lol.
Panid nüüd jõhkralt ära enda arust ve? Ei soovi kakelda, aga miks selline komentaar. Tunen teda ainult Summercampilt ja jumala normaalne inimene.

Ei tea mida sina küll Bjornist arvad aga ta pole mingi gangster :D

Offline Glatidoz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 194
  • Who dares Wins
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #17 on: May 23, 2017, 19:53:50 »
Polegi väitnud, et ta ganster. Austan ta tööd softi hobis ja rohkem polegi mulle vaja.

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #18 on: May 23, 2017, 21:47:12 »
Foorumite probleem on see, kui minnakse liiga reeglite järgimisse ja kõik teistmoodi postitused ning teisitiarvajate mõtted maha materdatakse siis foorum lihtsalt hääbub.

Kohatine materdamine hoiab elu sees ja huvi vaadata foorumis mis nüüd keegi ütles.
Miks sopafoorumid elavad kaua ja pikalt? (see oli retooriline hüüatus)
Sellepärast, et seal on põnev.

Miks Hobby foorum hääbus?
Muutus igavaks ja liiga informatiivseks.
Lõpuks panid nad muidugi poe ka kinni ja muid põhjusi oli kaa...

Ma nüüd täpselt ei mäleta, kes seda hobby foorumi lõpus modereris, kuid seal oli tugevalt Bjorni kätt tunda.

Mina ütlen, et Bjorn on kohati noriv.

See kas ta on pädev airsoftis, see on teine teema.

Offline Janar

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #19 on: May 23, 2017, 22:41:52 »
No jumalauta.... kui tahad oma 5 euroseid mänge foorumisse panna, siis võiks olla nii natukenegi tahet, et formuleerida sellest üks korralik postitus välja. Seda ühte pikka vigast lõiku lugedes ei tekkinud küll tunnet, et tegu võiks olla laheda mänguga... Pigem nagu selliselt, et kutt on oma peas midagi lahedat välja mõelnud, kuid seda korralikult mõtestada ja teostada ei oska. Peaksid tänama Bjorni, et ta Sinu puudustule tähelepanu juhtis. Sest isegi tasuta ja Männikule ma ei tuleks peale seda lugemist :D

Offline Softair

  • Tavakasutaja
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #20 on: May 24, 2017, 07:14:24 »
Janar ma suht nõus su postitusega aga noh kui halb saab üks mäng olla. Pealegi ta korraldas oma esimest mängu.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #21 on: May 24, 2017, 07:50:47 »
Foorumite probleem on see, kui minnakse liiga reeglite järgimisse ja kõik teistmoodi postitused ning teisitiarvajate mõtted maha materdatakse siis foorum lihtsalt hääbub.

Kohatine materdamine hoiab elu sees ja huvi vaadata foorumis mis nüüd keegi ütles.
Miks sopafoorumid elavad kaua ja pikalt? (see oli retooriline hüüatus)
Sellepärast, et seal on põnev.

Miks Hobby foorum hääbus?
Muutus igavaks ja liiga informatiivseks.
Lõpuks panid nad muidugi poe ka kinni ja muid põhjusi oli kaa...

Ma nüüd täpselt ei mäleta, kes seda hobby foorumi lõpus modereris, kuid seal oli tugevalt Bjorni kätt tunda.

Mina ütlen, et Bjorn on kohati noriv.

See kas ta on pädev airsoftis, see on teine teema.

Hobby foorum hääbus, sest tegemist oli poe omandis oleva foorumiga kes müüs airsoft varustust ning seeläbi ei tolereerinud konkurentidele viiteid ega juttu. Tänapäeval on mõeldamatu, et teema suletakse või postitus läheb kustutamisele kui nt. räägitakse sofitrelvadest ja keegi postitab mõne Eesti e-poe viite. Sel ajal see kahjuks nii oli ja seda nii Hobby foorumis kui vene seltskonna foorumis samamoodi. See oli ka üks peamiseid põhjuseid, miks sai antud foorum siin asutatud ja mille põhireeglites on kirjas vabadus rääkida kõigest airsoftiga seonduvast.

Lisaks - kuna ei olnud ühel hetkel enam seotud Hobby poega, siis võeti ka minu adminnimise õigused foorumis ära. Seega lõpus mina ei modereerinud enam.

Kokkuvõttes - panin foorumile aluse ning esimesed aastad maksin oma enda "hobi" eelarvest foorumi ülevalpidamiskulusid. Nüüd on selleks õnneks MTÜ Tagalatoetus, mis võtab oma õlule selle osa. Mul on teatud põhimõtted mis puudutavad foorumi korda, posituste korrektsust. Minupoolest võivad sopafoorumid elada kaua tahavad, antud foorum "naistekaks" ei muutu.

P.S. Nõustun, et ma olen vahest noriv. (Salaja võin öelda, et kohe meeldib vahest olla!) Küll aga teema pealkiri küsib vormis "liiga noriv". Kus tõmbame piiri?

P.S.S Kui keegi leiab, et ta tahab teistmoodi foorumit arendada, siis tulge lööge mind raharulliga pikali ning võime asja arutada. :)

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #22 on: May 24, 2017, 15:32:59 »
Naljateema.

Kusjuures, sellistesse teemadesse võiks igasugused intsidendid ka välja tuua. Muidu võin subjektiivselt väita nii ühte kui teist ja sel puuduks absoluutselt igasugune väärtus, kuna puudub kontekst.

Offline Softair

  • Tavakasutaja
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #23 on: May 25, 2017, 20:27:52 »
Okey Bjorn ei oleLIIGA noriv pealkiri vastavalt muudetud.

Offline Softair

  • Tavakasutaja
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #24 on: May 27, 2017, 21:24:40 »
No jumalauta.... kui tahad oma 5 euroseid mänge foorumisse panna, siis võiks olla nii natukenegi tahet, et formuleerida sellest üks korralik postitus välja. Seda ühte pikka vigast lõiku lugedes ei tekkinud küll tunnet, et tegu võiks olla laheda mänguga... Pigem nagu selliselt, et kutt on oma peas midagi lahedat välja mõelnud, kuid seda korralikult mõtestada ja teostada ei oska. Peaksid tänama Bjorni, et ta Sinu puudustule tähelepanu juhtis. Sest isegi tasuta ja Männikule ma ei tuleks peale seda lugemist :D

Sellele mängule tulid 6 inimest :D Seega njah võiks proovida kohe alguses paremaid postitusi teha.Kuigi ega see mahategemine kah kaasa ei aita :D